« Strona Główna

szukamy: klima inst

klima inst - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Materiały elektryczne, Ceramika budowlana, Inne, Budowa domów, Inne, Remonty i modernizacje, Instalacje dla wentylacji, Grzejniki, Pompy, Wentylacja, Budownictwo mieszkaniowe, Inne, Łódź, Wrocław, Instalacja elektryczna, Klimatyzacja, dolnośląskie, Instalatorstwo elektryczne,


Automatyka bram

Firma Dominel to profesjonalny dostawca sprzętu instalacyjnego dla domu, w naszej ofercie znajdziesz m.in. odkurzacz centralny, alarmy, domofony, instalacje elektryczne, kurtyny powietrzne, kamery przemysłowe automatyka bram, kolektory słoneczne itp.

www: http://www.dominel.pl/

:: szczegóły

Rekuperatory & Klimatyzacja Wipex Podkarpackie

Centrale rekuperacyjne oraz klimatyzatory proponowane przez firmę Wipex zaliczają się do najnowszej generacji urządzeń klimatyzacyjno wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze zainteresowanych w obrębie profesjonalnego montażu instalacji rekuperacyjnej.

www: http://wipex-lancut.pl/

:: szczegóły

Hurtownia elektryczna

Hurtownia elektryczna Elszop. Jesteśmy ukierunkowana zarówno na klientów hurtowych jak i detalicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów chcemy zaoferować szeroki asortyment materiałów elektro instalacyjnych i elektrycznych. Hurtownia poszerza swój asortyment o automatykę przemysłową oraz produkty z zakresu klimatyzacji i ogrzewania. Nasi pracownicy służą fachowym doradztwem oraz pomocą. Naszym klientom oferujemy towary najwyższej jakości.

www: http://www.elszop.pl

:: szczegóły

Pompy ciepła

Każdy kto chociaż raz miał do czynienia z tematem budownictwa od wewnątrz, ten wie, że ocieplanie domu do łatwych czynności nie należy. Elewacje, okna, kaloryfery oraz...pompy ciepła! To jest recepta na to, żeby twój dom zawsze był ogrzany prawidłowo. Z firmą instal Heating to wszystko ma sens. Kto jak kto, ale po trzynastu latach na rynku, oni dobrze wiedzą czego aktualnie potrzebujesz.

www: http://www.instalheating.pl/

:: szczegóły

DOP-PROJECT Wentylacja i klimatyzacja

Firma DOP PROJECT s.c. Maciej Pasek, Konrad Omieciński istnieje od 2003 roku. W zakres działalności firmy wchodzi kompleksowe wykonawstwo i projektowanie instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji zarówno w dużych obiektach: biurowych, handlowych, hotelowych, budynkach przemysłowych, jak również firma świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych. Dop Project zajmuje się także projektowaniem oraz wykonawstwem wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnych począwszy od kanalizacji po nowoczesne systemy grzewcze, nadmuchowe lub tradycyjne

www: http://dop-project.com.pl/

:: szczegóły

CERBUD PŁYTKI CERAMICZNE I ANTYBAKTERYJNE, MOZAIKI, CHEMIA BUDOWLANA

W swojej ofercie posiadamy płytki ceramiczne o właściwościach antybakteryjnych oraz samoczyszczących, które stosujemy w: łazienkach, kuchniach, salonach, restauracjach, szpitalach, gabinetach lekarskich, szkołach, wellness&SPA, basenach czyli wszędzie tam gdzie wymagane jest zachowanie szczególnej higieny. Płytki antybakteryjne Active polecene są szczególnie w miejscach gdzie mamy do czynienia z emisją instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych, czy chociażby ze zwykłym dymem z papierosa.

www: http://cerbud.org/

:: szczegóły

Pompy ciepła Kraków

Serwis poświęcony energooszczędnym i przyjaznym środowisku technologiom stosowanym w szeroko rozumianej branży grzewczej i wentylacyjnej. STTM specjalizuje się w instalacjach grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii, a w szczególności pompach ciepła i kolektorach słonecznych. W naszej ofercie znajdują się m.in. pompy ciepła, kolektory słoneczne, zbiorniki buforowe, zbiorniki cwu, kotły gazowe, kotły na biomasę, klimakonwektory, systemy ogrzewania podłogowego, piece na pelety i drewno.

www: http://www.sttm.com.pl/

:: szczegóły

WENTECH

Firma WENTECH zajmuje się kompleksowymi instalacjami z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, chłodniczej i energii odnawialnej. Wszystkie usługi wykonywane są kompleksowo począwszy od etapu przygotowania oferty i projektowania, zakończywszy na zakupie i dostarczeniu urządzeń, w tym również kanałów rurociągowych, oraz ich montażu i aktywacji. Ponad to świadczy usługi w zakresie serwisowania własnych instalacji, w oparciu o zawarte umowy z klientem, jak i również wykonuje doraźne naprawy i serwis instalacji już istniejących. Firma również specjalizuje się w wykonawstwie instalacji dla klientów

www: http://wentech.net/

:: szczegóły

Inteligentny budynek » Endraxa, Automatyka domu

Inteligentny budynek to kosmiczne rozwiązania dla ludzi idących z duchem czasu. Automatyka budynku dla firm, instytucji i osób prywatnych. Ciekawe rozwiązania, czyli inteligentne instalacje inteligentnego budynku. Najwyższa, jakość realizacji! Automatyka budynku to sterowanie oświetleniem, klimatyzacją, żaluzjami, ogrzewaniem i wentylacją. Szukasz właśnie takiej firmy jak nasza. EnDraxa stworzy dla Ciebie inteligentny dom marzeń. Naszą ofertę kierujemy dla każdego. Realizujemy zlecenia z całej Polski. Stosujemy produkty wiodących firm: ABB, Berker, Satel.

www: http://www.endraxa.pl/inteligentny_budynek

:: szczegóły

CIEPŁY DOM-pompy Ciepła szczecin

Od samego początku istnienia firma prowadzi działalność usługowo-handlową. Specjalizuje się głównie w nowoczesnych systemach instalacyjnych tkj.: instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, wentylacyjne, klimatyzacyjne, systemy solarne oraz bardzo modne obecnie pompy ciepła oraz odkurzacze centralne. Odbiorcami firmy są zarówno klienci detaliczni, przedsiębiorstwa jak także instytucje użyteczności publicznej.

www: http://www.cieplydom.net.pl/

:: szczegóły

Inteligentny Dom – Inteligentny Budynek – systemy sterowania

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki budynków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w integracji systemów automatyki: oświetlenia, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, żaluzji i rolet, domofonów i videodomofonów, alarmów i kamer CCTV, kontroli dostępu oraz systemów audio i video.

www: http://ematech.pl/

:: szczegóły

klimatyzacja montaż świadectwa energetyczne taryfy ciepła busko

klimatyzacja, klimatyzatory, klima, klimatyzacje, klima-instal, serwis, naprawa, instalacja, świętokrzyskie, odgrzybianie, chigo, artel, samsung, cena, montaż, domowa, napełnianie, tanio, split, samsung, lg, fujitsu, manta, zibro, elta, hyundai, mdv, elta, mpm, caldo, daikin, aux, mitsubishi, holden, aqua-air, aircool, tectro, sharp, dzitsu, caldo, ferro, midea, kcc, saunier, vaillant, erkin, holden, xideko, kcc, sanyo, sunico, delonghi, ferro, vaillant, farroli, lennox, panasonic, fuji, klimatyzacji samochodowych, busko, busko-zdrój, domwe, biura, beko, certyfikaty, energetyczne, taryfy dla c

www: http://www.klima-instal.firmowo.net/

:: szczegóły

Zestawy wypoczynkowe

Nasza firma PHU Marcin Wodo “Meble stylowe” powstała w 1999 roku. Zajmujemy się sprzedaż mebli z drewna dębowego, w kolorach naturalnego wybarwienia dębu, jak i również w kolorach niestandardowych, a wszystko po to aby spełnić Państwa wymagania. W naszej ofercie posiadamy zestawy wypoczynkowe, które nadadzą niepowtarzalny klimat nie tylko mieszkań i domów, ale również instytucji publicznych. W związku z naszym długoletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów.

www: http://www.meblestylowepiotrkow.pl

:: szczegóły

Serwis i montaż klimatyzacji - FU Fachowiec

FU Fachowiec oferuje instalacje i montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz serwis i konserwację klimatyzatorów. Firma oferuje również fachowe doradztwo techniczne oraz pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego oraz wykonanie i naprawę instalacji elektrycznych.

www: http://www.fu-fachowiec.pl

:: szczegóły

Klimatyzacja Kielce

Nie można zaprzeczyć, iż systemy klimatyzacji maja wyjątkowo istotną rolę do spełenienia. Ich najważniejszym zadaniem jest ochłodzenie i oczyszczenie powietrza. W pomieszczeniu, gdzie są umieszczone wytwarzają one wyjątkowo korzystne środowisko pracy. Prawidłowa wentylacja i klimatyzacja jest doskonałym rozwiązaniem dla budynków, w których codziennie przebywa się dużo. Już wiele lat paramy się projektowaniem i montażem instalacji wentylacyjnych w budynkach. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych urządzeń do klimatyzacji na nadchodzący sezon. instalujemy wentylacje n

www: www.klimazone.pl

:: szczegóły

katalog pomp wilo

Oddajemy w Państwa ręce obszerny katalog i ofertę na pompy wilo. Pompy wilo to jedne z najlepszych pomp na rynku. Szerokie zastosowanie od instalacji domowych po przemysłowe. W ofercie firmy WILO są pompy o wysokiej sprawności, pompy elektroniczne, pompy cyrkulacyjne do c.w.u., pompy energooszczędne STRATOS, elektroniczne pompy INLINE, specjalne pompy INLINE, pompy typu block, pompy dla klimatyzacji i chłodnictwa oraz pompyy do inst. sanitarnych. Jako jedna z niewielu firm oferuje pompy bezdławnicowe do chłodnictwa. Nasza hurtownia oferuje atrakcyjne rabaty dla stałych odbiorców.

www: http://pompy-wilo.ekologika.com.pl

:: szczegóły

systemy klimatyzacji

Instalacje systemów klimatyzacji, wentylacji, kamer przemysłowych (monitoring), systemy sygnalizacji pożaru, oddymiania budynków, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy oraz instalacje specjalistyczne.

www: http://www.euromix.pl

:: szczegóły

Klimbest - montaż oraz serwis klimatyzacji, wentylacji toshiba carrier

Klimbest - montaż oraz serwis klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki TOSHIBA oraz CARRIER. Zyskując zaufanie w oczach naszych klientów bazujemy na sprawdzonych, pewnych rozwiązaniach.

www: http://www.klimbest.pl/

:: szczegóły

Wentylacja

Wiodąca firma polskiego segmentu klimatyzacji i wentylacji - Centrum Klima S.A. Asortyment firmy stanowią m. in. wentylatory, nagrzewnice powietrza, aparaty grzewczo-wentylacyjne, kurtyny powietrzne i inne produkty. Centrum Klima jest producentem, importerem i dystrybutorem części dla klimatyzacji. Spółka działa z powodzeniem na krajowym rynku systemów wentylacji i na rynkach zagranicznych.

www: http://www.centrumklima.pl/

:: szczegóły

klimatyzacja, klimatyzatory, klimatyzacje, klimatyzator, klima-inst

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacji. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowobudowanych oraz już istniejących.

www: http://www.klimatyzacja-klimatyzatory.slask.pl/

:: szczegóły

Pompy ciepła IVT - Eko-Tech - ...Koszalina, Kołobrzeg, Piła...

Zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją pompy ciepła, klimatyzacji, odkurzaczy centralnych. Wykonujemy kompleksowo instalacje CO oraz WOD-KAN (ogrzewanie podłogowe) w oparciu o pompy ciepła i systemy solarne. Działamy na terenie całego kraju. Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin, Piła, Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk... Serdecznie zapraszamy do współpracy!

www: http://www.cieploznatury.pl/

:: szczegóły

Wentylacja

Specjalizacja Mk-Went to wentylacja i klimatyzacja. W ofercie też certyfikaty energetyczne oraz audyty energetyczne. Pomiary hałasu, pomiary oświetlenia, badanie instalacji odgromowej, pomiary elektryczne. Zapraszamy audyty i certyfikaty energetyczne Warszawa.

www: http://www.mkwent.com.pl/

:: szczegóły

pogotowie chlodnicze

Pogotowie Chłodnicze jest to 24 godzinny serwis dla Klientów Instytucjonalnych jak i Prywatnych w zakresie chłodnictwa jak i klimatyzacji. Jakiś problem? Wezwij Pogotowie Chłodnicze! Nasza specjalizacja to chłodnictwo i Klimatyzacja. Bez względu jak mała czy duża awaria-pomożemy! Działamy na terenie całej Polski. Informacja: Ceny sa negocjowane dla stałych Klientów oraz przy projektach gdzie wyceniony projekt np. instalacja komory chłodniczej. Satysfakcja gwarantowana:  Jeżeli będziesz niezadowolony z naszych usług wrócimy i usuniemy usterkę za darmo.

www: http://www.pogotowiechlodnicze.pl

:: szczegóły

klimatyzacja

Specjalizujemy się  w dostarczaniu produktów i kompleksowych rozwiązań klimatyzacyjnych na terenie Warszawy. Wykonujemy instalacje klimatyzacyjne w  różnych typach obiektów. Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań instalacji klimatyzacyjnych. Proponujemy Państwu wysokiej klasy klimatyzatory. A ponadto mamy bardzo szeroką game usług. Zapraszamy na stronę.

www: http://www.k2klimatyzacja.pl

:: szczegóły

Instalacje budowlane

e-instalacje.pl - Internetowy Serwis o Instalacjach : instalacje budowlane, elektryczne, grzewcze, gazowe, wentylacja, klimatyzacja, budownictwo, woda, kanalizacja

www: http://www.e-instalacje.pl

:: szczegóły

Wentylacja i Klimatyzacja

Wentylacja i Klimatyzacja z odzyskiem CIEPŁA, Producent rur i kształtek z tworzyw sztucznych, zgrzewarek wraz z osprzętem. Projektowanie i wdrażanie systemów wentylacyjnych, oraz odzysku ciepła za pomocą pomy ciepła, ze źródeł energii odnawialnej.

www: http://www.wentylacja-klimatyzacja.eu/

:: szczegóły

Instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, klimatyzacja, remonty, ro

Wykonujemy: instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, pomiary elektryczne i oświetlenia, klimatyzacja, wentylacja, kurtyny powietrza, kosztorysowanie, nadzory, sufity podwieszane termatex, ścianki GK i Al., malowanie, wykładziny podłogowe, wykończenie wnętrz, dachy papa termozgrzewalna, usługi inwestycyjne, remonty, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm, http://www.traczyk.pl , rok założenia 1984

www: http://www.traczyk.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt