« Strona Główna

szukamy: fasady

fasady - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Zakładanie ogrodów, Okna drewniane, Wykańczanie domów, dolnośląskie, Tworzywa sztuczne, Budownictwo mieszkaniowe, Inne, Inne, Inne, Inne, Okna aluminiowe, Okna PCV,


Fasady i Konstrukcje aluminiowe,

  Standardy, w których wykonywane są konstrukcje oparte są zawsze na nowoczesnych i dostępnych technologiach, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać konstrukcje o dużym stopniu trudności, konsultując rozwiązania na etapie projektowym. Współpracujemy z największymi dostawcami systemów aluminiowych i szkła w Polsce takich jak Alusystem, Schueco, Aluprof, AGC. Oferta: - konstrukcje aluminiowe,  - konstrukcje szklane,  - fasady aluminiowe,  - balustrady szklane,  - spawanie aluminium,  - ogródki

www: http://www.alu-bud.pl/

:: szczegóły

Ogrody zimowe

Tworzone przez nas ogrody zimowe to rozwiązania, które tworzą atmosferę ciągłej wiosny gwarantując jednocześnie wysoką trwałość konstrukcji. Budując je stosujemy te same zasady, którymi kierujemy się przy produkcji okien drewnianych oraz drzwi. Dbamy o energooszczędność wyrobów oraz o zminimalizowanie nakładów pracy i kosztów podczas ich konserwacji. Oferujemy również fasady oraz nowatorskie rozwiązania rolet i okiennic.

www: http://www.rduch-borek.pl/

:: szczegóły

Interprodukt -fasady i świetliki ppoż, ścianki ognioodporne, drzwi przeciwpożarowe.

Firma Interprodukt z Krakowa oferuje systemy przeciwpożarowe od 12 lat. Oferuje fasady i świetliki przeciwpożarowe, klapy oddymiające i pasma świetlne. Produkuje również drzwi o odporności ogniowej od E30 do EI120 spełniające wszystkie polskie normy.

www: http://www.interprodukt.pl/

:: szczegóły

Okna Bramy Drzwi - PCV Drewniane Aluminiowe

Doskonałe okna nexbau! Dlaczego? Dlatego, że jesteśmy producentem! Tworzymy dla państwa okna i drzwi drewniane pcv i aluminiowe! Sprzedajemy i montujemy. Zachęcamy do współpracy dealerskiej. Pomagamy nabyć doświadczenia i wspomagamy uruchomienie i dalszy rozwój salonu. Działamy na terenie całej Polski, a także eksportujemy nasze towary na całą Europę!

www: http://www.nexbau.com

:: szczegóły

A&B Consulting :: Podkonstrukcje aluminiowe, aluminium, elewacje

Firma A&B CONSULTING założona została w 2003 r. z inicjatywy Arkadiusza Maziarza, który rozpoczął swoją działalność gospodarczą jako firma jednoosobowa. Jego głównym zamierzenim było wprowadzenie i rozpropagowanie mało wtedy znanych systemów elewacji ceramicznych wentylowanych w systemie ArGeTon. Dziś firma specjalizuje się w projektowaniu, dostawie i montażu nowoczesnych systemów elewacyjnych: » elewacje ceramiczne w systemie ArGeTon » sprzedaż systemów elewacyjnych SYSTEA » elewacje ceramiczne w systemach - NOWA GALA » elewacje ceramiczne w system

www: http://aibcon.pl/

:: szczegóły

Płyty elewacyjne

Firma "N-1 Elewacje Wentylowane" oferuje systemy fasadowe i elewacyjne budynków. Fasady wentylowane to nowe rozwiązania na polskim rynku - aby upiększyć fasady budynków nie trzeba stosować tylko klinkieru. Nowoczesne elewacje domów to elewacje drewniane, fasady z metalu, także elewacyjne płyty i elewacje ceramiczne. Na stronie firmy N-1 można zobaczyć galerię projektów i zdjęcia elewacji, co może stać się inspiracją do tego co zrobić, aby elewacja budynku była wyjątkowa.

www: http://www.elewacje-wentylowane.pl

:: szczegóły

Ozdobne profile elewacyjne FasArt

Masz dość nudnej fasady swojego domu? Z produktami naszej Firmy możesz to zmienić! Oferujemy różnego rodzaju i kształtu ozdobne profile elewacyjne, które natychmiast poprawią wygląd budynku. Zostały one zrobione ze styropianu – materiału lekkiego i elastycznego, odpowiednio zabezpieczonego – dzięki któremu są one łatwe w montażu na każdym etapie prac budowlanych. Oprócz istniejących wzorów możliwe jest stworzenie własnego, najbardziej odpowiadającego własnemu poczuciu estetyki.

www: http://www.fasart.pl/

:: szczegóły

Okna aluminiowe

R&M Alufasady to firma specjalizująca się w produkcji i montażu konstrukcji aluminiowych: okna i drzwi aluminiowe, fasady, elewacje, drzwi p.poż, bramy garażowe i przemysłowe.

www: http://www.rim.com.pl/

:: szczegóły

Docieplenia, stolarka aluminiowa, fasady

Firma budowlana Polconstruct specjalizuje się w wykonawstwie usług budowlano – remontowych. Szczególnie naszą dziedziną działania jest wykończanie budynków oraz stolarka aluminiowa. Nasze estetyczne nowoczesne elewacje, fasady czy konstrukcje aluminiowe budzą zadowolenie klientów z całego świata. Posiadamy międzynarodowe doświadczenie.

www: http://www.polconstruct.com/pl

:: szczegóły

Stolarka aluminiowa

W ramach firmy PTB Nickel prowadzi swoją działalność Zakład Aluminium posiadający w swojej ofercie m.in. lekkie ściany osłonowe i fasady.

www: http://www.ptbnickel.pl

:: szczegóły

systemy aluminiowe, systemy okienne, systemy drzwiowe, systemy fasadowe

Firma "BOSTYL" oferuje kompletne systemy aluminiowe okienne, drzwiowe, fasadowe, które spełniają zarówno Państwa oczekiwania estetyczne, jak i wymogi budowlane.

www: http://www.systemy-aluminiowe.info

:: szczegóły

Piaskowiec żółty - kamieniołom

Firma PIASMAR sp. j. Zbigniew i Ryszard Więcławek zajmuje się pozyskiwaniem oraz przerobem piaskowca z kopalni Długopole. Nasze wyroby to elementy murowe, elementy brukarskie, podłogi, kominki, okładziny, fasady, parapety, stoły ogrodowe oraz inne elementy małej architektury ogrodowej.

www: http://www.piaskowiec.biz

:: szczegóły

Okna

www.Alprof.eu - okna, drzwi, fasady, witryny, konstrukcje nietypowe z profili aluminiowych i stalowych. Zajmujemy się produkcją konstrukcji aluminiowo-szklanych, elewacji panelowych oraz konstrukcji ognioodpornych stalowo-szklanych.

www: http://www.alprof.eu/

:: szczegóły

Okna Bielsko

OKMAR-PLASTIK producent okien PCV oferuje okna pcv, pcw, drzwi pcv, pcw, okna bezołowiowe greenline, okna, drzwi, fasady aluminium, ogrody zimowe, balustrady, parapety, rolety.

www: http://www.okmar-plastik.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt