« Strona Główna

szukamy: koszty budowy

koszty budowy - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Projekty domów, Budowa domów, Centralne ogrzewanie, Budownictwo jednorodzinne, Obiekty modułowe, Inne,


Biuro projektowe

Biuro trudni się wykonywaniem projektów indywidualnych oraz adaptacji gotowych projektów domów. Architekt z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z błyskotliwymi inżynierami, tworzą innowacyjne konstrukcje, które spełniają wszelkie wymagania inwestora. Nasze biuro projektowe, podczas wykonywania zlecenia, dużą wagę kładzie na to, aby koszty budowy były jak najmniejsze oraz by budynek generował niskie koszty eksploatacyjne w przyszłości. W trakcie projektowania ściśle współpracujemy z inwestorem, dzięki czemu jest on zawsze zadowolony z uzyskanego efektu końcowego.

www: http://www.tom-arch.pl

:: szczegóły

Domy na każdą kieszeń

Chcesz zbudować dom, ale szukasz oszczędności? Nie martw się, jest wiele rozwiązań, które pozwalają obniżyć koszty budowy i eksploatacji domu, bez obniżania jego funkcjonalności. Sprawdź ofertę zawierającą projekt domów na każdą kieszeń, którą przygotowała dla Ciebie firma Horyzont. Z usług biura projektowego Horyzont skorzystało już wielu klientów. Za ofertą Horyzontu przemawia różnorodność projektów, atrakcyjne ceny oraz profesjonalizm wykonania każdego projektu.

www: http://www.horyzont.com/

:: szczegóły

Ogrzewanie domu

Serwis internetowy, z którego można dowiedzieć się o problematyce projektowania i budowy instalacji centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym. Omawia on w jakiej kolejności należy wykonywać prace, jakich materiałów i urządzeń użyć, aby osiągnąć pożądany efekt. Mówi potencjalnemu inwestorowi jak uniknąć typowych problemów związanych z budową instalacji cieplnej, a także jak nie narazić się na nadmierne koszty zarówno na etapie wykonania jak i eksploatacji.

www: http://www.ogrzewanie.austroflamm.eu

:: szczegóły

MyBudujemy-budowa domu krok po kroku

Portal społecznościowy MyBudujemy.pl to miejsce spotkań ludzi budujących lub planujących budowę domu. W portalu znaleźć można m.in. realizacje projektów,zdjęcia z budowy domu, dzienniki budowy, koszty budowy domu, forum budowlane, firmy budowlane. Dołącz do ludzi budujących dom. Wymieniaj się doświadczeniami. Znajdź osoby budujące ten sam do co Ty.

www: http://www.mybudujemy.pl

:: szczegóły

pawilon handlowy

Produkcja pawilonów handlowych z płyty obornickiej. Firma z wieloletnimi tradycjami zapewniająca obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Produkowane pawilony estetyczne obiekty spełniające wymagania architektów i inwestorów. Łatwy i szybki montaż obiektów, niemal w każdych warunkach atmosferycznych skraca czas i co za tym idzie obniża koszty realizacji.

www: http://www.plytbud.pl

:: szczegóły

Projekty domów

, gaz. i elektrycznej, technologia tradycyjna , ściany zewnętrzne murowane grubości, ozdobą bocznej elewacji jest zgrabny ryzalit zwieńczony balkonem, po przeciwległej stronie do ściany domu przylega garaż, dwuspadowy dach i niewielka powierzchnia ograniczą koszty budowy domu do minimum, wydzielono w nim funkcjonalne kąciki: jadalny, wypoczynkowy i oczywiście wygodny aneks kuchenny.

www: http://www.kucinich2008.info

:: szczegóły

Projektowanie domów

o. , gaz. i elektrycznej, ciepły kolor elewacji wysoki, spadzisty dach, sercem domu jest rodzinny salon (z wyjściem na taras), połączony z miłym, umieszczonym pod oknem kącikiem jadalnym, który przechodzi "płynnie" w kuchnię, wzbogaconą o praktycznie dwuspadowy dach i niewielka powierzchnia ograniczą koszty budowy domu do minimum, ną spiżarkę, ozdobą bocznej elewacji jest zgrabny ryzalit zwieńczony balkonem, po przeciwległej stronie do ściany domu przylega garaż, dwuspadowy dach i niewielka powierzchnia ograniw domku załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stola

www: http://www.filledcups.info

:: szczegóły

Domy z bali

domy z bali cechuja sie dużą izolacja cieplną, sa zdrowe dla mieszkanców, budowane są bardzo szybko, co mniejsza koszty budowy, i tym samym mamy dom taniej i szybciej

www: http://www.drewniane.waw.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt