« Strona Główna

szukamy: domy pod klucz

domy pod klucz - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Ogólnobudowlane, zachodniopomorskie, Inne, Domy z bali, Budownictwo jednorodzinne, Budownictwo mieszkaniowe, Domy z drewna, Inne, Budowa domów,


Prodom Szczecin

Realizacja prac budowlanych dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych ze specjalizacją w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i szeregowej w stanie surowym otwartym, a także budową domów pod klucz z kompleksowym wyposażeniem.

www: http://prodom.szczecin.pl

:: szczegóły

PM-Bau.pl

Budowa domów - energooszczędnych, pasywnych, kosztorysy. Kierownik budowy, inspektor nadzoru, Kraków, Małopolska, Śląsk

www: http://www.pm-bau.pl/

:: szczegóły

Budowa domów Katowice - Śląsk

Usługi z zakresu budownictwa przeprowadzane poprzez przedsiębiorstwo Coolship zawsze stoją na wysokim poziomie wykonawczym. Niezależnie czy powierzymy wykonanie budowy, remontu obiektu biurowego, będziemy pewni punktualności i profesjonalizmu zrealizowania zlecenia.

www: http://www.coolship.com.pl

:: szczegóły

Zbigniew Szewczyk - Domy z bali i domy z drewna

Budujemy domy z bali, domy z drewna, karczmy, restauracje, zajazdy, hotele według tradycyjnej technologii na terenie całego kraju. Budujemy w oparciu o projekty zarówno gotowe jak i indywidualne. Oddajemy do użytku domy z bali pod klucz. W swojej ofercie posiadamy: - domy z bali całoroczne i domy z bali letniskowe, - dobudowy z bali do istniejących domów, - obiekty z bali turystyczne i gastronomiczne (hotele, bary i zajazdy), - elementy architektury ogrodowej. Zapraszamy na naszą stronę www

www: http://kanadyjskiedomy.pl/

:: szczegóły

Domy z drewna BZ Bacówka

Firma BZ Bacówka - domy z drewna oferuje swoim klientom wysokiej jakość domy z bali. Nasza firma powstała z myślą o Państwa wygodzie oraz poczuciu bezpieczeństwa podczas realizacji inwestycji budowlanych z drewna. W zależności od potrzeb oferujemy Państwu, wykonanie całej inwestycji tzw. "pod klucz". W zależności od indywidualnych oczekiwań załatwimy za Państwa także wszelkie konieczne formalności związane m.in. z zakupem materiałów. Budujemy domy z bali drewnianych świerkowych o grubości od 40 do 160 mm, sprowadzonych ze Skandynawii.

www: http://www.bzbacowka.pl/

:: szczegóły

Tworzymy projekty i budujemy domy jednorodzinne pod klucz

Oferta firmy Amade zajmującej się przede wszystkim projektowaniem i budową domów jednorodzinnych na terenie Wielkopolski. Aktualnie firma posiada w swojej ofercie pięć różnych projektów domów parterowych lub z poddaszem użytkowym już od 82 m2 powierzchni użytkowej.

www: http://amade.pl/

:: szczegóły

DOMY IMPERIAL - JAMNO KOSZALIN. Nowe domy jednorodzinne na sprzedaż.

Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w dzielnicy Koszalina - Jamno. Oferujemy na sprzedaż nowe domy wolnostojące parterowe, domy z poddaszem użytkowym oraz rezydencje w stanie deweloperskim, z opcją pod klucz. Atuty naszych nieruchomości to atrakcyjne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Jamno oraz usytuowanie domów na przestrzennych działkach o powierzeni od 10 do 35 arów. Domy oddajemy w technologii murowanej, wykorzystując do budowy ekologiczne materiały budowlane.

www: http://www.domyimperial.pl/

:: szczegóły

Firma budowlana Mar-Bud domy pod klucz usługi budowlane

Firma budowlana Mar-Bud to firma rodzinna z wieloletnią tradycją wykonująca usługi budowlane, remonty, budowa domów pod klucz, wykonuje prace na wysokościach oraz elewacje styropianowe i tradycyjne,kompleksowe remonty domów i mieszkań,układanie płytek, paneli podłogowych,budowa ogrodzeń

www: http://www.firmabudowlanamarbud.pl

:: szczegóły

Budowa domów z drewna, pod klucz, konstrukcje drewniane, remonty, wykańczanie wnętrz - J & T PAT

Chcesz wybudować swój pierwszy dom? Zawierz to przedsięwzięcie firmie z doświadczeniem. Działamy na terenie Polski, Niemczech oraz krajów skandynawskich.. Zobacz na stronie jakie zrealizowaliśmy inwestycje, zajrzyj do galerii. Nie pozwól sobie ponosić podwójnych kosztów ze względu na wybór nieodpowiedniej ekipy budowlanej czy remontowej. Budujemy domy drewniane, domki letniskowe, murujemy, tynkujemy, wykańczamy wnętrza.. Zawsze możesz uzyskać fachową poradę, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

www: http://uslugibudowlane.szczecin.pl/

:: szczegóły

Domy pod klucz

Bessy Polska - usługi budowlane w Warszawie.

www: http://www.bessy.pl

:: szczegóły

O firmie - domicon

Domicon firma remontowo-budowlana działa na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace budowlane. Budujemy domy od podstaw, wykonujemy stany surowe budynków jak równiez wszelkiego rodzaju fundamenty pod hale, budynki przemysłowe, wiaty. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony - tam można uzyskać szczegółowe informacje o naszej firmie.

www: http://www.domicon.pl/

:: szczegóły

Strongwood Polska - Domy z bali

Budojemy domy z bala z doskonale wysuszonego drewna do wilgotności 15-19%. Domy te budowane w technologii XXI wieku nie osiadają , nie wykazują ruchów związanych z dosychaniem drewna , są proste w konstrukcji, szczelne i ciepłe. Można je zbudować we własnym zakresie lub wynająć firmę budowlaną, która nie musi mieć doświadczenia w budowie domów z bala.

www: http://www.strongwood.pl/

:: szczegóły

Remonty domów jednorodzinnych

Wykonuje domy jednorodzinne w technologii tradycyjnej oraz budownictwo mieszkaniowe w technologii szkieletowej, którą firma wdrożyła jako jedna z pierwszych w Polsce.

www: http://www.solbud.com/

:: szczegóły

ARCHETYP

Projektujemy i budujemy domy z bala prostokątnego i okrągłego . Domy te wykonujemy w wersji pod klucz. Prowadzimy budowy w formie inwestora zastępczego od projektu poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Możemy zbudować dom w każdej innej technologii drewnianej np. szkieletowy, ryglowo-słupowy itp.

www: http://www.archetyp.net.pl/

:: szczegóły

frabud.pl - Przedsiębiorstwo Usług Remontowo Budowlanych, budownictwo mieszkaniowe, domy pod klucz.

Wykonujemy prace remontowo budowlane.Specjalizujemy sie w wierceniu i cieciu w żelbetonie metoda diamentowa.Budownictwo mieszkaniowe, remonty, adaptacja, malowanie, podlogi, murarskie, tynkarskie.

www: http://www.frabud.pl

:: szczegóły

Budowa domu

Serwis internetowy przedstawiający porady związane z budową własnego domu. W serwisie takie tematy jak pozwolenia na budowe, zabezpieczenie planu budowy, wybór gotowych projektów, domy drewniane - zalety i wady, poszukiwanie działki a także kwestie związane z finansowaniem inwestycji budowlanej.

www: http://www.budowa-domow.com/

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych pod klucz

Firma budowlana Pro-Sol zajmuje się różnego rodzaju budownictwem: realizacją obiektów usługowych i przemysłowych (hal przemysłowych, hal produkcyjno – magazynowych, garaży podziemnych). Firma specjalizuje się w zakresie budownictwa, budowy domów tradycyjnych.rn

www: http://www.pro-sol.com.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt