« Strona Główna

szukamy: deweloper

deweloper - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Remonty i modernizacje, Poznań, Zakładanie ogrodów, Wynajem nieruchomości, Budownictwo jednorodzinne, Ogólnobudowlane, zachodniopomorskie, Instalacja elektryczna, Gdańsk, Rzeszów, Wyposażenie łazienek, Budownictwo mieszkaniowe, Meble, Inne, Inne, Warszawa, Inne, Domy z drewna, Biura nieruchomości, Sklepy internetowe, Meble, Mieszkania, Budowa domów, Deweloperzy, Inne,


Remont mieszkania w Poznaniu

Kompleksowe remonty mieszkań w Poznaniu tylko z ProjektRemont.pl! Przekonaj się, że współpraca z firmą remontową może być profesjonalna i skończyć się w terminie i ustalonym budżecie. Specjalizujemy się w wykończeniu mieszkan i domów od stanu deweloperskiego do stanu pod klucz. W zakres usługi wchodzą takie prace jak malowanie i tynkowanie ścian, montaż okien i drzwi, układanie podłóg drewnianych czy wykończenie łazienek.

www: http://projektremont.pl/

:: szczegóły

Wykończenia wnętrz Gdynia

Firma remontowo-budowlana Exclusive House istnieje na rynku od 2006 roku. Firma działa na rynku w trójmieście i okolicach. Profil naszej działalności to remonty i kompleksowa adaptacja wnętrz w rezydencjach, domach, apartamentach i mieszkaniach. Wykonany przez nas remont czy wykończenie mieszkania cechuje przede wszystkim kompleksowość. Podejmujemy się bowiem wykończenia mieszkań w stanie deweloperskim, a także remontów mieszkań z rynku wtórnego. Oferta naszej firmy obejmuje także profesjonalny odbiór techniczny mieszkania od dewelopera. Na życzenie klienta przygotujemy także zestawienie mat

www: http://wykonczenia-wnetrz.pro/

:: szczegóły

Parkland - Offland - wynajem, sprzedaż lokali i nieruchomości

Deweloper Częstochowa: Park Land Inwestycje jest spółką, która powstała 03.11.2008 roku. Od czasu założenia firma zajmujemy się sprzedażą, planowaniem, przygotowaniem i realizacją inwestycji mieszkaniowych oraz obiektów biurowych.

www: http://parkland.pl/

:: szczegóły

Parkland - Offland - wynajem, sprzedaż lokali i nieruchomości

Deweloper Częstochowa: Park Land Inwestycje jest spółką, która powstała 03.11.2008 roku. Od czasu założenia firma zajmujemy się sprzedażą, planowaniem, przygotowaniem i realizacją inwestycji mieszkaniowych oraz obiektów biurowych.

www: http://www.parkland.pl/

:: szczegóły

Odbiór techniczny mieszkania i domu Poznań - odbiormieszkaniadomu.pl

Przedsiębiorstwo, które założone zostało w 2006 r. w Poznaniu o nazwie ALLORA Invest stale się rozwija. Od kilku tygodni zwielokrotniło zakres usług o wynajem sprzętu ogrodniczego. Nazwa strony internetowej jednoznacznie pokazuje główną działalność jaką jest odbiór techniczny mieszkania i domu od dewelopera. Poza tym zajmuje się prowadzeniem formalności budowlanych do momentu uzyskania pozwolenia na budowę oraz projektowaniem ogrodzenia i śmietnika.

www: http://odbiormieszkaniadomu.pl/

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych Wrocław

Firma budowlana Domowa Budowa Wrocław buduje nowe domki jednorodzinne według schematu gotowego projektu domu. Budujemy w atrakcyjnych cenach do stanu surowego lub deweloperskiego. Polecamy usługi budowlane takie jak: tynkowanie, murowanie, prace dekarskie, usługi geodezyjne, wykonanie fundamentów. Sprzedajemy działki budowlane bez pośredników. Wszystkie koszty podlegają negocjacją.

www: http://www.domowa-budowa.pl/

:: szczegóły

Mieszkania deweloperskie Poznań

Zaufaj firmie Trust Mieszkania Na Sprzedaż Poznań. Trust.pl – zerknij tu, a zaznajomisz się z ogólną charakterystyką konkretnych inwestycji. Aby klienci mogli dzwonić z pytaniami, na witrynie przedstawiono nr infolinii.

www: http://www.trust.pl

:: szczegóły

mieszkania

Murapol S.A to przedsiębiorstwo, które posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Na rynku pojawiła się w 2001r. i od razu stała się liderem branży deweloperskiej. Budynki budowane przez firmę cechuje duża jakość i rzetelność. Firma ma do zaoferowania mieszkania w dziewięciu miastach Polski: Bielsku, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Tychy, Warszawie, Wrocławiu i Wieliczce.

www: http://www.murapol.pl

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych Tarnów

Euro Montaż Budownictwo, firma funkcjonująca na terenie Tarnowa, zajmująca się nieruchomościami oraz handlem, budową domów jednorodzinnych i obiektów dla firm. W dodatku w autorskiej ofercie oferuję także działania związane z instalacjami, a także przygotowaniem całkowitej specyfikacji techniczno - inwestycyjnej niezbędnej do wykonania inwestycji budowlanych. Uprzejmie zapraszam do zapoznania się z danymi zawartymi na stronie online, a co więcej zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego.

www: http://www.em-budownictwo.pl

:: szczegóły

Nowe mieszkania

Portal DOPOZNANIA.pl oferuje rozwiązania, przy użyciu których jest sposobność wynajęcia bądź też kupna nowych mieszkań lub nowych domów w Poznaniu. Bardzo zawodowa jak i funkcjonalna wyszukiwarka, da sposobność by znaleźć dokładnie takie domy czy mieszkania, jakie się poszukuje. Pośród osób, które otrzymały tu wsparcie w odnalezieniu domu czy mieszkania są także te z dalszych miejscowości kraju - z Wrocławia bądź Katowic.

www: http://www.dopoznania.pl

:: szczegóły

Przeglądy techniczne budynków Poznań

Uznana firma z Poznania funkcjonuje na krajowym rynku. Realizujemy solidny nadzór budowlany. Dla naszej firmy najistotniejsze jest bezpieczeństwo ludzi, z tej racji zwracamy wyjątkową uwagę na wszelkiego typu uchybienia, które są szkodliwe dla życia i zdrowia. Przedsiębiorstwo jest nastawione na permanentny rozwój, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

www: http://www.mdprojektkui.pl

:: szczegóły

Budlex - Deweloper Bydgoszcz

Budlex jest jednym z najlepszych deweloperów funkcjonujących na obszarze Bydgoszczy. Budowane przez tę spółkę nowe mieszkania odznaczają się nowoczesną architekturą, a ponadto zaplanowane są w korzystnych lokalizacjach.

www: http://www.budlex.pl/

:: szczegóły

Odbiór mieszkania Poznań

Odbiór mieszkań i domów od dewelopera w Poznaniu i Powiecie Poznańskim wykonane przez inspektora z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym, profesjonalnym sprzętem pomiarowym. Prowadzenie formalności przed rozpoczęciem inwestycji do uzyskania pozwolenia na budowę.

www: odbiormieszkaniadomu.pl

:: szczegóły

Biuro nieruchomości Rzeszów

Rzeszowskie biuro nieruchomości „Team Nieruchomości” świadczy usługi z zakresie obrotu nieruchomościami zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. W przeciągu ostatnich dwóch lat Team Nieruchomości obsługiwało sprzedaż mieszkań deweloperskich przy ul. Matuszczaka, ul. Królowej Marysieńki oraz osiedle Stary Park przy ul. Miłocińskiej. Przy wyborze najlepszej oferty naszym klientom pomagają doświadczeni agenci w pośrednictwie nieruchomościami.

www: http://www.teamnieruchomosci.pl/

:: szczegóły

Wygodne nowe mieszkania Wrocław

Proponujemy Państwu przestronne i idealne mieszkania wśród zieleni. Nowe mieszkania Wrocław będą zaopatrzone w cichobieżne windy z poziomu garażu. Zapraszamy do zaznajomienia się z treścią naszej witryny www.

www: http://www.centauris.pl/

:: szczegóły

Nowe Mieszkania Warszawa

W serwisie polecamy też fachowców z branży budowlanej. Interesuje Cię rzetelna reklama, kupić u nas prezentacje własnej inwestycji

www: http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/

:: szczegóły

Mieszkania Poznań

Mieszkania Poznań i okolice. NICKEL DEVELOPMENT sprawdź gdzie mieszkają Twoje marzenia.

www: http://www.nickel.com.pl

:: szczegóły

Świadectwa energetyczne Poznań

Przeprowadzony przez tę firmę z Poznania audyt energetyczny pozwoli na wybór optymalnego pomysłu termomodernizacyjnego, ograniczającego maksymalnie koszty zużycia energii i jej ujemny wpływ na naturalne środowisko. Poza tym firma sporządza wyceny nieruchomości, przydatne w wynegocjowaniu korzystnej ceny sprzedaży, odpowiadającej wartości nieruchomości. Propozycja korzystna zwłaszcza dla spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów i zarządców nieruchomości.

www: http://www.biuro-uslug-technicznych.pl

:: szczegóły

Mieszkania do wynajęcia Białystok

Baza setek tysięcy nieruchomości na sprzedaż i pod wynajem w Białymstoku! Domy i działki pod ich budowę, mieszkania oraz pokoje pod wynajem, biura, lokale użytkowe oraz wiele innych obiektów od prywatnych właścicieli oraz bezpośrednio od deweloperów. Zalety serwisu to również możliwość łatwego wyselekcjonowania interesujących ofert oraz obejrzenia fotografii nieruchomości.

www: http://www.mieszkania-bialystok.eu

:: szczegóły

Ogrody Wrocław

Oferta firmy Zielone Krajobrazy skierowana jest do osób prywatnych, architektów, deweloperów, firm oraz gmin i innych instytucji publicznych. Wykonujemy projekty ogrodów, inwentaryzacje dendrologiczne, projekty zieleni, aranżacje tarasów i balkonów oraz zajmujemy się kompleksową realizacją ogrodów i zieleni. W naszej pracy stawiamy na jakość, rzetelność, terminowość oraz dobre pomysły. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki stałej współpracy z Inwestorem w naszej pracowni powstają ciekawe i funkcjonalne wnętrza ogrodowe. Staramy się sprostać wszystkim wymaganiom i potrzebom Inw

www: http://www.zielonekrajobrazy.pl/

:: szczegóły

Nieruchomości Łódź

Szukasz w Łódzkiem mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Może chcesz wynająć biuro lub potrzebujesz innej nieruchomości? Na tej stronie zamieszczono tysiące ofert z całego województwa. Mieszkania i domy, działki pod budowę domu i pokoje do wynajęcia, biura i wiele innych obiektów od prywatnych właścicieli i deweloperów. Już na wstępie wydzielisz odpowiednie dla Ciebie oferty, a przy nich odnajdziesz zdjęcia.

www: http://www.nieruchomosci-lodz.biz

:: szczegóły

Nethouse www.ofertymieszkaniowe.com

Zachecamy do korzystania ze strony www.ofertymieszkaniowe.com. Strona zawiera oferty sprzedaży, zamiany, kupna i wynajmu mieszkań, domów i innych nieruchomości z całej Polski. W łatwy sposób można samemu zamieścić swoje ogłoszenie i ogłaszać się bez pośredników. Znajdziesz tutaj oferty osób prywatnych, biur nieruchomości oraz inwestycje deweloperów. Strona jest znana w Irlandii skąd wracają Polacy z planami kupna swojego wymarzonego mieszkania.

www: http://ofertymieszkaniowe.com/

:: szczegóły

De Korek - akcesoria meblowe

W firmie De Korek zajmujemy się realizacją produktów z materiałów Corian , Hi-Macs , Staron czy Kerrock® . Współpracujemy na tym polu z największymi producentami mebli biurowych i kuchennych, a także projektantami, architektami i deweloperami. Od 2003 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski niemieckiej firmy Schulte Elektrotechnik, produkującej listwy zasilające EVOline® . Jesteśmy importerem akcesoriów meblowych niemieckiej firmy Naber specjalizującej się w technice kuchennej , W 2009 roku poszerzylismy swoją oferte o produkty hiszpańskiej firmy Vondom i nie

www: www.dekorek.com.pl

:: szczegóły

Mieszkania Warszawa

Poszukujecie Państwo mieszkania w Warszawie? Dzięki naszej witrynie warszawski rynek nieruchomości stanie przed Wami otworem – tysiące ofert, setki deweloperów, agencji nieruchomości, osób prywatnych – w jednym miejscu ogromna baza wiedzy o nieruchomościach z terenów Warszawy! Skorzystajcie Państwo z zaawansowanych narzędzi, jakie Wam oferujemy i wkroczcie w nowy wymiar poszukiwań!

www: http://www.domio.pl

:: szczegóły

Nowe Mieszkania Rzeszów Na Sprzedaż - Europrojekt Development

Spółka Europrojekt Development została utworzona w odpowiedzi na narastające zapotrzebowanie rynku na budowę mieszkań w naszym kraju. Spółka jest przedsiębiorstwem regionalnym i swoim zasięgiem obejmuje miasto Rzeszów i jego bliskie okolice. Nadrzędnym celem Europrojekt Development jest bezpieczeństwo klientów oraz budowanie wzajemnego, długoletniego zaufania.

www: http://www.epd.net.pl/

:: szczegóły

DOMY IMPERIAL - JAMNO KOSZALIN. Nowe domy jednorodzinne na sprzedaż.

Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w dzielnicy Koszalina - Jamno. Oferujemy na sprzedaż nowe domy wolnostojące parterowe, domy z poddaszem użytkowym oraz rezydencje w stanie deweloperskim, z opcją pod klucz. Atuty naszych nieruchomości to atrakcyjne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Jamno oraz usytuowanie domów na przestrzennych działkach o powierzeni od 10 do 35 arów. Domy oddajemy w technologii murowanej, wykorzystując do budowy ekologiczne materiały budowlane.

www: http://www.domyimperial.pl/

:: szczegóły

Oferty deweloperów

J.W. Construction jest największym polskim deweloperem mieszkaniowym. Firma działa głównie na terenie Warszawy, ale jest obecna również w innych miastach w kraju. Czołową działalnością jest budownictwo mieszkaniowe, w której J.W. Construction jest liderem na rynku w Polsce.

www: http://jwconstruction.pl

:: szczegóły

Certyfikaty energetyczne Szamotuły

"Energo-Winstal" jest firmą usługową i wykonuje: pomiary elektryczne, certyfikaty energetyczne oraz sporządza świadectwa energetyczne. Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe. Oferta firmy skierowana jest do osób prywatnych, deweloperów i zarządców nieruchomości. Działamy na terenie Wielkopolski głównie w Poznaniu i Szamotułach.

www: www.energo-winstal.pl

:: szczegóły

Mieszkania Warszawa

POLNORD SA jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Swoją historię datuje od 1977 roku jako biuro generalnego wykonawcy eksportu budownictwa. W 1988 roku - już jako przedsiębiorstwo wykonawcze - przyjmuje skróconą nazwę POLNORD. Kolejne lata sukcesów na rynku pozwalają przedsiębiorstwu wejść na Giełdę Papierów Wartościowych i być notowanym w WIG 40.

www: http://www.polnord.pl/sprzedaz/warszawa/inwestycje

:: szczegóły

Boazeria

Malowana Boazeria Drewniana. Materiał: Świerk skandynawski wysokiej jakości. Oferujemy: malowanie, montaż, dostawę. Zapraszamy klientów z całej Polski. Zrealizowane obiekty prywatne i deweloperskie na terenie całego kraju. Szeroka gama kolorów. W ofercie: podbitki, boazerie, elewacje, drewno budowlane, drewno egzotyczne, drewno klejone i wiele innych.

www: http://www.drewno-budowlane.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt