« Strona Główna

szukamy: furtki

furtki - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Zakładanie ogrodów, Rzeszów, śląskie, Budownictwo jednorodzinne, Kowalstwo, Budownictwo mieszkaniowe, Inne, Meble, Inne, Inne,


Producent ogrodzeń panelowych Kraków Mati-Met

Mati-Me to wiodący producent ogrodzeń panelowych, który dostarcza klientom produkty najwyższej jakości. Asortyment dostępny w Mati-Met to między innymi panele, słupki, akcesoria montażowe, podmurówka prefabrykowana, bramy oraz furtki. Firma oferuje również usługę transportu oraz montażu ogrodzenia. Mati-Met ma na swoim koncie już wiele realizacji. Firma cieszy się pośród klientów popularnością i uznaniem.

www: http://www.krakow.mati-met.eu/

:: szczegóły

ogrodzenia śląsk

Zakład Ślusarski Szymona Błahuta z Bielska-Białej solidnie, szybko i w atrakcyjnej cenie wykonuje dla swoich Klientów bramy przesuwne i skrzydłowe, ogrodzenia, furtki wejściowe, balustrady, schody i inne konstrukcje stalowe wraz z [url=http://slusarstwoblahut.pl/kontakt]kowalstwem artystycznym[/url]. Na stronie internetowej firmy mogą Państwo obejrzeć portfolio z niektórymi zrealizowanymi przez zakład zleceniami. Zapraszamy do kontaktu.

www: http://slusarstwoblahut.pl/

:: szczegóły

KROSFENCING - Ogrodzenia, Bramy, Panele ogrodzeniowe

Krosfencing to producent ogrodzeń i bram z rur i profili stalowych. W ofercie firmy ponad 90 modeli. Ponadto oferujemy furtki, balustrady, przęsła, słupki konstrukcyjne, kraty okienne oraz tunele. Wyroby Krosfencing produkowane są innowacyjną technologią bezspawową. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://www.krosfencing.eu/

:: szczegóły

ATU - usługi ślusarskie, spawanie, balustrady, ogrodzenia, bramy, furt

ATU - usługi ślusarskie. Jesteśmy profesjonalną firmą wykonującą wszelkie prace związane z spawaniem, ślusarstwem, projektowaniem i montażem.Wykonujemy: balustrady, ogrodzenia, bramy, furtki, poręcze, regały.

www: http://www.atu-slusarstwo.pl/

:: szczegóły

Ogrodzenia, Bramy, Barierki, Sztachety,Solmet, Producent, małopolska,ogrodzenie

Ogrodzenia, bramy przesuwne, automatyka do bram, sztachety Firma SOLMET produkuje Nowoczesne Ogrodzenia Metalowe. W naszej ofercie: bramy przesuwne, bramy skrzydłowe, furtki, segmenty ogrodzeniowe, słupki, automatyka do bram, akcesoria do bram. Ogrodzenia oferujemy dla odbiorców hurtowych i detalicznych na indywidualne zamówienie klienta. Gwarantujemy: profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny, wysoką jakość wyrobów, szybki nieuciążliwy montaż. Realizacje: www.solmetal.pl

www: http://www.solmetal.pl/

:: szczegóły

Grzegorz Ciechomski kowalstwo artystyczne - metaloplastyka

Zajmuję się kowalstwem artystycznym. W kuźni wykonuję zarówno nowoczesne przedmioty z żelaza jak i wyroby kute tradycyjnymi metodami kowalskimi. Poza balustradami, bramami i ogrodzeniami mogę wykonać drobne przedmioty: kute gwoździe, ozdobne haczyki, przybory kominkowe. Pracuję bazując na projekcie wykonanym na indywidualne zamówienie lub przekazanym przez klienta. Mogę doradzić w doborze stylu balustrady do charakteru wnętrza i zaproponować różne metody wykończenia. Osobom mieszkającym w domach z ogrodem proponuję ciekawe podpory pod rośliny, kute kwietniki i zestawy metalowych mebli ogrodowy

www: http://www.ciechomski.com/

:: szczegóły

Ogrodzenia stalowe

Siatmar Katowice dystrybutor ogrodzeń BETAFENCE. W swojej ofercie posiadamy grodzenia,ogrodzenia stalowe,bramy stalowe,bramki stalowe,płoty,płoty stalowe,siatki,furtki,tymczasowe ogrodzenia,panelowe ogrodzenia.

www: http://www.siatmar.pl

:: szczegóły

Kowalstwo artystyczne meble

Firma Croll-Art specjalizuje się w wytwarzaniu wyrobów kutych i ozdobnych elementów wyposażenia wnętrz. W asortymencie firmy odnajdziemy stylowe ogrodzenia, bramy wjazdowe i balustrady oraz meble metalowe. Wszystkie wyroby wytwarzane są za pomocą tradycyjnych technik kowalskich.

www: http://www.croll-art.pl

:: szczegóły

PW. METPOL

Firma "METPOL" jest firmą z wieloletnią tradycją(rok zał. 1992). Posiadamy nowoczesne maszyny oraz profesjonalnych pracowników wykonujących najróżniejsze zlecenia. Pracujemy nad wszystkimi elementami solidne i co najważniejsze TERMINOWO. Opieramy się na dokumentacji klienta, a także proponujemy własne rozwiązania. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z materiałów: stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, mosiądz, tworzywo sztuczne Naszymi klientami są firmy z następujących branż: -hutnictwo -odlewnictwo -górnictwo Z terenu śląska i małopolski. Przesyłaj

www: http://www.pwmetpol.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt