« Strona Główna

szukamy: Programy

Programy - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Stal budowlana, Biura nieruchomości, Inne, Sklepy internetowe, Oprogramowanie, Programy dla budownictwa,


Kowalski - balustrady Rzeszów

Firma KOWALSKI powstała w 2008 roku z pomocą [url=http://www.kowalski-metaloplastyka.pl]Towarzystwa ALTUM ? Programy Społeczno-gospodarcze[/url] oraz środkom pozyskanym z funduszy unijnych. Przyznane środki pozwoliły na zakup specjalistycznych urządzeń potrzebnych do produkcji głównie szeroko pojętej metaloplastyki.

www: http://www.kowalski-metaloplastyka.pl

:: szczegóły

Agencja nieruchomości

Zależy Ci na szybkim i wygodnym programie do obsługi twojego biura nieruchomości? Nasze oprogramowanie daje Ci możliwość pracy zdalnej - Aby pracować na programie wystarczy jedynie dostęp do Internetu i zainstalowany program Agencja3000 na komputerze (np. na laptopie). Dzięki tej opcji, pośrednik, logując się poza swoim biurem, ma możliwość wglądu do bazy danych, może edytować i wprowadzać zmiany w ofertach oraz raportować na bieżąco swoją pracę.

www: http://www.agencja3000.com

:: szczegóły

Norma PRO

Prowadzimy sprzedaż programów kosztorysujących Norma PRO, Norma STANDARD, programy wspomagające kosztorysowanie, bazy cenowe. Organizujemy szkolenia dla kosztorysantów z Norma PRO, Norma STANDARD .

www: http://norma-pro.komako.pl

:: szczegóły

Ozorków mocne komputery niskie ceny profesjonalny Bit Serwis

Oferujemy mocne komputery, sprzedajemy notebooki i palmtopy, w sprzdaży - kasy fiskalne, oprogramowanie, sprzedaż akcesori komputerowych, upgrde (rozbudowa) komputerów. Naprawiamy - odzyskujemy dane, wdrażamy i budujemy sieci komputerowe

www: http://bitserwis.pl

:: szczegóły

klawiatury

Sprzęt komputerowy, laptopy, dyski twarde usb, obudowy kopmuterowy

www: http://www.sramap.freewebhosting360.com

:: szczegóły

płyty główne

Polecamy oprogramowanie, gry komputerowe, grafika, szafy rack.

www: http://www.sraczka.mycyberway.com

:: szczegóły

Autodesk, AutoCAD LT, BIM, modelowanie, projekt budowlany

Oprogramowanie AutoCAD firmy Autodesk to wiodąca w świecie, rozbudowana aplikacja typu CAD do dwuwymiarowego szkicowania, szczegółowego kreślenia, dokumentowania projektu oraz podstawowego kreślenia trójwymiarowego. BIM to tworzenie i wykorzystywanie skoordynowanych i spójnych informacji o projekcie budowlanym, zebranych w jednym modelu cyfrowym.

www: http://techcad.pl

:: szczegóły

INTERsoft - oprogramowanie dla inżynierów i architektów - Intellicad

Firma INTERsoft Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1997 roku. Jest producentem profesjonalnego oprogramowania dla budownictwa. W ofercie INTERsoft znajdują się programy z zakresu CAD/CAE, programy od użytku domowego oraz programy edukacyjne. Firma świadczy również usługi w zakresie projektów informatycznych, wizualizacji architektonicznych oraz obliczeń konstrukcyjnych. INTERsoft Sp. z o.o. jest również członkiem ITC i tym samym, jedynym na terenie Polski producentem programu IntelliCAD.

www: http://www.intersoft.pl/

:: szczegóły

Beton 4.0 - program do projektowania betonów, projektowanie betonów, projektowanie mieszanek betonow

Beton 4.0 - profesjonalny program do projektowania betonów z zastosowaniem dodatków i domieszek.

www: http://www.beton.net.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt