« Strona Główna

szukamy: ścianki działowe

ścianki działowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Remonty i modernizacje, śląskie, Inne, Budownictwo mieszkaniowe, Wrocław, Sklepy internetowe,


Usługi remontowe Łódź

Wykonujemy remonty mieszkań na terenie miasta Łódź, Rzgów, Pabianice. Nasze usługi remontowe wykonywane są zawsze solidnie i fachowo. Nasza firma remontowa wykonuje kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz, jak również drobne prace remontowe. Wykonujemy m.in.: równanie ścian i gładzie gipsowe, tynki dekoracyjne, strukturalne i mozaikowe, malowanie ścian i sufitów, wylewki samopoziomujące i tradycyjne, montaż paneli podłogowych i ściennych oraz kasetonów sufitowych, montaż drzwi i okien, sufity podwieszane jedno i wielopoziomowe, ścianki działowe z płyt gipsowo - kartonowych, zabudowy, usługi

www: http://remonty-uslugi.pl/

:: szczegóły

Milmexbud - usługi budowlane Mińsk Mazowiecki i okolice

Usługi ogólnobudowlane na terenie Mińska Mazowieckiego i okolic. Dojazd do klienta, wycena, własny materiał.

www: http://milmexbud.pl/

:: szczegóły

Ostrowski - Usługi remontowe i budowlane

Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz jak i remontami. Chętnie przyjmujemy podwykonawstwo od rzetelnych firm. Wykonujemy m.in. sufity podwieszane i ścianki działowe k/g, gładzie gipsowe, malowanie, tynki strukturalne, panele podłogowe, parkiety, Amstrong, biały montaż, instalacje, stolarkę okien i drzwi.

www: http://www.remonty-ostrowski.pl/

:: szczegóły

Szafy, regały, kontenery, krzesła

Oferta firmy Contino to krzesła, meble biurowe Poznań. Specjalizacja to fotele, meble biurowe, pracownicze, meble gabinetowe, ścianki działowe, krzesła. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą - na stronie także sklep internetowy. Krzesła i meble biurowe w atrakcyjnej cenie.

www: http://www.contino.com.pl/

:: szczegóły

Perfekt - usługi remontowe i wykończeniowe

Firma Perfekt oferuje : kompleksowe remonty mieszkań, wykończenia mieszkań, remont biura, wykończenie domu, wykończenie mieszkania, remont łazienki. Oferta obejmuje: malowanie, tapetowanie, tynki, gładzie, glazura, terakota, podłogi, sufity podwieszane, ścianki działowe, montaż armatury sanitarnej, elektryka, instalacje wodno-kanalizacyjne i inne. Perfekt - Usługi remontowe i wykończeniowe - tanio, solidnie, terminowo.

www: http://www.perfekt.wroc.pl/

:: szczegóły

Mineralna wełna

Wełna mineralna to produkty, którymi w budownictwie można izolować dachy, poddasza, stropodachy, ściany zewnętrzne, przegrody wewnętrzne (ścianki działowe), fundamenty i posadzki, instalacje i urządzenia, kominki. Wełna szklana to materiał izolacyjny pochodzenia mineralnego. Otrzymywana jest w wyniku topienia piasku kwarcowego oraz stłuczki szklanej. Charakteryzuje się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, co oznacza że dobrze chroni dom, przed startą energii.

www: http://www.artbud.pl/kategoria53.html

:: szczegóły

Iden Glass szklane ścianki

Wieloletnie doświadczenie w obróbce szkła. W ofercie szklane ścianki działowe, zabudowa szklana i aluminiowa. Ponadto drzwi, podłogi, schody, blaty, balustrady wykonane z różnej grubości szkła. Wykończenie szklane do biur, pokoi, recepcji, hoteli. Matowienie, szlifowanie, fazowanie szkła.

www: http://www.idenglass.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt