« Strona Główna

szukamy: Instalacje

Instalacje - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Katowice, Koparki, Budownictwo mieszkaniowe, Projekty domów, Bielsko Biała, Projektowanie obiektów, Budowa domów, Grzejniki, Instalacje gazowe, Tworzywa sztuczne, Piece, Inne, Woda i kanalizacja, Wentylacja, Inne, Rozbiórki budynków, Elektronika, Sklepy budowlane, Ceramika budowlana, Remonty i modernizacje, Pompy, Centralne ogrzewanie, Hydrauliczne, Inne, Wynajem maszyn, Inne, Sklepy internetowe, Inne, Łódź, Stal budowlana,


Hurtownia elektryczna Elektryk sp. z o.o.

Firma Elektryk Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo na rynku usług elektrycznych. Polem naszego działania jest: hurtownia elektryczna, instalacje elektryczne, prefabrykacja rozdzielnic, alarmy, UPS, inteligentne budynki (KNX i BMS), serwerownie, sieci strukturalne, automatyka oraz szkolenia SEP. Główną siedzibą firmy jest miasto Kalisz. Jako producent oferujemy: szafy rozdzielcze i rozdzielnice. Jako wykonawca projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne.

www: http://www.elektryk.net.pl/

:: szczegóły

Teletechnika System- Instalacje alarmowe, przeciwpożarowe, monitoring.

Teletechnika System Spółka z o.o. to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy od wielu lat dbają o bezpieczeństwo swoich klientów. Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisie elektronicznych systemów zabezpieczeń. Proponujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu, rozbudowy, serwisowania oraz stałej konserwacji elektronicznych systemów zabezpieczeń.

www: http://www.teletechnika-system.pl/

:: szczegóły

Inteligentny Dom Łódź

INTDOM to inteligentne rozwiązania automatyki dla Twojego domu. Popraw standard życia dzięki zastosowaniu technologii!Realizujemy systemy automatyki domów, które dzięki przemyślanemu połączeniu typowych instalacji domowych, oferują znacząco wyższy komfort życia, jak również podnoszą bezpieczeństwo przy jednoczesnej redukcji kosztów. Opierając się na wymaganiach Klienta, wykonujemy projekty technologiczne wszelkich instalacji domowych, ogrodowych czy basenowych. W dalszej fazie współpracy podłącz

www: http://www.intdom.pl/

:: szczegóły

inelt.pl - instalacje elektryczne poznań

Firma Inelt od ponad trzydziestu lat działa na terenie Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego. Zajmuje się zakładaniem instalacji elektrycznych. Firma posiada własne biuro projektowe. Wieloletnie doświadczenie na rynku branżowym, a dodatkowo specjalistyczna wiedza sprawia, iż firma Inelt jest rozpoznawalna jako solenna, fachowa i godna zaufania. Firma Inelt jako cel postawiła sobie pomoc przedsiębiorstwom w obniżeniu opłat za energię elektryczną, jak też zapewnienie bezpieczeństwa podczas użytkowania instacji.

www: http://inelt.pl/

:: szczegóły

ALFA.: instalacje wodne, gazowe, grzewcze, kanalizacyjne, nawadniające

Hurtownia materiałów instalacyjnych. Oferujemy systemy rurowe PCV, PE, PP. Działalność firmy jest autoryzowana przez wiodących producentów, dzięki czemu gwarantuje najniższe ceny jej odbiorcom.

www: http://alfainstalacje.pl

:: szczegóły

Usługi remontowe Śląsk

Dobra ekipa remontowa to autentyczny skarb w obecnych czasach. Firma Jarzombek oferuje wysoką jakość świadczonych usług z zakresu budownictwa, wykonywanych od lat w rejonie Katowic. Przedsiębiorstwo wykonuje prace wykończeniowe, prace wysokościowe i montuje solary.

www: http://www.jarzombek.com.pl

:: szczegóły

Hydraulik Kraków 664-603-363

Kompleksowe usługi hydrauliczne w Krakowie

www: http://www.hydraulik-krakow.pl/

:: szczegóły

SAT-SYSTEM Bartosz Odważny

SAT-SYSTEM oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania, montażu i serwisu rozwiązań niskoprądowych. Specjalizujemy się w instalacjach antenowych, satelitarnych, hotelowych i zbiorczych oraz wykonujemy instalacje av, komputerowe, mosty radiowe, repeatery GSM/UMTS. Wdrażamy systemy PAY-TV: Chipper i WebH TV - płatna telewizja i telewizja hotelowa. Ponadto instalujemy centrale telefoniczne, systemy alarmowe, obserwacyjne cctv, multimedialne, domofony oraz wideomofony.

www: http://www.sat-system.com.pl/

:: szczegóły

AJP - wynajem minikoparek, instalacje sanitarne i techniczne.

[b]AJP [/b]jest jednym z liderów w dziedzinie montażu [url=http://www.ajp.biz.pl]instalacji sanitarnych[/url] oraz przygotowywaniu gruntów pod nie. Istniejemy od 2000 roku, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizowanych projektach możemy Państwu zaproponować innowacyjne rozwiązania, pełne doradztwo, wykonanie usługi od A do Z.Realizowaliśmy projekty dla wielu firm i Klientów indywidualnych.

www: http://www.ajp.biz.pl/

:: szczegóły

Instalacje Warszawa

Nagle popsuło Ci się c.o? Nie znasz się, która firma hydrauliczna okaże się w stanie gotowości? Zależy Ci na szybkiej naprawie i niskich cenach? Wybierz Heating Systems. Wymienione plusy posiada hydrauliczna firma Heating Systems. Od ponad kilku lat znajduje się w stolicy Polski. Jej niezastąpieni fachowcy zajmą się montażem instalacji wewnętrznych i instalacji zewnętrznych, nowych grzewczych instalacji, instalacji solarnych. W swojej wielkiej ofercie mają również nowoczesne technologie takie jak węzły CO2, rekuperacja, kotłownie a także pompy ciepła.

www: http://heatingsystems.pl

:: szczegóły

Serwis kotłów Kraków

Jesteśmy rodzinną firmą założoną przez mojego ojca w 1985 roku. Po wielu latach prowadzenia tej działalności nabraliśmy dużej praktyki w serwisowaniu urządzeń gazowych i wykonywaniu instalacji gazowych. Naszą specializacją są gazowe przepływowe podgrzewacze wody użytkowej, popularnie zwane piecykami łazienkowymi i kotły gazowe centralnego ogrzewania.

www: http://www.uslugi-gazownicze.com

:: szczegóły

Prandelli Polska - systemy instalacji sanitarnych

Producent systemów rur i złączek z tworzyw sztucznych przeznaczonych do tworzenia instalacji sanitarnych i grzewczych m.in. ogrzewanie podłogowe. W ofercie także rozdzielacze, złączki żeliwne.

www: http://www.prandelli.pl/

:: szczegóły

Kolektory słoneczne płaskie i próżniowe

Zasoby tradycjnych źródeł energii ulegają zmniejszeniu. Rozwiązaniem dla tego kłopotu może być użytkowanie odnawialnych źródeł energii.Kolektory słoneczne firmy Hewalex to gwarancja najwyższej jakości. Oferujemy kolektory płaskie i próżniowe, dostępne również w kompletnych zestawach solarnych. podczas wielu lat produkcji kolektory były kształtowane zgodnie z postępem technologicznym związanym z ich wykonywaniem i stosowanymi do ich produkcji surowcami.

www: http://www.hewalex.pl

:: szczegóły

ELEKTROTOM - Instalacje elektryczne pomiary termowizja

Zajmujemy się wykonywaniem kompletnych instalacji elektrycznych. Dokonujemy pomiary i badania za pomocą kamery termowizyjnej Nasza firma działa na rynku już blisko 10 lat.

www: http://elektrotom.org.pl/

:: szczegóły

DomInnowacji.pl - Innowacje dla domu i ogrodu

DomInnowacji.pl to budowlany portal prasowy dotyczący aktualnych informacji z rynku mieszkaniowego, budownictwa, a także serwujący rady dotyczące aranżacji wnętrz, wyposażenia łazienki czy kuchni po innowacyjne produkty gospodarstwa domowego i RTV. Dom Innowacji to taki dom, który jest energooszczędny, ekologiczny, zdrowy, funkcjonalny i komfortowy oraz zoptymalizowany pod kątem potrzeb inwestora. Własny Dom Innowacji można kreować od detalu, od wyjątkowej aranżacji wnętrza, aż po używanie innowacyjnych materiałów budowlanych.

www: www.dominnowacji.pl

:: szczegóły

Automatyka bram

Firma Dominel to profesjonalny dostawca sprzętu instalacyjnego dla domu, w naszej ofercie znajdziesz m.in. odkurzacz centralny, alarmy, domofony, instalacje elektryczne, kurtyny powietrzne, kamery przemysłowe automatyka bram, kolektory słoneczne itp.

www: http://www.dominel.pl/

:: szczegóły

Serwis urządzeń grzewczych Kraków

Firma zajmuje się urządzeniami grzewczymi od ponad 16 lat, działamy na terenie Krakowa. Skupiamy się na naprawie oraz serwisie urządzeń grzewczych. Specjalistyczna wiedza nabyta przez ponad 15lat zaowocowała ogromnym doświadczeniem i fachowością wykonywanych przez nas usług. Jesteśmy konkurencyjni na rynku nie tylko pod względem doświadczenia jakie posiadamy, ale również atrakcyjnych cen na wykonywane przez nas naprawy.

www: http://www.termetkrakow.com/

:: szczegóły

Poznań hydraulik

Kompleksowe usługi instalacyjne i hydrauliczne ? od montażu centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnych lub sanitarnych przez remonty łazienek i kuchni po usuwanie zatorów i wymianę rur oraz drobne naprawy. Firma Twój Hydraulik i Instalator jest ceniona za fachowość, solidność, ogromną wiedzę praktyczną i teoretyczną oraz terminową realizację prac. Kontakt: tel. 518 595 158, email: twojinstalator@interia.pl. Poznań, ul. Wolsztyńska 13/3.

www: http://www.twojinstalator.poznan.pl

:: szczegóły

Rekuperatory & Klimatyzacja Wipex Podkarpackie

Centrale rekuperacyjne oraz klimatyzatory proponowane przez firmę Wipex zaliczają się do najnowszej generacji urządzeń klimatyzacyjno wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze zainteresowanych w obrębie profesjonalnego montażu instalacji rekuperacyjnej.

www: http://wipex-lancut.pl/

:: szczegóły

Hydraulik Wrocław

Instal Spaw jest firmą zajmującą się szeroko pojętymi usługami hydraulicznymi.

www: http://www.instal-spaw.pl/

:: szczegóły

Hydraulik Łódź

Hydraulik Łódź oferuje swoje usługi hydrauliczne. Nasza firma posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży hydraulicznej. Powierzone nam prace wykonujemy szybko, fachowo i solidnie. Sprawdź nas, nie pożałujesz. Zapraszamy wszystkich z Łodzi do skorzystania z naszych usług. Oprócz prac hydraulicznych wykonujemy również kompleksowo remonty biur, mieszkań, oraz lokali handlowych.

www: http://www.hydraulik-lodz.eu/

:: szczegóły

Hurtownie elektryczne

Elektryka jest coraz częściej spotykanym przedmiotem handlu w Internecie. Dzięki szybkiej obsłudze i doskonałej jakości oferowanych przedmiotów na pewno będziesz zadowolony z naszych usług. Elektryka ułatwia nasze codzienne życie. Ludzi fascynują nowoczesne rozwiązania i zaawansowana technologia. Ciekawe informacje znajdziesz na naszej stronie www.artykuly-elektryczne.eu Zapraszam!

www: http://www.artykuly-elektryczne.eu/

:: szczegóły

Hydraulik Kraków

Jesteśmy zakładem z 24 letnią tradycją. W trakcie tych lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Nasza oferta to głównie: instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacyjne (kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa), instalacje gazowe, instalacje co, ogrzewanie podłogowe wodne oraz montaż kotłowni. Pomagamy także w doborze odpowiednich urządzeń grzewczych itp. Naszą specjalnością jest wykonawstwo instalacji sanitarnych w budownictwie jedorodzinnym, wielorodzinnym, usługowym itp.

www: http://www.zisozog.pl/

:: szczegóły

Instalacje elektryczne, domofony alarmy

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznych.Montujemy: domofony, instalacje odgromowe oraz instalacje alarmowe. Wykonujemy konserwacje instalacji elektrycznych mieszkań oraz budynków.Posiadamy własny sklep z artykułami elektroinstalacyjnymi.Terenem naszego działania jest Śląsk, głównie Racibórz i okolice.

www: eiplus.eu

:: szczegóły

Instalacje gazowe i sanitarne Katowice

Jednostka Instalex zaistniała w maju 1994 roku na bazie teamu instalacyjnego PRB PW Katowice z siedzibą w Piekarach Śląskich. Specjalizujemy się w wszechstronnym wykonawstwie instalacyjnym w zakresie instalacji grzewczych, sanitarnych oraz wodno-kanalizacyjnych. Przeprowadzamy instalacje w przeróżnych technikach, jakich używanie zdeterminowane jest właściwością celów albo warunkami technicznymi. Użytkujemy też rury preizolowane oraz technologie rur zgrzewanych i zaciskowych.

www: http://www.instalex.katowice.pl

:: szczegóły

Hydraulik Warszawa - 502 784 950 - Awarie hydrauliczne, instalacje san

Hydraulik Warszawa oferuje swoje usługi hydrauliczne, instalacje sanitarne, udrażnianie rur i odpływów a także wykopy i układanie rur kanalizacyjnych, przyłącza do wodociągów, studzienki kanalizacyjne. Oprócz prac hydraulicznych wykonujemy również kompleksowo remonty biur, mieszkań, oraz lokali handlowych.

www: http://hydraulik.warszawa24.biz/

:: szczegóły

Pompy ciepła Kraków

Serwis poświęcony energooszczędnym i przyjaznym środowisku technologiom stosowanym w szeroko rozumianej branży grzewczej i wentylacyjnej. STTM specjalizuje się w instalacjach grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii, a w szczególności pompach ciepła i kolektorach słonecznych. W naszej ofercie znajdują się m.in. pompy ciepła, kolektory słoneczne, zbiorniki buforowe, zbiorniki cwu, kotły gazowe, kotły na biomasę, klimakonwektory, systemy ogrzewania podłogowego, piece na pelety i drewno.

www: http://www.sttm.com.pl/

:: szczegóły

Lampy Hybrydowe- oswietlenie XXI wieku.

Od roku 2009 nasza firma prowadzi dystrybucję lamp solarno wiatrowych na terenie polski. Nasza placówka oferuje również obróbkę metalu, malowanie proszkowe, wycinanie strumieniem wody oraz wycinanie strumieniem wody. Wszechstronność naszej firmy zapewniają nam maszyny oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza. U nas nigdy nie będziesz odsyłany z powodu braku części na stanie lub braku maszyn, które były by wstanie naprawić nasz produkt.

www: http://solarnelampy.com/

:: szczegóły

Instalacje Gazowe

Zakład Instalacji Sanitarnych świadczy kompleksowe usługi z zakresu wykonawstwa sieci i instalacji sanitarnych i grzewczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte licznymi uprawnieniami i certyfikatami. Działamy w Rzeszowie oraz na terenie województwa podkarpackiego. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę na każdym etapie realizowanego zlecenia.

www: http://zis.rzeszow.pl/

:: szczegóły

WENTECH

Firma WENTECH zajmuje się kompleksowymi instalacjami z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, chłodniczej i energii odnawialnej. Wszystkie usługi wykonywane są kompleksowo począwszy od etapu przygotowania oferty i projektowania, zakończywszy na zakupie i dostarczeniu urządzeń, w tym również kanałów rurociągowych, oraz ich montażu i aktywacji. Ponad to świadczy usługi w zakresie serwisowania własnych instalacji, w oparciu o zawarte umowy z klientem, jak i również wykonuje doraźne naprawy i serwis instalacji już istniejących. Firma również specjalizuje się w wykonawstwie instalacji dla klientów

www: http://wentech.net/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt