« Strona Główna

szukamy: firma budowlana świętokrzyskie

firma budowlana świętokrzyskie - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo mieszkaniowe, Budowa domów, świętokrzyskie,


Firma budowlana

Firma budowlana zajmująca się szeregiem prac i realizująca nawet najbardziej wymyślne projekty od początku do końca lub wykonująca tylko część prac na danej budowie. Jako dobra firma budowlana, posiada szereg kontaktów z dostawcami materiałów i sprzętu budowlanego co znacznie obniża koszty realizacji projektów.

www: http://www.fphu-kos.pl

:: szczegóły

KOS - firma budowlana - mazowieckie - warszawa

Firma budowlana KOS zajmuje się wykonawstwem obiektów budowlanych, remontami, adaptacjami i modernizacjami budowli. Głównym obszarem naszego działania są województwa : mazowieckie oraz świętokrzyskie. Firma KOS ma charakter rodzinny oraz wieloletnie tradycje budowlane. Trzon przedsiębiorstwa stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na budowach krajowych i zagranicznych kadra o bogatym dorobku zawodowym. Zatrudniamy około 15 wyspecjalizowanych pracowników i przygotowani jesteśmy do prowadzenia większości robót w branży budowlanej. Świadczymy usługi zarówno jako generalny wykona

www: http://www.fphu-kos.pl/

:: szczegóły

KOS - firma budowlana

Zajmujemy się wykonawstwem obiektów budowlanych, remontami, adaptacjami i modernizacjami budowli. Trzon przedsiębiorstwa stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na budowach krajowych i zagranicznych kadra o bogatym dorobku zawodowym. Firma KOS jest członkiem Duńskiej Izby Budowlanej (Dansk Byggeri). Zatrudniamy około 15 wyspecjalizowanych pracowników, współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami oraz sprawdzonymi brygadami, jesteśmy przygotowani do prowadzenia większości robót z branży budowlanej.

www: http://fphu-kos.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt