« Strona Główna

szukamy: budowa drewnianych domów

budowa drewnianych domów - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo jednorodzinne, Domy z bali, Budowa domów, dolnośląskie, Domy z drewna,


Domy ekologiczne

Domy ekologiczne oraz domy energooszczędne są z sukcesami planowane oraz budowane przez PRO-EKO-ART z Wrocławia. Ta posiadająca duże doświadczenie pracownia architektoniczna zatrudnia jedynie fachowych architektów. Dzięki temu klient ma gwarancję, że zamówione tu plany projektowe domów będą bardzo dobrej jakości. Oprócz wykonywania projektów domów, PRO-EKO-ART z Wrocławia trudni się również budowaniem domów drewnianych oraz domów murowanych.

www: http://www.proekoart.com.pl

:: szczegóły

Dom z drewna

Mnóstwo rodzin marzy o swoim własnym domu, właśnie z takiego powodu warto wejść na stronę DZ Konstrukcjie i zobacz jak zrealizować to marzenie. Wystarczy kilka miesięcy by budowa domów drewnianych została ukończona. Obecna technika pozwala na zaoszczędzenie sporych wydatków również w czasie przygotowanym domu. Ekologiczność oraz energooszczędność zagwarantuje następnym pokoleniom dumę z powstałych obecnie konstrukcji. Zajrzyj na naszą witrynę oraz zapoznaj się z umieszczoną tam ofertą budowlana a na pewno nie będzie to stracony czas.

www: http://www.budowadomowdrewnianych.pl/dom-z-drewna.php

:: szczegóły

Domy kanadyjskie

Firma Wako funkcjonuje na rynku polskim i zagranicznym od 1990 roku. Od początku swojej działalności projektuje i buduje domy drewniane. Technologia stawiania domu wybierana jest w zależności od jego celu przeznaczenia. Główny punkt oferty firmy Wako stanowią domy kanadyjskie (szkieletowe), domy z bali i mury pruskie. Praktyka zdobyte w trakcie wykonywania nawet najbardziej rozbudowanych architektonicznie konstrukcji pozwala na realizację domów drewnianych zgodnych z indywidualnymi oczekiwaniami klientów.

www: http://www.wakodomy.pl

:: szczegóły

Domy drewniane

Domy i Domki: domy drewniane szkieletowe, kanadyjskie. Domy parterowe, parterowe z użytkowym poddaszem, i piętrowe. Firma Budowlano-Usługowa „Domy i Domki” oferuje także nadbudowy i rozbudowy istniejących domów, zabudowy strychów itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://domyidomki.fbu.com.pl/

:: szczegóły

MAGBOS: DOMY Z DREWNA

Nasza firma oferuje następujace usługi: - budowa domów drewnianych całorocznych i letniskowych - elewacje drewniane - konstrukcje drewniane - wiązary dachowe i więźba dachowa - sprzedaż drewna budowlanego - sprzedaż elementów do budowy domów drewnianych - usługi stolarsko-ciesielskie

www: http://www.magbos.com/

:: szczegóły

Domy z drewna, domy z bali drewnianych, domki drewniane - Konform S.C

Zajmujemy się budową domów z drewna oraz domów z bali. Posiadamy gotowe projekty. Zapewniamy szybkie terminy realizacji. Na każdy domek z drewna udzielamy wieloletniej gwarancji. Budujemy na terenie całej Polski, a także za granicą. Każdy dom może być wybudowany według projekty inwestora.

www: http://www.domy-z-drewna.com.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt