« Strona Główna

szukamy: hale stalowe

hale stalowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Ogólnobudowlane, Gdańsk, kujawsko-pomorskie, Stal budowlana, Inne, Architekci, Projekty indywidualne, Projekty domów, Projektowanie obiektów, Okna drewniane, Okna PCV, Okna aluminiowe, Domy z drewna, Budowa domów, Budownictwo jednorodzinne, Budownictwo mieszkaniowe, Obiekty modułowe, Inne, Sklepy internetowe, Inne, Inne,


Montaz płyt warstwowych i membran dachowych

P.B. "JARBUD" istnieje na rynku od 1987 roku. Budownictwo Przemysłowe -Generalne wykonastwo obiektów przemysłowych -hale stalowe, wiaty, chłodnie -warsztaty samochodowe -fundamenty przemysłowe, budynki biurowe, hale murowane Budownictwo mieszkaniowe -remonty elewacji, docieplenia budynków -projekty kolorystyki elewacji, renowacje zabytkowych elewacji -remonty i malowanie klatek schodowych -roboty hydroizolacyjne ( balkony,tarasy,dachy) -izolacje pionowe i poziome

www: www.http://jarbud.gda.pl/

:: szczegóły

Budownictwo przemysłowe

P.B. "JARBUD" istnieje na rynku od 1987 roku. Zajmuje się przede wszystkim rozbudową obiektów przemysłowych, projektowaniem, budową, produkcją i montażem hal, wiat, chłodni i innych konstrukcji stalowych na terenie całego kraju. Wykonuje także roboty ziemne i fundamentowe oraz roboty elewacyjne (docieplenia ścian) i projekty kolorystyki elewacji. Firma posiada pełne usprzętowienie do prowadzonych robót. Długoletnie doświadczenie załogi oraz wykorzystanie najnowszych technologii i osiągnięć w dziedzinie budownictwa pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Inw

www: http://www.jarbud.gda.pl

:: szczegóły

Usługi budowlane Jarbud

Jarbud jest polską firmą z siedzibą w Gdańsku, specjalizującą się w projektowaniu i kompleksowej realizacji hal stalowych. Projektujemy i budujemy hale stalowe i konstrukcje stalowe o różnorodnym przeznaczeniu. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług, a dzięki terminowości i szybkiej realizacji dostosowujemy się do wysokich wymagań naszych inwestorów.

www: www.jarbud.gda.pl

:: szczegóły

Producent Konstrukcji Stalowych - Jampol

Firma Jampol specjalizuje się w dziedzinie budownictwa obiektów przemysłowych, w szczególności konstrukcji stalowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszym Kontrahentom gwarantujemy pełen profesjonalizm, terminowość i solidność w przeprowadzaniu usług. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i zaangażowaniem, tak aby dostosować się do oczekiwań Klientów. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą na naszej witrynie internetowej.

www: http://jam-pol.eu/

:: szczegóły

Pawilony handlowe, kioski handlowe oraz hale handlowe i magazynowe

[url=www.pawilonyefekt]Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EFEKT[/url] - producent płyt warstwowych - obiektów z płyt warstwowych - wykonywanie także składanie konstrukcji stalowych - obudowa hal płytą obornicką - montaż świetlików dachowych - budowa hal namiotowych. Nadrzędna przedsiębiorstwa mieści wytwórczość z płyt warstwowych - tworzymy obiekty takie: kioski handlowe, kioski gastronomiczne, kontenery, budki handlowe, garaże z płyt warstwowych, wiaty, hale składy.

www: www.pawilonyefekt.pl

:: szczegóły

Hale stalowe

REMO s.c. oferuje realizacje ogólnobudowlane. Proponujemy w sprzedaży najlepszej jakości płyty warstwowe. Dodatkowo stawiamy hale stalowe, a także realizujemy usługi w obrębie budowy pozostałych hal użyteczności publicznej.

www: http://www.remo.pl

:: szczegóły

Generalny wykonawca

Wchodząc na stronę alstal.eu, można przeglądać album fotografii prezentujący konstrukcje stalowe zbudowane przez prestiżową, krajową firmę. Alstal zaprezentował się wspaniale jako generalny wykonawca wielu obiektów przemysłowych, budując nowoczesne hale i inne budynki przemysłowe zawierające zwłaszcza beton jak i stal.

www: http://www.alstal.eu/

:: szczegóły

Firma budowlana Jelenia Góra

Nowak Group oferuje Państwu szeroki wachlarz usług budowlanych. Począwszy od szeroko pojmowanego budownictwa, przez wykonawstwo hal stalowych, na rozbiórkach i usługach sprzętowych skończywszy. Jeżeli cenią sobie Państwo jakość i szukają najlepszych fachowców do wykonania usług ogólnobudowlanych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.nowakgroup.pl/

:: szczegóły

Hale magazynowe

Nieruchomości pod magazyn lub produkcję, o rozmaitych rozmiarach i lokalizacjach. Nieruchomości magazynowe i przemysłowe cechują się nowoczesną stalową budową. Szeroki wybór nieruchomości w najpopularniejszych logistycznie regionach takich jak mazowieckie i sama stolica. Korzystne zasady współpracy - wynagrodzenie Jartom opłacają posiadacze nieruchomości. Firma pomaga negocjować atrakcyjne warunki najmu lub sprzedaży. Szybko finalizuje transakcje.

www: http://www.jartom.biz.pl

:: szczegóły

Konstrukcje stalowe

Firma Alstal w szerokiej ofercie posiada także konstrukcje stalowe. Wytwórnia produkuje elementy zgodnie z normami UE i posiada wykwalifikowaną kadrę. Konstrukcje stalowe niezbędne są przy budowie hal stalowych, np. magazyny, hale produkcyjne. Zakład Prefabrykacji zużywa średnio 400 ton stali miesięcznie.

www: http://www.alstal.eu/content/view/122/105/

:: szczegóły

Hale

BiB Systems Sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją, dostawami oraz montażem (pod klucz) hal stalowych. Wykonujemy zarówno hale systemowe, jak i projektowane indywidualnie.

www: http://www.bibsystem.pl

:: szczegóły

Hale stalowe

Firma Alstal oferuje hale stalowe, które stanowią bazę do budowy magazynu lub innego rodzaju hali. Budowa hal nie jest łatwa, ale firma posiada profesjonalny sprzęt do wytwarzania konstrukcji stalowych i wykwalifikowaną załogę. Zleć budowę i przekonaj się, że hale stalowe wykonane przez tą firmę są idealne.

www: http://www.alstal.eu/content/view/127/77/

:: szczegóły

projektowanie domu

Serwis w którym znajdziecie Państwo wiele ciekawych informacji dotyczących wielu tematów związanych z budownictwem. W portalu znajdują się artykuły w których można znaleźć wskazówki związane z budową domu oraz jego wykończenia. Możesz również znaleźć porady związane z prowadzeniem ogrodu i wiele innych ciekawych tematów związanych z budownictwem.

www: http://www.zbudujdom.net/category/projekty-domow/

:: szczegóły

okna

W serwisie Zbuduj Dom znajdziesz wiele ciekawych artykułów z zakresu aranżacji i wykończenia wnętrz. Pomogą Ci one w odpowiednim dobrze poszczególnych elementów wystroju wnętrza, tak aby tworzyły one wspólnie odpowiednią atmosferę w Twoim domu. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu.

www: http://www.zbudujdom.net/category/okna-drzwi/

:: szczegóły

budownictwo mieszkaniowe blog

Serwis poświęcony tematyce budownictwa. W portalu ZbudujDom znajdziesz artykuły które pomogą Ci w całym procesie budowy domu, od stworzenia projektu domu poprzez budowę aż po wykończenie. W serwisie prezentujemy również aktualności branżowe.

www: http://www.zbudujdom.net

:: szczegóły

budowa domów

Dowiedz się jak wygląda budowa domu od podszewki. Serwis Zbuduj Dom zawiera informacje potrzebne do tego abyś mógł sam poradzić sobie z budową domu. W poszczególnych działach zamieszczamy artykuły na temat tworzenia projektu domu, budowy i jego wykończenia.

www: http://www.zbudujdom.net/category/budowa-domu/

:: szczegóły

Balustrady nierdzewne

Zakład Konstrukcji Metalowych zajmuje się wykonawstwem konstrukcji i wyrobów stalowych. W ofercie firmy znajdują się między innymi balustrady nierdzewne, schody, zadaszenia, bramy i ogrodzenia. ZKM zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz posiada nowoczesny sprzęt, pozwalający realizować wiele różnorodnych prac.

www: http://www.zkm.com.pl/

:: szczegóły

Biura

Budowa i projektowanie - firma budowlana Bamix. Specjalizacja to budownictwo przemysłowe. W ofercie hale, magazyny, chłodnie, biura, hale stalowe i produkcyjne, mroźnie, pawilony handlowe oraz atrakcyjne wiaty. Zapraszamy - konstrukcje i hale stalowe.

www: http://www.bamix.pl/

:: szczegóły

Konstrukcje

Przedsiębiorstwo Astron Buildings - biura, hale stalowe, konstrukcje stalowe. Nasza firma to Europejski lider w budownictwie przemysłowym. W ofercie hale i konstrukcje stalowe oraz usługi zwiazane z dostarczeniem budynków pod klucz o przeznaczeniu przemysłowym i handlowym dla potrzeb obiektów sportowych. Zapraszamy Państwa - wysokiej jakości hale stalowe.

www: http://www.astron.pl/

:: szczegóły

Hale stalowe systemowe ASTRON - Multi-Projekt

Hale stalowe wykonane w systemie ASTRON. Budynki przemysłowe i usługowe dla przedsiębiorców od dzisiaj nowocześnie i za przystępną cenę! ASTRON jest wiodącą firmą w produkcji hal stalowych w Europie.

www: http://www.hale-multiprojekt.pl/

:: szczegóły

Zakład Robót Budowlanych Pająkowscy - zrb.net.pl

Zakład Remontowo Budowlany prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od roku 1982 r. Po śmierci pierwszego właściciela Firma została przejęta w marcu 2006 roku przez Jego żonę. Zajmuje się budową pod klucz małych i średnich obiektów, a także realizuje hale stalowe. Firma jest w stanie przeprowadzić inwestora od założeń projektowych, projektu, wyceny poprzez wszystkie roboty budowlane, aż do projektów aranżacji i wystroju wnętrz i ich realizacji włącznie za zagospodarowaniem terenu wokół budynków i budowli związanych z budową dróg dojazdowych, chodników, placów. Wykonujemy również częściowe zl

www: http://zrb.net.pl

:: szczegóły

hale stalowe

Firma OZ-BUD proponuje usługi w zakresie szeroko rozumianych robót budowlanych zarówno inwestycyjnych jak i remontowych.

www: http://www.ozbud.pl

:: szczegóły

Namioty - Konstrukcje

Namioty rozkładane, handlowe, ogrodowe oraz hale namiotowe i namioty wędkarskie oferuje Polski producent i dystrybutor. Wszystkie produkty wykonane z atestowanych materiałów pochodzenia krajowego. Nasze produkty wykonane są z solidnego i wytrzymałego stelaża i pokrytego atestowanymi wodoodpornymi materiałami. Sprawdzone i Wytrzymałe konstrukcje stalowe.

www: http://namioty.org.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt