« Strona Główna

szukamy: Projekty

Projekty - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Kominki, Ogrzewanie kominkowe, Utrzymanie domów, Meble, dolnośląskie, Instalacja elektryczna, Wyposażenie łazienek, Remonty i modernizacje, Projektowanie obiektów, małopolskie, Rzeczoznawcy, mazowieckie, Programy dla budownictwa, Inne, Inne, Kredyty hipoteczne, kujawsko-pomorskie, Domy z bali, Warszawa, Zakładanie ogrodów, Mieszkania, Projekty indywidualne, Domy z drewna, Instalacje alarmowe, Drewno, Architekci, Kuchnie, Budownictwo mieszkaniowe, Budownictwo jednorodzinne, Domy,


ArtOgrody projektowanie ogrodów Rzeszów

Projekty ogrodów oraz wizualizacje z kostki brukowej

www: http://www.artogrody.pl/

:: szczegóły

projektowanie wnętrz

Projekty: - wnętrz mieszkalnych - wnętrz użyteczności publicznej (powierzchni handlowych, biurowych i usługowych) - mebli unikatowych - elementów wyposażenia wnętrz Kompleksowa usługa zawiera: - przygotowanie projektu wnętrza w formie rysunków technicznych i realistycznych wizualizacji 3D - projekty wykonawcze dla wykonawców poszczególnych branż - zestawienia ilościowe i wartościowe materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia, przygotowane w oparciu o założony b

www: http://mt-studio.com.pl/

:: szczegóły

Nadzory budowlane Poznań

Firma ABO Andrzej Boruszak Nadzór Inwestorski Poznań to wszechstronna paleta usług z zakresu projektowania. Kierownik Budowy Poznań – posiadam obowiązujące pozwolenia do prowadzenia budów. Wszystkie przedstawiam na mojej stronie korporacyjnej. Nadzory Budowlane Poznań – w obszarze monitorowania budów posiadam długie doświadczenie. Przeglądy Techniczne Budynków Poznań – naszym kontrahentom gwarantujemy okresowe kontrole budynków.

www: http://www.abodom.pl

:: szczegóły

Internetowy Katalog Projektów Domów

Czyżbyś poszukiwał gotowego projektu domu? Nie wiesz do kogo pójść by mieć pełne przekonanie, że projekt będzie solidny i dokładnie przygotowany? Kłopot rozwiązany! Internetowa baza projektów domów ikpd.pl jest dostępna dla wszystkich i posiada rozmaite propozycje. Wystarczy przeznaczyć kilka chwil aby wybrać projekt własnego wyśnionego domu. Od małych domków jednorodzinnych po ogromne posiadłości, wszystko gotowe do zrealizowania. Gorąco promujemy możliwość, dzięki której można zobaczyć wartość potencjalnej budowy. Zachęcamy do naszej bazy gotowych projektów domów!

www: http://ikpd.pl/

:: szczegóły

Architekci Wrocław

Pro Studio Architektury corocznie opracowuje kilkadziesiąt adaptacji projektów typowych. Współpracujemy ze stałymi i sprawdzonymi projektantami branżowymi, którzy posiadają długoletni doświadczenie w branży projektowo - budowlanej oraz potrzebne uprawnienia.

www: www.pro-studio.pl

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych Wrocław

Firma budowlana Domowa Budowa Wrocław buduje nowe domki jednorodzinne według schematu gotowego projektu domu. Budujemy w atrakcyjnych cenach do stanu surowego lub deweloperskiego. Polecamy usługi budowlane takie jak: tynkowanie, murowanie, prace dekarskie, usługi geodezyjne, wykonanie fundamentów. Sprzedajemy działki budowlane bez pośredników. Wszystkie koszty podlegają negocjacją.

www: http://www.domowa-budowa.pl/

:: szczegóły

Biuro projektowe

Biuro trudni się wykonywaniem projektów indywidualnych oraz adaptacji gotowych projektów domów. Architekt z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z błyskotliwymi inżynierami, tworzą innowacyjne konstrukcje, które spełniają wszelkie wymagania inwestora. Nasze biuro projektowe, podczas wykonywania zlecenia, dużą wagę kładzie na to, aby koszty budowy były jak najmniejsze oraz by budynek generował niskie koszty eksploatacyjne w przyszłości. W trakcie projektowania ściśle współpracujemy z inwestorem, dzięki czemu jest on zawsze zadowolony z uzyskanego efektu końcowego.

www: http://www.tom-arch.pl

:: szczegóły

Projekty instalacji sanitarnych Częstochowa

Firma F.H.U. KANGAZ-PROJEKT jest firmą wykonującą prace zarówno w zakresie projektowym, jak i wykonawczym. Realizujemy prace projektowe związane z instalacjami wodociągowymi, kanalizacyjnymi, grzewczymi, gazowymi i wentylacyjnymi, oraz prace wykonawcze z zakresu budowy sieci zewnętrznych i wewnętrznych instalacji sanitarnych. Mimo krótkiego istnienia na rynku mamy na swoim koncie już kilkadziesiąt udanych realizacji, które można obserwować, śledzić, poznać na naszej stronie internetowej.

www: www.kangaz-projekt.pl

:: szczegóły

Projektowanie budynków

Tworzymy projekty różnorodnych obiektów komercyjnych na terenie całej Polski. Na indywidualne zamówienie zaprojektujemy projekty hoteli, projekty biur, zakładów produkcyjnych i usługowych, obiektów handlowych, domów weselnych restauracji, barów, dyskotek, browarów, piekarni, stolarni i auto serwisów. W naszej ofercie znajdą Państwo również gotowe, powtarzalne projekty obiektów komercyjnych we wszystkich wymienionych wyżej kategoriach.

www: http://www.kbprojekt.eu/

:: szczegóły

Projekty Domów GALERIA DOMÓW

Projekty domów jednorodzinnych parterowych i z poddaszem. Gotowe projekty domów nowoczesnych i tradycyjnych. Projekty domów z kosztorysem.

www: http://www.galeriadomow.pl

:: szczegóły

Projekty łazienek

Ciekawe projekty łazienek. Piękne aranżacje. Stylowe dekoracje. To wszystko znajdziesz na witrynie www.urzadzamy.pl Poszukaj inspiracji.

www: http://www.urzadzamy.pl/lazienka/lazienka-aranzacje/

:: szczegóły

Projekty domĂłw jednorodzinnych, bliĹşniakĂłw, garaĹźy, altan | DOBRY

Wydawnictwo Dobry Dom w sprzedaży posiada: projekty gotowe domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, murowanych i drewnianych, altan ogrodowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych itd. Wydawnictwo Dobry Dom działa na rynku od 1998r co sprawia, że ma ugruntowaną pozycję na rynku jako solidny partner w szeroko pojętym zakresie usług związanych ze sprzedażą gotowych projektów domów.

www: http://dobry-dom.pl/

:: szczegóły

Biuro Architektoniczne Krzysztof S. Białka - Kraków

Firma - „Biuro Architektoniczne Krzysztof S. Białka architekt” wykonuje projekty budynków o szerokim zastosowaniu. Firma stawia na jakość wykonywanych usług, każde zlecenie traktuje indywidualnie, dzięki czemu projekty budynków współgrają z otaczającym je krajobrazem. Biuro Architektoniczne Krzysztof S. Białka dba o każdy detal projektu zaczynając od uzyskania niezbędnych dokumentów i opracowań potrzebnych do projektowania a kończąc na realizacji projektu.

www: http://www.kb-architekt.pl/

:: szczegóły

Wizualizacje

Dobre zaprezentowanie inwestycji, bardzo często okazuje się być kluczem do sukcesu. Osiągnąć ten cel można wykorzystując różne komputerowe wizualizacje czy makiety architektoniczne i w tej właśnie dziedzinie specjalizuje się pracownia Virtual City. Zespół zaangażowanych i doświadczonych architektów oraz grafików zadba o to, aby przygotowany projekt w pełni oddawał Państwa ideę. Tworzone projekty architektoniczne mogą obejmować zarówno całe budynki z zewnątrz, jak również wnętrza.

www: http://www.virtual-city.eu/

:: szczegóły

Projektowanie ogrodów Poznań

Propozycja Kompleksowego Ogrodu z Poznania, przedstawia usługi ogrodnicze. Dotyczą one projektowania szczególnych projektów ogrodów, ich wzorowego zakładania jak również pomocy w należytej pielęgnacji ogrodów. Bardzo dobra klasa realizowanych usług ogrodniczych to rezultat zdolności fachowców od ogrodów, pracujących w przedsiębiorstwie z Poznania. Niezwykle ważną funkcję ma tu również zapał, z jakim przystępują do każdego typu projektu.

www: http://www.kompleksowyogrod.pl

:: szczegóły

Projekty wnętrz kuchni

Strona internetowa pracowni projektowej z Katowic. Pracownia zajmuje się wystrojem wnętrz publicznych, takich jak biura, pokoje hotelowe czy kawiarnie, jak również wnętrz domów i mieszkań. Na stronie zbiór fotografii i trójwymiarowych renderów e zrealizowanych projektów. Strona prezentuje również proces współpracy z projektantem oraz mieści dane adresowe, potrzebne do umówienia się na spotkanie. Pierwsza wizyta darmowa w ramach ustalenia zakresu usługi i oszacowana kosztu zamówienia.

www: http://www.widstudio.eu

:: szczegóły

Altany Odgrodowe - drewniane lub murowane i altany z grillem

Altanki i Altany Ogrodowe w ostatnich czasach cieszą się sporą popularnością. Dostępne w różnych formach i stylach (altany drewniane, altany z grillem, murowane, kryte strzechą) stanowią atrakcyjną ozdobę ogrodu, miejsce dla odpoczynku czy organizację imprez dla znajomych. Dostępne projekty pozwalają na własną budowę pożądanej konstrukcji.

www: http://ogrodowealtany.pl/

:: szczegóły

Zbigniew Szewczyk - Domy z bali i domy z drewna

Budujemy domy z bali, domy z drewna, karczmy, restauracje, zajazdy, hotele według tradycyjnej technologii na terenie całego kraju. Budujemy w oparciu o projekty zarówno gotowe jak i indywidualne. Oddajemy do użytku domy z bali pod klucz. W swojej ofercie posiadamy: - domy z bali całoroczne i domy z bali letniskowe, - dobudowy z bali do istniejących domów, - obiekty z bali turystyczne i gastronomiczne (hotele, bary i zajazdy), - elementy architektury ogrodowej. Zapraszamy na naszą stronę www

www: http://kanadyjskiedomy.pl/

:: szczegóły

Projekty i aranżacja wnętrz

Strona zawiera ofertę biura architektury wnętrz z Katowic. Pracownia zajmuje się w tworzeniu wnętrz prywatnych domów i mieszkań. Na stronie pokazana została galeria realizacji podzielona na kategorie tematyczne oraz dane kontaktowe.

www: http://www.architektura-wnetrz.slask.pl

:: szczegóły

Domy z bali, domy z drewna, całoroczne domy z bali

Nasze domy budujemy z naturalnych, pełnych, okrągłych bali o średnicy od 30 cm do 45 cm, nie poddanych jakiejkolwiek obróbce mechanicznej. Ścięte pnie drzew są jedynie okorowywane, a dalej w pełni odrysowywane, ręcznie wycinane i pasowane. Dzięki tej technologii każdy z naszych domów jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Posiadamy gotowe projekty, ale potrafimy dostosować każdy projekt i realizację do Państwa marzeń.

www: http://www.logs.com.pl/

:: szczegóły

DomInnowacji.pl - Innowacje dla domu i ogrodu

DomInnowacji.pl to budowlany portal prasowy dotyczący aktualnych informacji z rynku mieszkaniowego, budownictwa, a także serwujący rady dotyczące aranżacji wnętrz, wyposażenia łazienki czy kuchni po innowacyjne produkty gospodarstwa domowego i RTV. Dom Innowacji to taki dom, który jest energooszczędny, ekologiczny, zdrowy, funkcjonalny i komfortowy oraz zoptymalizowany pod kątem potrzeb inwestora. Własny Dom Innowacji można kreować od detalu, od wyjątkowej aranżacji wnętrza, aż po używanie innowacyjnych materiałów budowlanych.

www: www.dominnowacji.pl

:: szczegóły

Projekty Domów

Nabycie projektu, to na nieszczęście nie jest jedynie dobór praktycznego budynku. Projekt taki musi realizować rygorystyczne warunki, zawierać komplet dokumentacji ogólnobudowlanej oraz przede wszystkim być zgodny z pewnymi normami. Dzięki portalowi e-projekty wszystko zostało zebrane w jednym miejscu, by w granicach jednej strony odkryć wszystko ważne. Wielość gotowych projektów, jakie można wyszukać dzięki zaawansowanych funkcji szukania, klasyfikacja na pożyteczne kategorie, jak i również wsparcie pracowników, są to cechy, które to powodują, iż zaufało nam już sporo klientów.

www: http://www.e-projekty.pl/

:: szczegóły

biuro architektoniczne kraków

Kreujemy szczególne projekty domów, willi, rezydencji, obiektów użyteczności publicznej, obiektów usługowych, oraz ogrodów. Każdy ma odmienne marzenia i wiedząc o tym konstruujemy projekty dopasowane do potrzeb każdego z naszych odbiorców. Masz niepospolite upodobania - nasi architekci z radością wykonają dla Ciebie niestandardowy projekt. Wykonamy dla Ciebie projekt wnętrza, a także zaadaptujemy stary obiekt. Projekty sporządzane są z myślą, że każde miejsce winno mieć własną duszę.

www: http://arch-limba.pl/

:: szczegóły

Projektowanie ogrodów Piła

Profesjonaliści z Ogrodów Porosa mają świadomość, że piękne ogrody powstają z ciekawych projektów. Do swojej pracy podchodzą zatem z zaangażowaniem i znaczną sumiennością. Innowacyjność jest znaczącym atutem w tej profesji. Udostępniane jest projektowanie ogrodów dla Poznania, Olsztyna i pozostałych miejscowości Polski. Dobry projektant zieleni powinien posiadać wiele pomysłów na ogród i potrafić dostosować się do klienta.

www: http://www.porosa.pl

:: szczegóły

Ogrody nowoczesne

Projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, urządzanie ogrodów - firma INSPIRACJE w Warszawie jest nowoczesną pracownią projektową, specjalizującą się w prowadzeniu kompleksowych inwestycji w zakresie architektury krajobrazu. Do każdego projektu tworzymy wysokiej klasy wizualizacje, tak aby każdy nasz klient mógł w pełni poznać swój ogród, jeszcze przed jego realizacją. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

www: http://www.inspiracje.com.pl/

:: szczegóły

Projekty domów

Mprojekt proponuje Państwu nowatorskie rozwiązania, w takich dziedzinach jak projekty domów. Jeżeli więc interesują Cię nowe technologie, nie chcesz tracić czasu na chodzenie po biurach projektów, to znajdź wymarzony projekt przez internet

www: http://mprojekt.pl/

:: szczegóły

Aranżacje wnętrz

Studio architektury specjalizujące się w aranżacji wnętrz mieszkań, domów, apartamentów, a także projektach domów jednorodzinnych oraz projektach aranżacji wnętrz budynków usługowych.

www: http://aranzacjewnetrz.eu/

:: szczegóły

Adaptacja i projekty Nakło

Analizuj stylowe adaptacje archon i wygodne domy w mieście Nakło. Adekwatne projekty oraz celowa budowa będą podwaliną szczęśliwego egzystowania na całe dekady. Sprawdź które zezwolenie potrzebujesz na budowę domu w Bydgoszczy jak i Inowrocławiu. Doświadczone biuro służy komplementarnym wsparciem. Wstąp do serwisu adaptacjeiprojekty.pl, żeby sprawdzić szczegóły panoramy propozycji i umówić się na bezpośredni kontakt w siedzibie przedsiębiorstwa.

www: http://www.adaptacjeiprojekty.pl/

:: szczegóły

Eran - Projektowanie instalacji sanitarnych

Firma projektowa bazująca na 20 letnim doświadczeniu wykonawczym świadczy usługi w zakresie projektowania instalacji sanitarnych, wykonujemy projekty instalacji gazowej, centralnego ogrzewania, wentylacji, HVAC, wod-kan oraz projekty elektryczne i architektoniczne.

www: http://www.eran.com.pl/

:: szczegóły

Domy na każdą kieszeń

Chcesz zbudować dom, ale szukasz oszczędności? Nie martw się, jest wiele rozwiązań, które pozwalają obniżyć koszty budowy i eksploatacji domu, bez obniżania jego funkcjonalności. Sprawdź ofertę zawierającą projekt domów na każdą kieszeń, którą przygotowała dla Ciebie firma Horyzont. Z usług biura projektowego Horyzont skorzystało już wielu klientów. Za ofertą Horyzontu przemawia różnorodność projektów, atrakcyjne ceny oraz profesjonalizm wykonania każdego projektu.

www: http://www.horyzont.com/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt