« Strona Główna

szukamy: drzwi przeciwpożarowe

drzwi przeciwpożarowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo drogowe, Budownictwo mieszkaniowe, Inne, Inne,


Interprodukt -fasady i świetliki ppoż, ścianki ognioodporne, drzwi przeciwpożarowe.

Firma Interprodukt z Krakowa oferuje systemy przeciwpożarowe od 12 lat. Oferuje fasady i świetliki przeciwpożarowe, klapy oddymiające i pasma świetlne. Produkuje również drzwi o odporności ogniowej od E30 do EI120 spełniające wszystkie polskie normy.

www: http://www.interprodukt.pl/

:: szczegóły

Ogrodzenia Wiśniowski Poznań

Sprawdzając stronę Porta-bramy.poznan.pl można zaznajomić się z szeroką ofertą różnego rodzaju drzwi stalowych, bram segmentowychoraz ogrodzeń proponowanych przez firmę PORTA z pod Poznania. Oferowane towary podzielone są na grupy tematyczne. Zaliczają się do nich między innymi takie kategorie wyrobów jak bramy przemysłowe, szlabany, drzwi jak też automatyka. W każdej z kategorii klient ma możliwość odszukać produkty, które zaspokoją jego oczekiwania.

www: http://www.porta-bramy.poznan.pl

:: szczegóły

Bramy garażowe

Przed zakupem bramy garażowej należy dokonać wyboru rodzaju bramy: uchylna, rolowana czy tradycyjna. Bramy garażowe stanowią ogromną powierzchnię narażoną na dużą utratę ciepła. Garaże wolno stojące nie musza być szczególnie chronione, tu należy kierować się głownie wygodą. W garażach połączonych z innymi pomieszczeniami posesji najlepiej dokonać zakupu bram segmentowych z odpowiednio grubą izolacją.

www: http://www.novoferm.pl

:: szczegóły

BRAMY PRZEMYSŁOWE, BRAMY GARAŻOWE - OKNA - ALUMINIUM - NITUS

NITUS" Piotr Nowak jako producent i dystrybutor w sektorze bram segmentowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, jednocześnie inwestując w rozwój naszej firmy oraz wykorzystując wiedzę i doświadczenie pracowników, obecnie specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży najwyższej jakości:bram garażowych i przemysłowych,stolarki aluminiowej i przeciwpożarowej, stolarki PCV, rolet zewnętrznych i moskitier, systemu wygrodzeń wewnętrznych.

www: http://www.nitus.pl/

:: szczegóły

Drzwi ppoż

Firma Polporta oferuje drzwi przeciwpożarowe. Produkowane przez nas drzwi ppoż są najwyższej klasy: drzwi EI 30, drzwi EI 60 oraz drzwi EI 120. Nasze przedzielenia przeciwpożarowe są to stalowe drzwi uniwersalne zgodnie ze standardem EN 1634.

www: http://www.polporta.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt