« Strona Główna

szukamy: Kalisz

Kalisz - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Ziemne prace, Ogólnobudowlane, Instalacja elektryczna, Dekarstwo, Zakładanie ogrodów, Architekci, Podłogi, Programy dla budownictwa,


Usługi Brukarskie

Profesjonalne układanie kostki brukowej i granitowej.

www: http://www.brukarstwoandro.pl

:: szczegóły

Hurtownia elektryczna Elektryk sp. z o.o.

Firma Elektryk Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo na rynku usług elektrycznych. Polem naszego działania jest: hurtownia elektryczna, instalacje elektryczne, prefabrykacja rozdzielnic, alarmy, UPS, inteligentne budynki (KNX i BMS), serwerownie, sieci strukturalne, automatyka oraz szkolenia SEP. Główną siedzibą firmy jest miasto Kalisz. Jako producent oferujemy: szafy rozdzielcze i rozdzielnice. Jako wykonawca projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne.

www: http://www.elektryk.net.pl/

:: szczegóły

Dekarze z Kalisza

Doświadczona firma zajmująca się od ponad sześciu lat wykonywaniem pokryć dachowych. Swoje usługi świadczy na terenie takich miast jak Krotoszyn, Kalisz czy Ostrów Wielkopolski. Oferujemy montaż więźb dachowych, pokryć, a także docieplenia.

www: http://www.dachyostrow.pl/

:: szczegóły

Projektowanie ogrodów Piła

Profesjonaliści z Ogrodów Porosa mają świadomość, że piękne ogrody powstają z ciekawych projektów. Do swojej pracy podchodzą zatem z zaangażowaniem i znaczną sumiennością. Innowacyjność jest znaczącym atutem w tej profesji. Udostępniane jest projektowanie ogrodów dla Poznania, Olsztyna i pozostałych miejscowości Polski. Dobry projektant zieleni powinien posiadać wiele pomysłów na ogród i potrafić dostosować się do klienta.

www: http://www.porosa.pl

:: szczegóły

Pak-Glowacz - projektowanie zieleni

Pracownia architektury krajobrazu Głowacz to zespół kreatywnych projektantów posiadających duże doświadczenie w aranżacji ogrodów, parków, skwerów oraz innego rodzaju terenów zieleni.

www: http://www.pak-glowacz.pl/

:: szczegóły

Panele laminowane Quick Step UNICLIC - zatrzaskowe

Oferujemy panele podłogowe laminowane i podłogi drewniane. W ofercie między innymi posiadamy markowe panele Quick Step UNICLIC z rewolucyjnym systemem błyskawicznego montażu.

www: http://www.podlogi.kalisz.pl/panelekaliszmatuszak.php

:: szczegóły

Podłogi drewniane : Deska KAHRS i BARLINEK

Oferujemy podłogi drewniane pewne i sprawdzone - KAHRS i Barlinek. Bądź pewny ich doskonałej jakości, sprawdzonej przez wiele osób na całym świecie. Zaufaj naturalnym materiałom.

www: http://www.panele.kalisz.pl/parkietykalisz.php

:: szczegóły

Wrocław, szkolenia, Norma Pro, Norma Standard, Rodos, kosztorys, kosztorysowanie, program kosztoryso

Dostarczamy programy do kosztorysowania - Norma, harmonogramowania i projektowania. Prowadzimy szkolenia z kosztorysowania i planowania w całej Polsce, głównie we Wrocławiu

www: http://www.butorg.com.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt