« Strona Główna

szukamy: kamienie

kamienie - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Kowalstwo, Utrzymanie ogrodu, Budownictwo mieszkaniowe, Cegły, wapno, materiały sypkie, Ziemne prace, Inne, Architekci, Warszawa, Zakładanie ogrodów, dolnośląskie, Inne, Katowice, Ceramika budowlana, śląskie,


www.mikulska-klinkier.pl

Firma Mikulska Klinkier, która oferuje bogatą gamę materiałów budowlanych, m.in. cegły, płytki, kamienie, bruki, parapety, chemię budowlaną i przede wszystkim klinkier. Wszystko to produkowane jest przez uznanych międzynarodowych producentów , co gwarantuje solidność wykonania. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.mikulska-klinkier.pl, gdzie znajdą państwo także liczne promocje.

www: http://www.mikulska-klinkier.pl/

:: szczegóły

INTERFERRO - Kowalstwo Artystyczne, kamienie naturalne Toruń

Firma Inter-Ferro zajmuje się już od wielu lat kowalstwem artystycznym, budujemy ogrodzenia najwyższej jakości wykańczając je kamieniem naturalnym. Nasz kamień nadaje się również do ozdoby w ogrodzie.

www: http://interferro.pl/

:: szczegóły

Gabiony

Systemy gabionowe to systemy ogrodzeń zbudowane z siatki, takiej konstrukcji stalowej, gdzie do środka daj się równego rodzaju kamienie naturalne lub ozdobne. Gabiony można ustawiać w dowolnym miejscu, można z nich budować kominki, altanki, ale przede wszystkim ogrodzenia. Zajmujemy się produkcją koszy gabionowych, zapraszamy do naszej firmy, doradzimy, pomożemy i mamy najlepsze ceny!

www: http://www.koszegabionowe.com.pl

:: szczegóły

Ogrodowe kamienie

Oczko wodne, a może piękny angielski trawnik z rozłożonymi wapieniami. Te i wiele innych pomysłów pomożemy Ci zrealizować w naszej firmie. O kamieniach ogrodowych wiemy wszystko. Wykonamy cudowny i nowoczesny projekt ogrodu, z kamieniami ogrodowymi na czele oraz zajmiemy się realizacją jego realizacją. Nasza profesjonalny personel doradzi, podpowie czy nawet przekona. Zapraszamy!

www: http://www.xn--kamieogrodowy-tic.com.pl

:: szczegóły

Kamienna inspiracja

Jeśli szukasz inspiracji na ogród to dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz dużo kamiennych inspiracji. Nasi doradcy handlowi pomogą Ci dobrać kamienie ogrodowe odpowiednie dla Ciebie. Będziesz mógł także podglądnąć jak to jest u nas zrobione. Oprócz zakupu kamienia dekoracyjnego możesz u nas także zrobić cały ogród. Zapewniamy kompleksowe usługi od projektu po realizację. Zapraszamy.

www: http://www.kamienneinspiracje.pl

:: szczegóły

Kamienie dekoracyjne

Jak każdy z nas wie, ogród bez pięknych kamieni dekoracyjnych nie ma duszy. Pomożemy Ci ją odnaleźć. U nas znajdziesz ogrom kamieni ogrodowych. Od małych okrągłych otoczaków po wielkie płyty marmurowe. Nasi przedstawiciele handlowi służą Ci pomocą i dobiorą najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszamy!

www: http://www.kamiendekoracyjny.eu

:: szczegóły

Marmur

Zakład obróbki kamienia budowlanego Rogala od wielu lat dostarcza nam wysokiej jakości materiały kamieniarskie wykorzystywane przy budowie i wykańczaniu naszych domów. W naszej ofercie posiadamy marmur, granit, trawertyn oraz inne najbardziej popularne kamienie. Z marmuru wytwarzamy popularne ostatnio płytki marmurowe wykorzystywane jako płytki podłogowe. Płyty marmurowe zyskują coraz większe uznanie wśród polskich Klientów dzięki swojemu eleganckiemu oraz prestiżowemu wyglądowi.

www: http://www.rogala.com.pl/

:: szczegóły

Płytki podłogowe z piaskowca Prducent ICM

Nowy opisFirma ICM oferuje bogaty dobór budowlany. W jego magazyn wchodzą kamienie naturalne, płytki ceramiczne podłogowe, płytki granitowe, płytki marmurowe, płytki z piaskowca, trawertyn, granit, listwy przypodłogowe, marmur, a także płytki do łazienki. Na bazie tych produktów powstały budynki, a także elewacje wielu obiektów. ICM prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną.

www: http://www.icm.info.pl

:: szczegóły

Otoczaki, hurtownia i skład kamieni

Nasza oferta stanowi rozszerzenie asortymentu kamienia naturalnego oferowanego przez naszą firmę Kamień dla Ciebie o nowe owalne kamienie tzw: otoczaki w rozmaitym kolorze i wielkości. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć wiele kamieni naturalnych takich jak skalniaki, otoczaki, grysy, żwir. Kamienie świetnie nadają się na budowę kominków w ogrodzie, jako budulec na ogrodzenia można nimi również wykańczać ogrodowe oczka wodne.

www: http://www.kamien-otoczaki.pl

:: szczegóły

Układanie kostki brukowej - inż. Łukasz Sopicki:brukarstwo, usługi

Firma oferuje usługi brukarskie, w ramach których układa z kostki brukowej: chodniki, tarasy, alejki, podjazdy, parkingi, place manewrowe i drogi. Ozdabiamy kamieniem naturalnym ściany, mury i ogrodzenia. Firma brukarska świadczy usługi na terenie miast: Andrychów, Kęty, Wadowice, Oświęcim, Bielsko-Biała, Kraków oraz ich okolic. Ceny usług konkurencyjne!

www: http://brukujemy.prv.pl/index.html

:: szczegóły

Kamienierstwo

Kamieniarstwo na najwyższym poziomie. Oferujemy nagrobki, bliki kamienne usługi budowlane.

www: http://www.petersgranit.pl

:: szczegóły

Blaty Kuchenne

Kamieniarstwo jest jedną z najstarszych dziedzin oferowanych ludzkości.Już w Starożytności rozpoczął się długi rozwój oraz ekspansja marmuru granitu oraz innych form budowlanych.Tylko u nas artykuły ,recenzje marmuru ,granitów,kominków.

www: http://www.presell.newsy.host-24.pl/blaty-kuchenne/

:: szczegóły

ŁOMIANKI Centrum ogrodnicze, ogrody, rośliny, drewno, kamienie, rzeźby, oczka wodne, Łomianki, Warsz

To miejsce bardziej przypomina ogród niż sklep. W bujnej zieleni, pośród roślin o niespotykanych formach i barwach możecie Państwo robić zakupy, spacerować, odpoczywać. Znajdziecie tu Państwo bogatą ofertę handlową, fachową obsługę, rodzinny klimat. Oferujemy napoje chłodzące. Dla dzieci zbudowaliśmy piaskownicę.

www: http://www.tarnawska.com.pl

:: szczegóły

MDJ GRANIT - Nagrobki z granitu, nagrobki, tablice nagrobkowe, elementy budowlane, Strzegom, dolnośl

Specjalizujemy się w produkcji elementów budowlanych, blatach kamiennych, okładzinach elewacyjnych nagrobkach oraz we wszystkim co związane z kamieniem, zarówno krajowym jak i pochodzącym z kopalni na całym świecie.

www: http://www.mdj-granit.pl

:: szczegóły

F.H.U. "WEKTOR" - Przedsiębiorstwo budowlane

Firma budowlana z Żor woj. Śląskie. Oferujemy usługi budowlane - wykonujemy drogi, place, chodniki. Składy budowlane Wektor w Żorach i Orzeszu-Gardawicach posiadają w ciągłej sprzedaży materiały budowlane - granit, kostki brukowe, kruszywa, kamienie ogrodowe.

www: http://www.fhu-wektor.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt