« Strona Główna

szukamy: kierownik budowy

kierownik budowy - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Budownictwo mieszkaniowe,


Budowa domów Lublin. Kaczmarczyk Budownictwo

My zajmujemy się całą budową domu – Ty oszczędzasz czas i ograniczasz wysiłek, nie musisz zgrywać razem brygady budowlanej, kierownika budowy i koparki do prac ziemnych. To wszystko jest już pod naszą opieką!

www: http://karczmarczyk-budownictwo.pl/budowa-domow

:: szczegóły

Odbiór techniczny mieszkania i domu Poznań - odbiormieszkaniadomu.pl

Przedsiębiorstwo, które założone zostało w 2006 r. w Poznaniu o nazwie ALLORA Invest stale się rozwija. Od kilku tygodni zwielokrotniło zakres usług o wynajem sprzętu ogrodniczego. Nazwa strony internetowej jednoznacznie pokazuje główną działalność jaką jest odbiór techniczny mieszkania i domu od dewelopera. Poza tym zajmuje się prowadzeniem formalności budowlanych do momentu uzyskania pozwolenia na budowę oraz projektowaniem ogrodzenia i śmietnika.

www: http://odbiormieszkaniadomu.pl/

:: szczegóły

Kierownik Budowy Warszawa

Specjalistyczna firma zajmująca się świadczeniem kosztorysów i drobnych usług remonotwo-budowlanych zaprasza do skorzystania ze swojej oferty! W niej miedzy innymi nadzór budowlany ? kompleksowy i na najwyższym poziomie. Następnie nadzór inwestorski kierowany do klientów biznesowych. Jeżeli potrzebny jest doświadczony kierownik budowy, wtedy możemy ci go zaoferować!

www: http://www.nadzorybudowlane-grojec.pl/

:: szczegóły

Fachowy Odbiór Mieszkania , Certyfikaty Energetyczne Budynków Warszawa

Działamy na terenie woj. mazowieckiego i podlaskiego. Pomagam w odbiorze mieszkań, domów i lokali usługowych. Zajmujemy się również sporządzaniem Świadectw Energetycznych Budynków, dla budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego. Oferujemy: - Przeprowadzenie fachowego odbioru mieszkania lub domu w oparciu o Polskie Normy. Odbiory mieszkań Warszawa i okolice. - Sporządzenie Świadectwa Energetycznego dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkań i innych. - Nadzory budowlane i kierowanie budową.

www: http://www.inspektorbudowy.com/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt