« Strona Główna

szukamy: Rury

Rury - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Kominki, Budownictwo mieszkaniowe, Hurtownie budowlane, Kominki, Tworzywa sztuczne, Woda i kanalizacja, Instalacje gazowe, Grzejniki, Sklepy internetowe, Rury, Inne, Stal budowlana,


Wkłady kominowe w Bytomiu – profesjonalny dostawca - systemy kominowe

Sprzedażą wkładów kominowych, zajmuje się firma F. H. U ITEK CNC z Bytomia. W ofercie osiągalne są również części wkładów, m. in. czopuchy, redukcje, rury kominowe. Oferowane wkłady kominowe są nowoczesne oraz łatwe w montażu, a przy tym odporne na wysokie temperatury, bezpieczne, ekonomiczne. Wkład kominowy można zamontować również w starym kominie, niekiedy potrzeba wykorzystać wkłady owalne, które również dostępne są w ofercie firmy. W sklepie prowadzonym przez firmę można znaleźć zarówno wkł

www: http://wklad-kominowy.pl/

:: szczegóły

Kominy kwasoodporne, wkłady kominowe, rury do komina, zakończenia ko

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Oferujemy daszki kominowe w szerokim zakresie średnic i kształtów. Estetyczne i nierdzewne. Ponadto na życzenie klienta wykonamy daszki na każdy rozmiar komina w dość szybkim czasie realizacji. Oprócz tego posiadamy dobrą ofertę na strażaki kominowe i nasady obrotowe. Wszystko to dostępne w dobrych cenach. Sprawdź i przekonaj się sam. Zapraszamy!

www: http://sklep.patek.waw.pl/

:: szczegóły

Bramy stalowe

STAL IMPEX Sp. z o.o. jest producentem wysoko przetworzonych metali ocynkowych w postaci kształtowników – rur a także profili stalowych. Firma STAL IMPEX istnieje na rynku od 1997 roku. Początkowo firma zajmowała się importem rur i konstrukcji stalowych. Obecnie firma posiada trzy linie technologiczne do tworzenia rur i profili a także agregat cięcia wzdłużnego. Umożliwia to produkcję dużego asortymentu profili i szybką realizację zamówień. W ofercie firmy znajdują się wyłącznie wyroby wysokiej jakości. Klientami STAL IMPEX Sp. z o.o. są zarówno firmy polskie jak i zagraniczne. Wyrob

www: http://www.stalimpex.eu

:: szczegóły

Systemy kominowe

Zajmujemy się internetową sprzedażą akcesoriów i materiałów związanych z budową i montażem kominów i kominków. W naszej ofercie znajdą Państwo: - systemy kominowe - nasady kominowe - rury kominowe jedno i dwuścienne.

www: http://sklep.patek.waw.pl

:: szczegóły

ALFA.: instalacje wodne, gazowe, grzewcze, kanalizacyjne, nawadniające

Hurtownia materiałów instalacyjnych. Oferujemy systemy rurowe PCV, PE, PP. Działalność firmy jest autoryzowana przez wiodących producentów, dzięki czemu gwarantuje najniższe ceny jej odbiorcom.

www: http://alfainstalacje.pl

:: szczegóły

Prandelli Polska - systemy instalacji sanitarnych

Producent systemów rur i złączek z tworzyw sztucznych przeznaczonych do tworzenia instalacji sanitarnych i grzewczych m.in. ogrzewanie podłogowe. W ofercie także rozdzielacze, złączki żeliwne.

www: http://www.prandelli.pl/

:: szczegóły

Kominy ze stali kwasoodpornej

eKomin - sprzedaż systemów kominowych ze stali kwasoodpornej. Nasze systemy obejmują wkłady kominowe w srednicach od fi 110 mm do fi 400 mm, kominy izolowane, wkłady kominowe owalne oraz systemy turbo do kotlow z zamkniętą komorą spalania. Nasze systemy moga wspolpracowac z urządzeniami grzewczymi na olej opalowy, gaz, wegiel , miał, drewno a takze na biopaliwa.

www: http://ekomin.republika.pl/

:: szczegóły

TG Plus - Materiały instalacji sanitarnych i grzewczych

Prowadzimy sprzedaż materiałów instalacji sanitarnych i grzewczych. Mieścimy się na terenie Gazowni Warszawskiej. Naszą ofertę kierujemy do firm wykonawczych realizujących inwestycje sieciowe i kubaturowe. Stworzyliśmy składy fabryczne wysokiej jakości produktów producentów krajowych i zagranicznych. Dysponujemy również własnym magazynem z szeroką ofertą materiałów instalacji sanitarnych i gazowych. Jesteśmy głównym dystrybutorem RUR RC PROTECT firmy GERODUR, w województwie mazowieckim OFERUJEMY: -niskie ceny -krótkie terminy dostaw -bezpłatny transport -fachowe doradztwo ZAPRASZAMY

www: http://tgplus.pl/

:: szczegóły

RURY STALOWE Z DEMONTAŻU

Rury ze szwem. W zależności od stosowanych technologii produkcji można wyróżnić w tej grupie rury stalowe zgrzewane ( elektrycznie: oporowo lub indukcyjnie) oraz rury spawane (np. łukiem elektrycznym w osłonie argonu, w osłonie wodoru etc.). Rury o małych średnicach wytwarzane są jako rury ze szwem wzdłużnym. Rury o dużych średnicach wytwarzane są jako rury ze szwem spiralnym. Rury ze szwem mogą być poddawane dalszej obróbce plastycznej, czy też usunięciu wypływki (rury zgrzewane).

www: www.rury-stalowe.info

:: szczegóły

Grzejniki

ICG Instal to sklep internetowy mający oferty dla ludzi potrzebujących przydatnych rzeczy do domu. Oferujemy sprzedaż wysyłkową takich produktów jak grzejniki, rury kanalizacyjne, przeróżne urządzenia kanalizacyjne i sanitarne jak i instalacje wewnętrzne. Zapraszamy na stronę www.icginstal.pl

www: http://www.icginstal.pl/

:: szczegóły

PPU ALLKOMP - oświetlenie diodowe

PPU ALLKOMP - oświetlenie diodowe. Zapewniamy państwu bogatą ofertę źródeł światła LED, dzięki któremu zaoszczędzą państwo pieniądze na energii. Żarówki te pobierają nawet do 10 razy mniej energii !!

www: http://allkompled.sklepna5.pl/

:: szczegóły

Rury kwasoodporne

KDG Steel sp. z o.o. jest wyspecjalizowanym dostawcą prętów, płaskowników, kątowników, kształtowników oraz rur i armatury ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

www: http://www.kdgsteel.com/

:: szczegóły

Forum instalacje

Forum budowlane to miejsce, w którym użytkownicy mogą otrzymać porady budowlane, oraz wyrażać swoje opinie, poglądy, doświadczenia dotyczące izolacji, instalacji oraz dachów.

www: http://www.forumbudowlane.pl

:: szczegóły

P.P.U.R.E.E. MOSTOSTAL Będzin Sp. z o.o

Roboty energo-elektryczne Wyroby hutnicze Betonowe drewno ogrodowe tel/fax (32) 267-58-74 mostostal@op.pl

www: www.mostostalbedzin.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt