« Strona Główna

szukamy: drutex okna

drutex okna - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Szczecin, Budownictwo mieszkaniowe,


szczecin okna

Zastosowane okucia i profile stowane sa również w oknach antywłamaniowych. System okien plastikowych z profilu Iglo 5 Drutex. Dobór kolorystyki okien oraz funkcjonalność pozwala dopasować okno do każdego otoworu okiennego. Niestandardowe wymiary i kształty. Okna z profilu drutex zapewniają mocną i stabilna konstrukcję Krótkie terminy.

www: http://www.akka.info.pl

:: szczegóły

OKNA SZCZECIN - rolety, parapety, drzwi, drutex okna

Akka jest firmą założoną w 1998 roku w Szczecinie, w Polsce. Aktualnie, firma rozwija swój rynek w Szwecji. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży okien i drzwi, jak również w handlu innymi materiałami budowlanymi. Wszystkie nasze wyroby wyprodukowane są w Polsce według wymogów klienta. Fabryki w Polsce są najwyższej jakości i często posiadają certyfikat ISO.

www: http://www.akka.net.pl/

:: szczegóły

okna Szczecin

Okna plastikowe wykonane sa z profilu firmy Drutex. Wielokomorowa budowa profilu pozwala na uzyskanie wysokich parametrów izolacyjności termicznej oraz doskonałej stabilności: dzięki układowi komór wewnątrzprofilowych, uszczelek oraz użyciu szyb termoizolacyjnych, dają możliwość znacznego zredukowania strat energii cieplnej oraz kosztów ogrzewania.

www: http://www.akka.boo.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt