« Strona Główna

szukamy: domy szkieletowe

domy szkieletowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Inne, Inne, Domy, Inne, Domy z bali, Projekty domów, Budownictwo mieszkaniowe, Budownictwo jednorodzinne, Domy z drewna,


szkieletowe domy z drewna

Konstrukcję drewnianą realizujemy z certyfikowanego drewna świerkowego pochodzącego z lasów Beskidu Żywieckiego. Komorowe suszenie, czterostronne struganie, a oprócz tego ścisła kontrola jakości i wilgotności na każdym etapie produkcji gwarantują trwałość i długowieczność. domy kanadyjskie

www: http://www.drewhome.pl

:: szczegóły

domy szkieletowe

Domy szkieletowe (kanadyjskie) firma DREMEX buduje od wielu lat. Zadzwoń tel. 22 724 55 22 Warszawa - Milanówek. Realizacje wykonywane są w Polsce i na terenie Europy, według projektów klientów lub gotowych.

www: http://www.domy-drewniane.com/domy-szkieletowe

:: szczegóły

Genero-domy

Firma Genero-domy oferuje budowę tanich domów szkieletowych.

www: http://genero-domy.pl

:: szczegóły

Stollux

Firma Stollux jest wykonawcą wysokiej jakości domów drewnianych. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1993 roku. Od samego początku skupiliśmy się na budownictwo drewniane. Specjalizujemy się w budowie domów z bali o wymiarach począwszy od 16 cm, poprzez 20 cm i 24 cm, do bali naturalnie okrągłych o średnicy 30 cm. Jako nieliczni w kraju korzystamy z bali o średnicy 40 cm, oraz o średnicy aż 50 cm. W naszej ofercie polecamy domy szkieletowe, oraz domy z bali.

www: http://stollux.com

:: szczegóły

Domy szkieletowe

Posiadanie prywatnego domu to marzenie wielu ludzi, jednakże należy sobie zdawać sprawę jak trudno dziś wybudować własny dom. Jednakże z uwagi na oryginalne rozwiązania, korzystając z usług jakie daje Drewland, możesz w każdej chwili zbudować niezbyt drogi dom. Drewland w swojej majętnej ofercie oferuje takie opcje jak domy drewniane, domy z bali czy domy szkieletowe

www: http://www.drewland.com.pl/

:: szczegóły

Domy ekologiczne

Domy ekologiczne oraz domy energooszczędne są z sukcesami planowane oraz budowane przez PRO-EKO-ART z Wrocławia. Ta posiadająca duże doświadczenie pracownia architektoniczna zatrudnia jedynie fachowych architektów. Dzięki temu klient ma gwarancję, że zamówione tu plany projektowe domów będą bardzo dobrej jakości. Oprócz wykonywania projektów domów, PRO-EKO-ART z Wrocławia trudni się również budowaniem domów drewnianych oraz domów murowanych.

www: http://www.proekoart.com.pl

:: szczegóły

Domy kanadyjskie

Wbrew pozorom obecne budownictwo nie musi znamionować drogi przez mękę. Przekonuje o tym Grupa Saczel, jakiej specjalizacją są domy kanadyjskie.Wzmiankowana firma budowlana zaistniała w 1994 roku. Od początku koncentrowała się na budownictwie mieszkaniowym oraz na obiektach handlowych.

www: http://www.kanady.pl

:: szczegóły

Domy z bali

Firma Felden to firma budowlana z Białegostoku mająca w swojej ofercie: domy z drewna, domy z bali, domy drewniane w technologii szkieletowej. Firma buduje zarówno domy jednorodzinne jak i budynki użyteczności publicznej jak: restauracje, pensjonaty, hotele.

www: http://felden.pl/

:: szczegóły

Proff-domy drewniane

Kompleksowe usługi związane z budową domu z drewna. Ciekawe informacje dotyczące nowoczesnego, drewnianego budownictwa. Realizowane projekty sprzyjają propagowaniu drewnianego budownictwa w Polsce i przełamaniu nieprawdziwych stereotypów co do funkcjonalności, energooszczędności, czy wytrzymałości budynków z drewna. Każdy Klient może liczyć na fachowe doradztwo, już od etapu projektowego.

www: http://www.proff.com.pl/

:: szczegóły

TDD - całoroczne domki drewniane, domy góralskie i szkieletowe Płock

Budujemy ekologiczne domy z drewna od wielu lat w konstrukcji szkieletowej jak i również z bala struganego. Co rok poszerzamy swoją ofertę wykonujemy domki drewniane z własnych projektów i również dostarczonych przez klienta. Wykonujemy domy letniskowe, całoroczne , mieszkalne.

www: http://www.tdd-domy.pl/

:: szczegóły

Makaoz produkuje domy z bala, domy letniskowe i domy energooszczędne

Marzysz o pięknym domu modułowym, nasza firma pomoże podjąć Ci decyzję i wybudować Twój wymarzony dom szkieletowy. Oprócz nowoczesnych domów energooszczędnych, produkujemy także tradycyjne domy z bali i małe domki drewniane, domy letniskowe.

www: http://makaoz.pl/

:: szczegóły

Domy szkieletowe

Domy szkieletowe, to doskonały sposób by szybko stać się posiadaczem własnych czterech kątów. Nowoczesna technologia nie tylko zapewnia ułatwienie budowy ale i wysoką trwałość na warunki środowiskowe. Każdy z domów budowany tą technologią posiadają wysoką energooszczędność przy zachowaniu najwyższej ekologiczności. Nie zwlekaj dłużej, wejdź na naszą stronę internetową

www: http://www.domy-szkieletowe.biz

:: szczegóły

Domy z drewna - Baltic House Sp. z o.o.

Baltic House jest firmą zajmującą się budową domów drewnianych z wykorzystaniem technologii szkieletowej znanych także pod nazwą kanadyjskie domy. Domki drewniane tworzone są z wykorzystaniem innowacyjnych technologii co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy ponadto zapewniając najwyższą jakość domów która jest zagwarantowana dzięki wykonywanym testom jakości.

www: http://baltichouse.com.pl/

:: szczegóły

e-projekty24

e-projekty24.pl oferuje projekty gotowe domów mieszkalnych oraz projekty garaży. W swojej ofercie posiadamy różne kolekcje projektów typowych wiodących biur architektonicznych, np. projekty domów letniskowych, projekty domów jednorodzinnych, domy dwurodzinne oraz wielorodzinne, projekty domów bliźniaczych i szeregowych, projekty domów w technologi tradycyjnej-murowej, projekty domów w technologi drewnianej szkieletowej oraz domy z bali, projekty domów parterowych, piętrowych z poddaszem użytkowym oraz wiele innych. Znajdziesz tu zarówno typowe projekty domów tradycyjnych jaki i projekty domów

www: http://www.e-projekty24.pl/

:: szczegóły

MWE Polska

MWE Polska jest firmą która zajmuje się importem i eksportem różnego rodzaju wyrobów. Naszym ostatnim hitem są metalowe, bezszkieletowe hale łukowe, które mogą mieć do 1000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Od wielu lat jesteśmy też importerem niemieckich wyrobów z silikatów. Znana niemiecka dokładność daje wysoką jakość tym wyrobom. Zajmujemy się również organizowaniem wycieczek dla obywateli niemieckich - piękno Szczecina i jego okolic to główny cel naszych wycieczek. Współpracujemy również z firmą zajmującą się budową domów ekologicznych opartych na technologii holenderskiej.

www: http://www.mwe-polska.pl

:: szczegóły

Dom tańszy mieszkanie - nowoczesne domy Kanadyjskie ::: ECO-Euro

Budowa domu kanadyjskiego to budowa nowoczesna. technologia ta zapewnia inwestorowi energooszczędność oraz dbałość o ekologię. Dom szkieletowy jest dużo tańszy od domu tradycyjnego, jego cena jest nawet niższa od niejednego mieszkania. Firma ECO-EuroDOM zaprasza.

www: http://www.domtaniej.pl/

:: szczegóły

Domy kanadyjskie

Firma Wako funkcjonuje na rynku polskim i zagranicznym od 1990 roku. Od początku swojej działalności projektuje i buduje domy drewniane. Technologia stawiania domu wybierana jest w zależności od jego celu przeznaczenia. Główny punkt oferty firmy Wako stanowią domy kanadyjskie (szkieletowe), domy z bali i mury pruskie. Praktyka zdobyte w trakcie wykonywania nawet najbardziej rozbudowanych architektonicznie konstrukcji pozwala na realizację domów drewnianych zgodnych z indywidualnymi oczekiwaniami klientów.

www: http://www.wakodomy.pl

:: szczegóły

Domy szkieletowe

Każdy z nas chciałby mieć własny dom. Budowanie rozpoczynamy od znalezienia i zakupienia podobającego się nam projektu domu a także działki budowlanej. Najlepsze są domy drewniane. Dla ich budowy powszechnie stosuje się sosny i świerki lub też jodły.

www: http://www.stollux.com/

:: szczegóły

projekty domów

Mój - Dom to profesjonalne projekty domów jednorodzinnych oraz letniskowych o tradycyjnej, szkieletowej i wieńcowej konstrukcji. Nowatorskie rozwiązania, niebanalne pomysły, szeroka oferta nie przestaje satysfakcjonować naszych Klientów. Mamy nadzieję, że i Państwo znajdą wymarzony dom wśród naszych projektów.

www: http://www.moj-dom.pl/

:: szczegóły

Domy drewniane

Domy i Domki: domy drewniane szkieletowe, kanadyjskie. Domy parterowe, parterowe z użytkowym poddaszem, i piętrowe. Firma Budowlano-Usługowa „Domy i Domki” oferuje także nadbudowy i rozbudowy istniejących domów, zabudowy strychów itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://domyidomki.fbu.com.pl/

:: szczegóły

Domy z drewna ogrodowe

Nasza Firma zajmuje się budową domów: domy z bali sosnowych. Budowa domów w różnych technologiach szkieletowych, tradycyjnych.

www: http://www.domyzdrewna.sprzedaz-dom.info

:: szczegóły

budowa domków letniskowych

Od około 10 lat zajmujemy się budownictwem jednorodzinnym. Budujemy domy całoroczne, letniskowe oraz obiekty pensjonatowo - turystyczne, przeważnie w technologii szkieletowej. Na ogół są to indywidualne projekty, uwzględniające potrzeby i sugestie naszego klienta. Projekt powstaje w naszym biurze w ścisłej współpracy z inwestorem. Zajmujemy się również wszystkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

www: http://www.przyjaznedomy.pl

:: szczegóły

Budowanie, materiały budowlane

spis ciekawych stron związanych z budownictwem, domami i nie tylko

www: http://www.ciekawe.spinacz.info/budownictwo-c-2.html

:: szczegóły

Tynki i domy szkieletowe

Serwis o tematyce związanej z budownictwem, oraz urządzaniem mieszania. Technika domów szkieletowych

www: http://ciekawe.spinacz.info/dom-ogr-d-c-5.html

:: szczegóły

Domy drewniane

Planujesz zbudować domek? sprawdź nasz serwis.

www: http://www.gadab.pl/domy-drewniane/

:: szczegóły

Domy z bali

domy z bali cechuja sie dużą izolacja cieplną, sa zdrowe dla mieszkanców, budowane są bardzo szybko, co mniejsza koszty budowy, i tym samym mamy dom taniej i szybciej

www: http://www.drewniane.waw.pl

:: szczegóły

Budowanie, materiały budowlane

Domy z drewna, materiały budowlane domy z bali, domy szkieletowe - to główna tematyka naszego serwisu

www: http://www.domy.mafe.pl/

:: szczegóły

Nasze domy

Strona o tematyce powiązanej z budownictwem, oraz urządzaniem mieszania. Technologia domów drewnianych

www: http://www.dobrapozycja.info/tematyka,dotyczaca,budownictwa-2,pod,6.html

:: szczegóły

Budownictwo

Masz zamiar zbudować dom? zobacz nasz serwis.

www: http://www.tawar.pl/

:: szczegóły

domy drewniane

Budujemy domy drewniane. Domy drewniane na wsi. Domy drewniane od zaraz. Domy drewniane za niewielkie pieniądze.

www: http://www.wdconstruction.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt