« Strona Główna

szukamy: Aranżacja wnętrz warszawa

Aranżacja wnętrz warszawa - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo mieszkaniowe, Inne, Architekci,


Architektura wnętrz Warszawa

Nasze biuro architektoniczne proponuje aranżację, a także planowanie wnętrz prywatnych i handlowych. Zapewniamy bezpośredni kontakt, fachowe doradztwo, a także opiekę nad adaptacją planowanych wnętrz. Przygotowany przez nas zarys techniczny obejmuje mn.: rzut podstawowy - prezentuje proponowany układ funkcjonalny lokalu, rzut podłóg – detaliczny sposób ułożenia jak i również typów wykończenia podłóg, rzut sufitów – rozlokowanie m.in. sufitów podwieszanych, rzuty i przekroje aneksu kuchennego – o

www: http://www.ckkwadrat.pl

:: szczegóły

Projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa, Radom - Mitek Design

Studio Projektowe Mitek Design – projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa / Radom Wykonujemy projekty i aranżacje wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz projekty z zakresu designu, wzornictwa przemysłowego. Pracownia projektowania wnętrz działa głównie na terenie Warszawy, w Radomiu jak również na terenie całego kraju.

www: http://www.mitekdesign.pl/

:: szczegóły

Niezwykłe aranżacje

Meble-Warszawa.eu to strona poświęcona najnowszym rozwiązaniom w dziedzinie aranżacji wnętrz. Dzięki poradom naszych specjalistów czytelnik dowie się jak zachować oryginalność, a przede wszystkim wygodę wybierając nowoczesne meble dostępne na rynku.

www: http://www.meble-warszawa.eu/

:: szczegóły

Projektowanie wnętrz

Projektowanie i aranżacja wnętrz obiektów mieszkalnych, lokali użyteczności publicznej oraz biur. Wykonujemy projekty dla klientów indywidualnych oraz firm. Każdy projekt jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta i omawiany tak długo aż nie uzyska pełnej akceptacji ze strony inwestora. Na życzenie klienta podejmujemy się nadzoru nad inwestycją.

www: www.kreatorwnetrz.pl

:: szczegóły

Projektant wnętrz Warszawa

Projektowanie i aranżacja wnętrz to nasza pasja. Z entuzjazmem i zaangażowaniem nasz projektant i architekt wnętrz stworzy dla Was wymarzony projekt. Działamy na terenie Warszawy i okolic w szczególności na Białołęce.

www: http://www.insideart.com.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt