« Strona Główna

szukamy: kontenery

kontenery - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Sprzątanie domów, Budowa domów, Inne, Maszyny budowlane, Obiekty modułowe, Inne, Inne,


wywóz gruzu - Mosina, Puszczyko

Luk-Pol przeprowadza usługi w zakresie: wywozu odpadów budowlanych, wywozu gruzu z budowy, wywozu śmieci. Proponujemy także różnego typu kontenery na gruz. Zakład Luk-Pol istnieje od 2003 roku i od tego czasu świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Usługi wykonujemy na obszarze całej Wielkopolski (m.in. Mosina, Swarzędz, Puszczykowo, Poznań, Śrem).

www: http://www.luk-pol.pl/

:: szczegóły

Wynajem kontenerów budowlanych PERFECT PLUS

Nasza firma z siedzibą w Bilczy przy ulicy Bukowej 2C, niedaleko Kielc oferuje wynajem kontenerów budowlanych. Posiadamy kontenery biurowe, socjalne, magazynowe, sanitarne, fekalne, dozorcowe oraz zestawy kontenerów. Prowadzimy również wynajmem ogrodzeń siatkowych i panelowych dla placów budowy oraz urządzeń i maszyn budowlanych. Jako firma z doświadczeniem zapewniamy transport wynajętych kontenerów na terenie województw: Świętokrzyskie, Lubelskie, Łódzkie, Śląskie, Mazowieckie.

www: http://perfectplusbilcza.pl/

:: szczegóły

Modular Building Sp. z o.o. - Kontenery biurowe, sanitarne i magazynow

Kontenery – ich sprzedaż i wynajem oraz budownictwo modułowe z kontenerów to podstawowe dziedziny działalności firmy Modular Building. W ofercie naszej znajdują się kontenery przemysłowe, handlowe, magazynowe, biurowe, sanitarne, szatniowe, budowlane, eventowe.

www: http://www.modularbuilding.pl/

:: szczegóły

Pawilony handlowe, kioski handlowe oraz hale handlowe i magazynowe

[url=www.pawilonyefekt]Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EFEKT[/url] - producent płyt warstwowych - obiektów z płyt warstwowych - wykonywanie także składanie konstrukcji stalowych - obudowa hal płytą obornicką - montaż świetlików dachowych - budowa hal namiotowych. Nadrzędna przedsiębiorstwa mieści wytwórczość z płyt warstwowych - tworzymy obiekty takie: kioski handlowe, kioski gastronomiczne, kontenery, budki handlowe, garaże z płyt warstwowych, wiaty, hale składy.

www: www.pawilonyefekt.pl

:: szczegóły

Kontenery

Najbardziej rozpoznawalna marka na rynku branży budowlanej - Metalplast System Oborniki Wielkopolskie. Profesjonalizm, punktualność, rozwiązania ponad czasowe -to nasza specjalność.

www: http://www.metalplast-system.pl/

:: szczegóły

Szafy, regały, kontenery, krzesła

Oferta firmy Contino to krzesła, meble biurowe Poznań. Specjalizacja to fotele, meble biurowe, pracownicze, meble gabinetowe, ścianki działowe, krzesła. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą - na stronie także sklep internetowy. Krzesła i meble biurowe w atrakcyjnej cenie.

www: http://www.contino.com.pl/

:: szczegóły

Axor Rentals - Wypożyczalnia maszyn budowlanych, wynajem, sprzedaż, najem

Axor Sp. z o. o. zajmuje się wypożyczaniem i sprzedażą maszyn budowlanych.W ofercie znajdują się między innymi: podnośniki, rusztowania, koparki, betoniarki i wiele innych

www: http://axor-maszyny.pl/

:: szczegóły

Kontenery - Metal SYSTEM Sp. z o.o.

Metal System Sp. z o.o. jest zakładem który rozpoczął działalność w branży metalowej w 2002 roku. Aktualnie jest czołowym w Polsce producentem kontenerów: biurowych, sanitarnych, socjalnych i mieszkalnych oraz ekranów akustycznych " Zielona Ściana" i konstrukcji stalowych . Wraz ze wzrostem produkcji firma systematycznie rozbudowywała swój park maszynowy a także zwiększała zatrudnienie. W chwili obecnej Metal System zatrudnia 200 pracowników. Posiadając tak duże zasoby produkcyjne, rozbudowane biuro konstrukcyjne oprócz kontenerów jesteśmy też w stanie zaoferować szerokie usługi obró

www: http://www.kontenery.weldon.pl/

:: szczegóły

Sotralentz - oczyszczalnie ścieków

Sotralentz zajmuje się produkcją i sprzedażą przydomowych i przyzagrodowych oczyszczalni ścieków, biooczyszczalni, szamb ekologicznych, biopreparatów, zbiorników na olej opałowy, opakowań, pojemników i paletopojemników. Należą do nich: kontenery, cysterny, beczki i kanistry. Dzięki rozwiniętej sieci przedstawicieli firma jest w stanie zapewnić każdemu inwestorowi doradztwo, projektowanie i montaż instalacji na terenie całego kraju.

www: http://www.sotralentz.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt