« Strona Główna

szukamy: budownictwie

budownictwie - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
kujawsko-pomorskie, Stal budowlana, Częstochowa, Prace drogowe, Domy z drewna, Poznań, Woda i kanalizacja, Ziemne prace, Okna drewniane, Mieszkania, Wentylacja, Deweloperzy, Budownictwo jednorodzinne, Obiekty modułowe, Inne, Sklepy internetowe, Inne, Kredyty hipoteczne, Budowa domów, Domy, Projekty domów, Zagęszczarki, Budownictwo mieszkaniowe,


Płyty warstwowe

K3 Panel to specjaliści w dziedzinie produkcji przeróżnego rodzaju płyt warstwowych. Jeżeli szukacie specjalistów związanych z przygotowaniem najlepszych produktów, wykorzystywanych bez obaw w różnego rodzaju budownictwie to trafiliście idealnie. Zachęcamy do sprawdzania, zachęcamy do przygotowania się na współpracę z najlepszymi specjalistami z K3 Panel

www: http://www.k3-plytawarstwowa.pl/

:: szczegóły

GRAMET - wyroby hutnicze - Częstochowa

Potrzebujesz materiałów hutniczych do różnych zastosowań w budownictwie czy przemyśle? Zależy Ci na szybkim terminie realizacji zamówienia, oraz życzliwej kompetentnej obsłudze? To a nawet więcej znajdziesz w hurtowni wyrobów hutniczych Gramet! Oferujemy materiał tylko od sprawdzonych producentów! Zapraszamy klientów hurtowych i detalicznych!

www: http://gramet-stal.pl/

:: szczegóły

tynki gipsowe wrocław

Funkcjonujemy już od wielu lat i aktywnie posuwamy naszą strukturę, osiągając inwestycje w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Nasze główne cele to przede wszystkim atrybut, gwarancja i zgodność realizacji z nowoczesnymi technologiami.Dokonujemy świadczenia w duzym zakresie prac budowlanych zarówno w nowym budownictwie jak również remontów czy unowocześniania starszych obiektów.

www: http://www.tynki-wroclaw.com.pl/

:: szczegóły

Wolfsystem - domy ekologiczne

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową różnego rodzaju budynków. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, ale w naszej ofercie znajdują się również: domy jednorodzinne, ekologiczne, pasywne, budynki specjalistyczne, zbiorniki żelbetonowe, hale, biogazownie, stajnie, ujeżdżalnie, wiaty, silosy i inne. Budujemy i projektujemy z najróżniejszych materiałów: od konstrukcji stalowych czy płytowych przez beton czy żelbeton aż po drewno. Firma Wolfsystem istnieje już od 1966r. wiec naszą mocną stroną na pewno jest doświadczenie.

www: http://www.wolfsystem.pl

:: szczegóły

Brukarstwo i układanie polbruku Zielona Góra

Jesteśmy firmą posiadającą nowoczesny park maszynowy, pozwalający zrealizować każdego typu zlecenie, obsługując inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych . Dla naszych klientów mamy wyjątkową ofertę na materiały brukarskie, istnieje albowiem opcja zamówienia surowców brukarskich z wysokim upustem wprost od producentów polbruku i naturalnych materiałów. Brukarz z identycznym zaangażowaniem i solidnością wykonujemy inwestycje brukarskie na przydomowych obejściach jak i na pełnomocnictwach podwykonawcy w firmach specjalizujących się w budownictwie drogowym.

www: http://tedbruk.pl/

:: szczegóły

Beton budowlany w Tarnowie

Beton jest ważny zarówno w budownictwie mieszkaniowym, ale również w drogowym. Bet Bud oferuje beton dla zapotrzebowania budownictwa drogowego.

www: http://www.betbud-tarnow.pl/

:: szczegóły

Wyobraź sobie że te Firmy nam zaufały kupując plandeki grube i moc

Jako wieloletni, doświadczony przedsiębiorca, mam dla Ciebie rozwiązanie problemów z sezonową pogodą. Rozwiązanie to, wykorzystywane jest w najnowocześniejszych przedsiębiorstwach. Czym jest [url=http://plandekiochronne.pl]plandeka ochronna[/url]? Plandeka jest materiałem, który wykorzystujemy od wielu, wielu lat nie tylko w budownictwie ale także w innych okolicznościach. Dzięki trwałości i długiej żywotności, raz zakupiona plandeka jest wstanie przez długie długie lata chronić produkty

www: http://plandekiochronne.pl/

:: szczegóły

Domy kanadyjskie

Wbrew pozorom obecne budownictwo nie musi znamionować drogi przez mękę. Przekonuje o tym Grupa Saczel, jakiej specjalizacją są domy kanadyjskie.Wzmiankowana firma budowlana zaistniała w 1994 roku. Od początku koncentrowała się na budownictwie mieszkaniowym oraz na obiektach handlowych.

www: http://www.kanady.pl

:: szczegóły

Domy energooszczędne, domy pasywne, domy drewniane

Firma Jurand Haus & Holz Center istnieje na rynku budowlanym od 2004 roku. Specjalizujemy się w niemieckim budownictwie energooszczędnym. Nasze domy są wykonane tylko i wyłącznie z materiałów ekologicznych. Do wyboru naszych klientów pozostawiamy trzy technologie budowlane: bal klejony, niemiecka konstrukcja szkieletowa oraz mur pruski. Do cech szczególnych w naszym budownictwie można zaliczyć system otwartych stropów, inteligentne membrany dachowe oraz system podwójnego krokwiowania.

www: http://www.haus-holz.pl/

:: szczegóły

Odbiór mieszkania Poznań

Odbiór mieszkań i domów od dewelopera w Poznaniu i Powiecie Poznańskim wykonane przez inspektora z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym, profesjonalnym sprzętem pomiarowym. Prowadzenie formalności przed rozpoczęciem inwestycji do uzyskania pozwolenia na budowę.

www: odbiormieszkaniadomu.pl

:: szczegóły

Przewody

<a href="http://www.elektrotechnik24.pl"> W atrakcyjnych cenach oferujemy najwyższej klasy przewody instalacyjne, w podwójnej izolacji, do układania na stałe w urządzeniach elektroenergetycznych oraz w pomieszczeniach wilgotnych i suchych, a także na i pod tynkiem. Ze względu na swoje właściwości doskonały do stosowania w budownictwie przemysłowym jak i mieszkaniowym. Przewody o żyłach miedzianych, jedno-drutowych o izolacji i powłoce z polwinitu zwykłego. </a>

www: http://www.elektrotechnik24.pl

:: szczegóły

Hydraulik Kraków

Jesteśmy zakładem z 24 letnią tradycją. W trakcie tych lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Nasza oferta to głównie: instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacyjne (kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa), instalacje gazowe, instalacje co, ogrzewanie podłogowe wodne oraz montaż kotłowni. Pomagamy także w doborze odpowiednich urządzeń grzewczych itp. Naszą specjalnością jest wykonawstwo instalacji sanitarnych w budownictwie jedorodzinnym, wielorodzinnym, usługowym itp.

www: http://www.zisozog.pl/

:: szczegóły

Przewierty sterowane w budownictwie

Technologie bezwykopowe nie są już w polskim budownictwie, lecz jeszcze ta technologia nie jest powszechnie znana. Dzięki przewiertom sterowanym giną kłopoty z wykonaniem wykopów w miejscach gdzie wcześniej było to trudne lub niemożliwe.

www: http://www.vdbb.pl

:: szczegóły

PROJEKT PLUS okna drzwi montaż sprzedaż pomiar Lublin

Oferujemy okna, drzwi, bramy i parapety. Projekt Plus rozpoczął swoją działalność w 1999r. obecnie jest firmą prężnie rozwijającą się na rynku w branży stolarki budowlanej, głównie okienneji drzwiowej. Oferowane przez nas produkty posiadają wszelkie atesty i certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży i montażu w budownictwie mieszkalnymi użyteczności publicznej.Proponujemy Państwu fachowe doradztwo techniczne, bezpłatny pomiar,dowóz i profesjonalny montaż.

www: http://projektplus.com.pl/

:: szczegóły

Mieszkania Krosno, mieszkania Jasło

Oferta nowych mieszkań w Krośnie, w Jaśle i na terenie podkarpacia. Na osiedlu Słoneczna Kotlina mieszkania gotowe do odbioru. Duży wybór nowych mieszkań na Osiedlu Parkowe w Krośnie. W sprzedaży już gotowe nowe mieszkania w Jaśle. Firma swoją siedzibę ma w Krośnie, posiada wieloletnie doświadczenie w budownictwie i sprzedaży mieszkań. Jesteśmy wiarygodną i profesjonalną firmą zapewniającą wysoki standard i jakość oferowanych mieszkań. Jesteśmy wsłuchani w potrzeby naszych Klientów, których postrzegamy jako szczególnych &#8222;architektów&#8221; swojej własnej, prywatnej przestrzeni m

www: http://www.kpb-development.pl/

:: szczegóły

Rekuperator

Serwis internetowy dzieli się na trzy części. W pierwszym dziale informuje o zastosowaniu nowoczesnych materiałów takich jak łupek bądź podzespoły drewnopochodne przy zabudowie elewacji budynku. Mówi nam też o zabezpieczeniu frontonu domu przed działaniem warunków atmosferycznych. W drugiej części porusza temat chemii stosowanej w budownictwie w różnych pracach. Opowiada o użyciu klejów, szpachli, wylewek, betonu szybkowiążącego czy środków używanych np. do regeneracji tynków. Część trzecia o zabudowie wentylacji z użyciem rekuperatora, o korzyściach z tym związanych, o rodzajach urządzeń i ic

www: http://www.elewacje.wanders.pl

:: szczegóły

Wynajem Wrocław

Jeśli planujesz wynajem mieszkania we Wrocławiu, to wejdź na tę stronę i zapoznaj się z ofertą. Czekają na Ciebie ogłoszenia ze wszystkich dzielnic Wrocławia. Propozycje dobre zarówno dla poszukujących wysokich standardów, jak i dla zwracających uwagę głównie na cenę. Mieszkania w starszym oraz nowym budownictwie. Z ogromną łatwością wydzielisz te ogłoszenia, którymi będziesz zainteresowany. Przy ofertach zamieszczone są też fotografie.

www: http://www.nieruchomosci-wroclaw.biz

:: szczegóły

Wszystko na temat budowlanki

Jeżeli szukacie informacji z zakresu budownictwa to świetnie trafiliście. Na moim blogu opisane są materiały budowlane i nie tylko . Znajdziesz tu również porady i opisy. Wiedza ta okaże się cenna kiedy np. masz dylemat co wybrać, jak zrobić itp. Serdecznie zapraszam.

www: http://blog-budowlany.com.pl

:: szczegóły

dylatacje

W ofercie firmy Maricio znajdują się przede wszystkim cięcie, kruszenie i wiercenie betonu, oraz wzmacnianie konstrukcji. Techniki diamentowego cięcia i wiercenia w betonie posiadają niepodważalne zalety podnoszące poziom jakości prac budowlanych. Sprawia to, że wykorzystywane są one coraz częściej w budownictwie ogólnym, przemysłowym i drogowym. Ich zalety to przede wszystkim krótki czas wykonania, brak wibracji mogących uszkodzić strukturę obiektu, estetyczne i precyzyjne wykończenie obrabianych powierzchni.

www: http://www.marico.com.pl

:: szczegóły

Karcher

W ofercie firmy Karcher znajdują się wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące z i bez podgrzewania wody, odkurzacze domowe i przemysłowe, urządzenia piorące, urządzenia do czyszczenia parą (bez użycia środków chemicznych), szorowarki, zamiatarki, stacjonarne urządzenia ciśnieniowe i stacjonarne odkurzacze samoobsługowe, myjnie samochodowe, systemy recyrkulacji wody oraz firmowe środki czyszczące i szerokie wyposażenie dodatkowe dla urządzeń profesjonalnych i domowych. Urządzenia profesjonalne znajdują zastosowanie w szeregu gałęzi gospodarki, m.in.: w budownictwie, rolnictwie, motoryzacji, hote

www: http://www.karcherefekt.pl

:: szczegóły

Porady budowlane

Darmowe porady budowlane w sekcji poświęconej budownictwie.

www: http://budownictwo.takczysiak.pl/

:: szczegóły

Firma Remont budowa domów

Firma Remont specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych i pensjonatów. Obecnie zatrudniamy 14 osób. Budowa domu jednorodzinnego o powierzchni 150 m2 w stanie surowym zajmuje nam średnio około 65 dni roboczych, w zależności od stopnia trudności. Organizujemy pełną logistykę na terenie budowy. Posiadamy niezbędne narzędzia potrzebne w budownictwie jednorodzinnym: szalunki stropowe 250 m2, rusztowania elewacyjne 200 m2, winda dekarska spalinowa łamana, wysokość robocza 31 m, dwa samochody skrzyniowe 7 - osobowe, elektronarzędzia.

www: http://www.remont-tyberiusz.pl

:: szczegóły

Świadectwa energetyczne - Certyfikaty energetyczne budynków

Zajmujemy sie opracowywaniem świadectw energetycznych, niezbędnych m. in. do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Mamy odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w wykonywaniu świadectw oraz w budownictwie. Przyjeżdżamy do klienta. Oferujemy przystępne ceny i atrakcyjne terminy. Zapraszamy do współpracy.

www: http://swiadectwo-energetyczne.biz

:: szczegóły

Konstrukcje

Przedsiębiorstwo Astron Buildings - biura, hale stalowe, konstrukcje stalowe. Nasza firma to Europejski lider w budownictwie przemysłowym. W ofercie hale i konstrukcje stalowe oraz usługi zwiazane z dostarczeniem budynków pod klucz o przeznaczeniu przemysłowym i handlowym dla potrzeb obiektów sportowych. Zapraszamy Państwa - wysokiej jakości hale stalowe.

www: http://www.astron.pl/

:: szczegóły

Projekty domów

Portal budowlany - na stronie porady dla zamierzających budować domy - inwestorów i budowlanych, przegląd materiałów i technologii stosowanych w budownictwie mieszkaniowym, katalog firm budowlanych, informacje z dziedziny prawa budowlanego i innych prawnych uwarunkowań budowy domu.

www: http://prudencja.wordpress.com/

:: szczegóły

Rusztowania

Rusztowania - konstrukcja wykorzystywana w budownictwie. Istnieje wiele rodzajów rusztowań. Jakich? Warto się tego dowiedzieć, zanim przystąpimy do budowy np. domu. Opis rusztowań oraz sposoby ich wykorzystywania.

www: http://www.rusztowania.sreo.info

:: szczegóły

okna greenline

Witamy Państwa na stronie internetowej grupy GlasMax przeznaczonej dla klientów indywidualnych. Znajdą tutaj Państwo podstawowe informacje dotyczące funkcjonalności szkła wykorzystywanego w budownictwie mieszkaniowym. Mamy nadzieję, że zawarte tu opisy będą stanowić dla Państwa pomoc przy doborze odpowiedniego rozwiązania.

www: http://www.glasmax.pl

:: szczegóły

Rusztowania

Rusztowania - opis rodzajów rusztowań stosowanych w budownictwie. Rodzaje drabin, podestów, materiały z jakich są najczęściej wykonane. Przykłady zastosowań rusztowań i drabin w przemyśle oraz życiu codziennym.

www: http://www.rusztowania.slnc.info

:: szczegóły

Mineralna wełna

Wełna mineralna to produkty, którymi w budownictwie można izolować dachy, poddasza, stropodachy, ściany zewnętrzne, przegrody wewnętrzne (ścianki działowe), fundamenty i posadzki, instalacje i urządzenia, kominki. Wełna szklana to materiał izolacyjny pochodzenia mineralnego. Otrzymywana jest w wyniku topienia piasku kwarcowego oraz stłuczki szklanej. Charakteryzuje się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, co oznacza że dobrze chroni dom, przed startą energii.

www: http://www.artbud.pl/kategoria53.html

:: szczegóły

praca w holandii

Praca w Holandii od zaraz w różnych dziedzinach a głównie w budownictwie, logistyce i produkcji.

www: http://www.eu-people.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt