« Strona Główna

szukamy: budownictwo

budownictwo - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo drogowe, Inne, podkarpackie, Dekoracje ogrodowe, Warszawa, Beton, Centralne ogrzewanie, kujawsko-pomorskie, Biura nieruchomości, świętokrzyskie, Chemia budowlana, Pośrednictwo w nieruchomościach, Ogólnobudowlane, Szkolenia dla budownictwa, Inne, Inne, Kredyty hipoteczne, Zaopatrzenie budownictwa, Architekci, Maszyny budowlane, Inne, Stal budowlana, Domy z bali, Projekty domów, Budownictwo mieszkaniowe, Domy, Budownictwo jednorodzinne, Domy z drewna, Inne, Mieszkania,


Budowa domów Lublin. Kaczmarczyk Budownictwo

My zajmujemy się całą budową domu – Ty oszczędzasz czas i ograniczasz wysiłek, nie musisz zgrywać razem brygady budowlanej, kierownika budowy i koparki do prac ziemnych. To wszystko jest już pod naszą opieką!

www: http://karczmarczyk-budownictwo.pl/budowa-domow

:: szczegóły

Modular Building Sp. z o.o. - Kontenery biurowe, sanitarne i magazynow

Kontenery – ich sprzedaż i wynajem oraz budownictwo modułowe z kontenerów to podstawowe dziedziny działalności firmy Modular Building. W ofercie naszej znajdują się kontenery przemysłowe, handlowe, magazynowe, biurowe, sanitarne, szatniowe, budowlane, eventowe.

www: http://www.modularbuilding.pl/

:: szczegóły

Montaz płyt warstwowych i membran dachowych

P.B. "JARBUD" istnieje na rynku od 1987 roku. Budownictwo Przemysłowe -Generalne wykonastwo obiektów przemysłowych -hale stalowe, wiaty, chłodnie -warsztaty samochodowe -fundamenty przemysłowe, budynki biurowe, hale murowane Budownictwo mieszkaniowe -remonty elewacji, docieplenia budynków -projekty kolorystyki elewacji, renowacje zabytkowych elewacji -remonty i malowanie klatek schodowych -roboty hydroizolacyjne ( balkony,tarasy,dachy) -izolacje pionowe i poziome

www: www.http://jarbud.gda.pl/

:: szczegóły

Znaki drogowe

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, cieszącą się opinią solidnej i wiarygodnej.Celem działalności jest kompleksowa realizacja i dostarczanie profesjonalnie wykonanych usług inżynierskich, związanych z remontami oraz budową dróg, ulic, placów wraz z infrastrukturą towarzyszącą tym robotom.Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem do wykonywania robót drogowych spełniające najnowsze wymagania odnośnie ochrony środowiska. Zatrudniamy kadrę inzynierską z uprawnieniami i doświadczeniem zawodowym oraz wykwalifikowanych robotników drogowych.

www: www.ifelix.pl

:: szczegóły

Budownictwo przemysłowe

P.B. "JARBUD" istnieje na rynku od 1987 roku. Zajmuje się przede wszystkim rozbudową obiektów przemysłowych, projektowaniem, budową, produkcją i montażem hal, wiat, chłodni i innych konstrukcji stalowych na terenie całego kraju. Wykonuje także roboty ziemne i fundamentowe oraz roboty elewacyjne (docieplenia ścian) i projekty kolorystyki elewacji. Firma posiada pełne usprzętowienie do prowadzonych robót. Długoletnie doświadczenie załogi oraz wykorzystanie najnowszych technologii i osiągnięć w dziedzinie budownictwa pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Inw

www: http://www.jarbud.gda.pl

:: szczegóły

Porady budowlane

Portal to tematyczny serwis informacyjny, który jest skierowany do rozległego grona klientów i użytkowników rynku budowlanego. Użytkownicy serwisu, to zarówno jednostki związane z branżą budowlaną profesjonalnie, jak i ludzie budujący lub remontujący swoje domy oraz mieszkania. Pragniemy tworzyć pionierskie możliwości transferu wiedzy między środowiskiem uczonych i przedsiębiorców a rynkiem. Zgodnie z niezależnymi statystykami, witryna budnet.pl plasuje się w czołówce najpopularniejszych portali tematycznych dotyczących Budownictwa i Nieruchomości.

www: http://budowa-remont.net.pl

:: szczegóły

DarJan, firma z branży budownictwa

Darj-Jan S.C. firma, która działa od 1995 roku w branży budownictwa modułowego. Budujemy obiekty systemem modułowych - tzw tanie budownictwo. Obiekty, które proponujemy spełniają różnorodne funkcje, które kreuje sam przyszły użytkownik np. punkt gastronomiczny, handlowy, kantor czy przedszkole.

www: http://www.darjan.lokalni.pl/

:: szczegóły

Odwodnienia liniowe - firma Bielbet

Posiadasz możliwość instalacji całego systemu odwodnienia liniowego? Jesteś zainteresowany produktami z betonu? Dobrze trafiłeś! Nasza firma produkuje tego typu materiały budowlane od lat. Jesteśmy firmą, na której się nie zawiedziesz. Zamów u Nas odwodnienia liniowe, a z pewnością będziesz zadowolony.

www: http://www.bielbet.pl/

:: szczegóły

ARS-3 Nowoczesne rozwiązania dla budownictwa.

ARS-3 jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej, działającą na terenie całego kraju od 2002r. Specjalizujemy się w innowacyjnych, niezawodnych technologiach i rozwiązaniach dla budownictwa.

www: http://www.ars-3.pl

:: szczegóły

Stollux

Firma Stollux jest wykonawcą wysokiej jakości domów drewnianych. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1993 roku. Od samego początku skupiliśmy się na budownictwo drewniane. Specjalizujemy się w budowie domów z bali o wymiarach począwszy od 16 cm, poprzez 20 cm i 24 cm, do bali naturalnie okrągłych o średnicy 30 cm. Jako nieliczni w kraju korzystamy z bali o średnicy 40 cm, oraz o średnicy aż 50 cm. W naszej ofercie polecamy domy szkieletowe, oraz domy z bali.

www: http://stollux.com

:: szczegóły

Budowa domów Katowice - Śląsk

Usługi z zakresu budownictwa przeprowadzane poprzez przedsiębiorstwo Coolship zawsze stoją na wysokim poziomie wykonawczym. Niezależnie czy powierzymy wykonanie budowy, remontu obiektu biurowego, będziemy pewni punktualności i profesjonalizmu zrealizowania zlecenia.

www: http://www.coolship.com.pl

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych Tarnów

Euro Montaż Budownictwo, firma funkcjonująca na terenie Tarnowa, zajmująca się nieruchomościami oraz handlem, budową domów jednorodzinnych i obiektów dla firm. W dodatku w autorskiej ofercie oferuję także działania związane z instalacjami, a także przygotowaniem całkowitej specyfikacji techniczno - inwestycyjnej niezbędnej do wykonania inwestycji budowlanych. Uprzejmie zapraszam do zapoznania się z danymi zawartymi na stronie online, a co więcej zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego.

www: http://www.em-budownictwo.pl

:: szczegóły

Remonty Bytom

JB Budownictwo to firma aktywna w branży budowlanej od ponad dekady. Specjalizujemy się w pracach budowlanych, remontach, aranżacji wnętrz oraz zastępstwie inwestycyjnym. Podejmujemy się zleceń przede wszystkim na terenie Śląska, w rejonie miast takich jak Bytom, Gliwice, Katowice, Tarnowskie Góry. Doświadczenie i znajomość tematu, które sprawiły, że jesteśmy na tym niełatwym rynku tak długi czas, teraz oferujemy Tobie. Dowiedz się jak możemy Ci pomóc!

www: http://jb-budownictwo.pl

:: szczegóły

Firmy remontowe Tarnów

Gispmal to pewna firma jeśli chodzi o profesjonalne budownictwo, a także remonty mieszkań. W oferta Gipsmal znajduje się wiele interesujących Państwa prac. Zapraszamy was do zapoznania się z ofertą firmy z Tarnowa.

www: http://www.gipsmal.pl/

:: szczegóły

Nadzór budowlany Warszawa

Kierownik budowy z wieloletnim doświadczeniem (35 lat stażu) zaprasza do współpracy. Konsultacje techniczne, kosztorysowanie powykonawcze i inwestorskie, nadzorowanie budowy, kierowanie pracami budowlanymi także przy budowlach zabytkowych. Asysta przy wznoszeniu domów jednorodzinnych, budynków składających się z wielu mieszkań, hal handlowych i produkcyjnych. Uprawnienia budowlane do kierowania, nadzorowania, kontrolowania technicznego budowy. Zapraszamy!

www: http://www.nadzorybudowlane-poznan.pl/

:: szczegóły

Domy ekologiczne

Domy ekologiczne oraz domy energooszczędne są z sukcesami planowane oraz budowane przez PRO-EKO-ART z Wrocławia. Ta posiadająca duże doświadczenie pracownia architektoniczna zatrudnia jedynie fachowych architektów. Dzięki temu klient ma gwarancję, że zamówione tu plany projektowe domów będą bardzo dobrej jakości. Oprócz wykonywania projektów domów, PRO-EKO-ART z Wrocławia trudni się również budowaniem domów drewnianych oraz domów murowanych.

www: http://www.proekoart.com.pl

:: szczegóły

Panele ogrodzeniowe

Chciałbyś dowiedzieć się, czy panele ogrodzeniowe to rzeczywiście bardzo korzystny system ogrodzeniowy? Zastanawiasz się, czy sprawdzi się on na pewno w każdych warunkach? Cóż, przestań się zastanawiać i przekonaj się na własnym przykładzie, że warto to rozwiązanie wprowadzić również w Twoim przypadku. Dołącz do naszych zadowolonych klientów i zdobądź pewność, że takie ogrodzenia systemowe to idealna alternatywa dla tradycyjnych ogrodzeń. Nasze produkty tak łatwo nie ulegną zniszczeniu.

www: http://acefence.pl

:: szczegóły

Usługi Budowlane Rzeszów

www.Budeo.net to profesjonalny portal branżowy kierowany do działu budownictwo. Przy pomocy katalogu budowlanego oraz giełdy ogłoszeń można odszukać materiały budowlane oraz najlepsze firmy usługowe, a w szczególności projektantów i wykonawców instalacji.

www: http://www.budeo.net/

:: szczegóły

Parapety granitowe Poznań

Wszystkie realizowane w firmie ONYX z okolic Poznania schody, blaty czy parapety to znakomitej klasy artykuły. Dzięki temu, że surowcami do ich stworzenia są granity oraz marmury, produkty te łączą wytrzymałość jak i bardzo dobry wygląd. Oprócz produktów jak kominki bądź też posadzki, eksperci z ONYX zajmują się też wykańczaniem domów. Elewacje z marmuru bądź granitu przez nich stworzone, nadadzą oryginalnego oblicza każdemu budynkowi.

www: http://www.onyxmarmury.pl

:: szczegóły

Domy kanadyjskie

Wbrew pozorom obecne budownictwo nie musi znamionować drogi przez mękę. Przekonuje o tym Grupa Saczel, jakiej specjalizacją są domy kanadyjskie.Wzmiankowana firma budowlana zaistniała w 1994 roku. Od początku koncentrowała się na budownictwie mieszkaniowym oraz na obiektach handlowych.

www: http://www.kanady.pl

:: szczegóły

Okna

Powierzchnia okien to według szacunków ok trzydzieści procent powierzchni ściany. Dlatego inwestycja w ciepłe i nowowczesne okna to jednocześnia gwarancja odpowiedniego poziomu docieplenia naszego mieszkania czy domu. Okna Internorm to jedne z najnowocześniejszych i najbardzziej zaawansowanych technologicznie propozycji na polskim i europejskim rynku.

www: http://www.internorm.pl

:: szczegóły

Projektowania i budowy hal stalowych Generalny wykonawca PB Pabich

Oferujemy realizację inwestycji w systemie Generalnego Wykonawstwa w zakresie projektowania, budownictwa przemysłowego, inżynieryjnego oraz produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Świadczymy profesjonalne, kompleksowe usługi budowlane. Jeżeli interesuje Państwa budowa hali stalowej, logistycznej, produkcyjnej, sportowej, budynku biurowego, magazynu wysokiego składowania, stacji paliw, parkingów, modernizacja budynków istniejących, dostawa i montaż konstrukcji stalowych - Serdecznie Zapraszamy

www: http://www.pabich.com.pl/

:: szczegóły

Materiały do ocieplenia

Serwis zawiera ofertę firmy Bolix, wiodącego producenta chemii budowlanej. Firma dba o nieustanną modernizację materiałów, zarówno ocieplenia, jak i elewacji. W serwisie znajdują się realizacje firmy i wizualizacje systemów.

www: http://www.bolix.pl/

:: szczegóły

Budujesz Remontujesz

Na stronie znajdziesz cenne wskazówki i pomoc w remoncie mieszkania lub budowania domu .Dekoracja wnętrz i pielęgnacja ogrodów . Wiele artykułów na temat ociepleń i ekologicznych domach, napisane w sposób zrozumiały dla początkujących . Dzięki naszym wskazówką unikniesz błędów ,oszczędzisz pieniądze i swój cenny czas. Co dziennie publikowane są nowe tematy.

www: http://budujesz-remontujesz.blogspot.com

:: szczegóły

.: Budowa domów Poznań

Specjalnością firmy UNIDOMEX z Poznania jest budowa domów i obiektów handlowych. Firma przeprowadza także kapitalne remonty domów i mieszkań. UNIDOMEX posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Dewizą firmy jest rzetelność, wysoka jakość wykonywanych prac oraz krótkie terminy realizacji.

www: http://www.unidomex.pl/

:: szczegóły

Remont domu

Remont domu to trudne zadanie, stąd dużą popularnością cieszą się usługi remontowe. Naszym zadaniem jest wtedy tylko zakup materiałów budowlanych. Wykonane roboty sprawią, że nasze mieszkanie wypięknieje, a my będziemy się w nim dobrze czuć i miło spędzać czas.

www: http://www.aranzacja.mieszkania-bydgoszcz.eu/

:: szczegóły

Farby do betonu

Materiały budowlane są produkowane po to aby przyspieszać nasze prace. Są one bardzo szeroko wykorzystywane, a co za tym idzie musimy wiedzieć w jakich konkretnie miejscach należy ich używać, a jednocześnie musimy również zwracać uwagę na to w jakiej kombinacji się ona znajdują.

www: http://pracownik.domrok.pl/

:: szczegóły

Prace wykończeniowe na poddaszu

Strona internetowa zawierająca informacje dotyczące zabudowy poddasza w domku jednorodzinnym. Przeczytać tam można kiedy należy rozpocząć prace wykończeniowe, jakie rodzaje płyt są dostępne na rynku z jakich materiałów wykończeniowych można skorzystać. Zawarte są również porady dotyczące uniknięcia ewentualnych błędów podczas wykonywania zabudowy. Dowiedzieć się też można o przykładowych koszach takiej inwestycji.

www: http://www.poddasze.wanders.pl

:: szczegóły

Roboty remontowe

Materiały budowlane dobrej jakości wpływają na trwałość tworzonych konstrukcji, a także zapewniają dobre rezultaty jeśli chodzi o remont mieszkania. Prace remontowe mają bowiem duże znaczenie, gdyż pozwalają upiększyć nasze cztery kąty. Odnowa domu to trudne, ale satysfakcjonujące przedsięwzięcie.

www: http://www.materialy-budowlane.karnisz.com.pl/

:: szczegóły

Ogrzewanie domu

Serwis internetowy, z którego można dowiedzieć się o problematyce projektowania i budowy instalacji centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym. Omawia on w jakiej kolejności należy wykonywać prace, jakich materiałów i urządzeń użyć, aby osiągnąć pożądany efekt. Mówi potencjalnemu inwestorowi jak uniknąć typowych problemów związanych z budową instalacji cieplnej, a także jak nie narazić się na nadmierne koszty zarówno na etapie wykonania jak i eksploatacji.

www: http://www.ogrzewanie.austroflamm.eu

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt