« Strona Główna

szukamy: granitowe

granitowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Ogólnobudowlane, Ziemne prace, Dekoracje ogrodowe, Inne, dolnośląskie, Wyposażenie łazienek, Ceramika budowlana, Budownictwo drogowe, Budownictwo jednorodzinne, Zaopatrzenie budownictwa, Inne, Kominki, Katowice, Kominki, Inne, Budownictwo mieszkaniowe, podkarpackie,


Kostka granitowa

Polskie Konsorcjum Granitu we Wrocławiu istnieje W branży kamieniarskiej już od ponad dekady. Przez ten cały okres naszej działalności udało nam się zdobyć wielu klientów i zdobyć tak cenne doświadczenie, które jest kluczowe w tej branży. W naszej ofercie znajdują się tylko najlepszej jakości materiały kamienne. Posiadamy min: płytki, parapety, kostki granitowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej i skorzystania z naszej fachowej pomocy.

www: http://www.polskiekonsorcjumgranitu.pl/

:: szczegóły

Usługi Brukarskie

Profesjonalne układanie kostki brukowej i granitowej.

www: http://www.brukarstwoandro.pl

:: szczegóły

Parapety granitowe Poznań

Wszystkie realizowane w firmie ONYX z okolic Poznania schody, blaty czy parapety to znakomitej klasy artykuły. Dzięki temu, że surowcami do ich stworzenia są granity oraz marmury, produkty te łączą wytrzymałość jak i bardzo dobry wygląd. Oprócz produktów jak kominki bądź też posadzki, eksperci z ONYX zajmują się też wykańczaniem domów. Elewacje z marmuru bądź granitu przez nich stworzone, nadadzą oryginalnego oblicza każdemu budynkowi.

www: http://www.onyxmarmury.pl

:: szczegóły

Hurtownia płyt granitowych - Kamyk S.C.

Kamyk S.C. jest firmą posiadająca wieloletnie doświadczenie, która zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju płyt granitowych w grubościach budowlanych oraz nagrobkowych. Naszym celem jest to, aby klient był jak najbardziej zadowolony, a co za tym idzie - wrócił do nas.

www: http://granitkamyk.pl/

:: szczegóły

kostka granitowa oraz elementy budowlane

Kostka granitowa ze Strzegomia – jeden z najpopularniejszych elementów granitowych. Znajduję się on oczywiście w naszej ofercie. Oprócz tego oferujemy krawężniki granitowe z elementów surowego strzegomskiego granitu. Kostkę granitową w różnych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarów. Dysponujemy własnym terminowym i profesjonalnym transportem.

www: http://www.kamien-strzegom.pl/

:: szczegóły

Zlewozmywaki

ROYAL SANITARY ACCESORIES - producent i dystrybutor najnowocześniejszych systemów kuchennych i meblowych. Oferujemy bardzo wysokiej jakości zlewozmywaki stalowe, zlewozmywaki granitowe, okapy kuchenne, okapy wyspowe, okapy klasyczne do zabudowy, okapy ścienne, płyty grzewcze, elektryczne płyty, piekarniki gazowe, kuchenki mikrofalowe, armaturę kuchenną, wyposażenie łazienek, zlewozmywaki do zabudowy prostej, zlewozmywaki narożne, komory podblatowe.

www: http://www.royalsanitary.pl

:: szczegóły

Płytki granitowe

Zakład przetwórstwa kamienia naturalnego Sati, oferuje podłogowe płytki granitowe.

www: http://www.tanienagrobki.com.pl/

:: szczegóły

Marmur

Zakład obróbki kamienia budowlanego Rogala od wielu lat dostarcza nam wysokiej jakości materiały kamieniarskie wykorzystywane przy budowie i wykańczaniu naszych domów. W naszej ofercie posiadamy marmur, granit, trawertyn oraz inne najbardziej popularne kamienie. Z marmuru wytwarzamy popularne ostatnio płytki marmurowe wykorzystywane jako płytki podłogowe. Płyty marmurowe zyskują coraz większe uznanie wśród polskich Klientów dzięki swojemu eleganckiemu oraz prestiżowemu wyglądowi.

www: http://www.rogala.com.pl/

:: szczegóły

Kamień ogrodowy,Kostka granitowa,Nawierzchnie kamienne,Elewacje kamienne - MD KAM

MD Kam, to firma stworzona po to, by realizować Państwa marzenia o pięknym domu i ogrodzie. Prowadzimy skład kamieni ogrodowych i kostki granitowej. Wykonujemy: *podjazdy z kostki granitowej * ścieżki ogrodowe z kostki i z płyt kamiennich * elewacje kamienne * ogrodzenia * grille ogrodowe * oczka wodne * wszystko to, co możliwe do zrealizowania z kamienia ( tak w ogrodzie, jak i we wnętrzach).

www: http://www.mdkam.pl

:: szczegóły

Frank Bruk - Kostka granitowa

Frankbruk - firma zajmująca się produkcją kostki granitowej, wyrobów granitowych, specjalizująca się również w wytwarzaniu nawierzchni kamiennych dodatkowo w usługach brukarskich, układaniu kostki granitowej, brukarstwo, usługi brukarskie w Strzegomiu oraz na całym województwie dolnośląskim.

www: http://www.frankbruk.pl/

:: szczegóły

Płytki podłogowe z piaskowca Prducent ICM

Nowy opisFirma ICM oferuje bogaty dobór budowlany. W jego magazyn wchodzą kamienie naturalne, płytki ceramiczne podłogowe, płytki granitowe, płytki marmurowe, płytki z piaskowca, trawertyn, granit, listwy przypodłogowe, marmur, a także płytki do łazienki. Na bazie tych produktów powstały budynki, a także elewacje wielu obiektów. ICM prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną.

www: http://www.icm.info.pl

:: szczegóły

Płytki granitowe

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wyrobów z kamienia. Kamieniarstwo cieszy się wielką popularnością, gdyż wyroby te są solidne, estetyczne, dają ogromną ewentualność wyboru wzorów i kolorów. Proponujemy Państwu płytki granitowe, blaty kuchenne a także parapety granitowe. Zajmujemy się także produkcją nagrobków pojedynczych i podwójnych. Udzielamy długiego okresu gwarancji.

www: http://www.kamieniarstwo.com.pl

:: szczegóły

Usługi brukarskie Rybnik

Brukarstwo KRIS-Bruk Rybnik oferuje kompleksowe usługi brukarskie. Wykonywanie parkingów, dróg dojazdowych, chodników, obejść wokół obiektów z kostki brukowej, kostki granitowej, asfaltu, szutru. Wykonujemy prace z materiałów brukarskich największych renomowanych producentów, takich jak Awbud, Libet, Semmelrock. Dogodny dojazd dla klientów z miast Rybnik, Żory. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://krisbruk.pl

:: szczegóły

.:Kamieniarstwo

Pracownia rzeźbiarko-kamieniarska BAZALT specjalizuje się w wykonywaniu nagrobków i grobowców z kamieni naturalnych z całego świata, według własnych wzorów oraz na indywidualne zamówienie klienta. Najczęściej używanym i polecanym przez firmę klientom materiałem, jest granit.

www: http://www.bazalt.info/

:: szczegóły

MD KAM - Kamień ogrodowy,Kostka granitowa,Nawierzchnie kamienne,Elewacje kamienne

Jesteśmy firmą stworzoną po to, by realizować Państwa marzenia o pięknym domu i ogrodzie.Prowadzimy skład kamieni ogrodowych i kostki granitowej. Wykorzystując Państwa sugestie, nasi projektanci wymyślą, a nasi brukarze i kamieniarze zrealizują państwa pomysły.

www: http://www.mdkam.pl/

:: szczegóły

Brukers.com - Firma brukarska

Firma brukarska BRUKERS świadczy najwyższej jakości usługi w wykładaniu kostki granitowej, wykonujemy parkingi, podjazdy, podwórka, ścieżki, alejki oraz inne rodzaje placu wskazane przez klienta.

www: http://brukers.com/

:: szczegóły

Posadzki granitowe

Zakład kamieniarski z Rzeszowa pragnie zainteresować Państwa swoją bogatą ofertą zawierająca między innymi takie produkty jak płytki granitowe, posadzki granitowe oraz blaty granitowe. Specjalizujemy się w obróbce wyrobów granitowych. Oprócz wymienionych nasz zakład zajmuje się również produkcją takich wyrobów z granitu jak schody granitowe.

www: http://www.plytkigranitowe.pl

:: szczegóły

Polcomtex - Usługi Brukarskie

Polcomtex - kompleksowe usługi w zakresie układania kostki brukowej, granitowej, klinkierowej i innych. Niwelacja, wyrównanie i drenowanie terenu pod układaną nawierzchnię. Naszą firmę wyróżnia terminowość, profesjonalne wykonawstwo i rewelacyjnie atrakcyjne ceny usług. Działamy na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Nasze usługi objęte są 10-letnią gwarancją. Solidne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Zapraszamy.

www: http://polcomtex.pl/

:: szczegóły

GRANIT, marmur, blaty, parapety, bezpośredni importer - REKTUR

Firma REKTUR jest bezpośrednim importerem wyrobów z kamienia naturalnego. Oferujemy szeroki wybór produktów z marmuru i granitu: blaty i parapety kamienne, obudowy kominka, granitowe umywalki, kolumny, rzeźby kamienne, płytki granitowe i marmurowe oraz płyty Posiadamy swoje przedstawicielstwo w Azji

www: http://www.granity.rektur.pl/

:: szczegóły

Kostka granitowa - produkcja - GAJDA S.C

Główny profil firmy, która istnieje od 1986 roku nawiązuje do obróbki kamienia budowlanego, produkcji kostki granitowej w szerokim tego słowa znaczeniu, architektury ogrodowej oraz piaskowca. Kostka nasza jest znana w całej Europie

www: http://www.granit-gajda.pl

:: szczegóły

Granit

Nasza firma jest producentem chińskiego granitu w różnej kolorystyce. Oferowany przez nas granit jest przez nas polerowany, istnieje jednak możliwość sprowadzenia kruszcu z inną wybraną przez Państwa obróbką.

www: http://www.chinskigranit.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt