« Strona Główna

szukamy: kotły

kotły - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Woda i kanalizacja, Łódź, Instalacje gazowe, Hydrauliczne, Grzejniki, Kraków, Kominki, Sklepy budowlane, Ceramika budowlana, Kominki, Budownictwo mieszkaniowe, Piece, Pompy, Instalacja elektryczna, Inne, Sklepy internetowe, Inne, Budowa domów, Inne, Inne, Centralne ogrzewanie,


Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych R.S. Machaczka Stanisław

Sprawdź ofertę Przedsiębiorstwa Instalacji Sanitarnych R.S. MACHACZKA. To firma, która posiada ogromne doświadczenie w branży wod kan gaz w Krakowie, ponieważ funkcjonuje nieprzerwanie od 1975 roku. Machaczka specjalizuje się w instalacjach sanitarnych, instalacjach grzewczych i instalacjach wod kan gaz. Kraków jest siedzibą firmy – to w tym mieście realizowane są zlecenia.

www: http://machaczka.pl/

:: szczegóły

Kotły centralnego ogrzewania Bełchatów ogrzewanie Bełchatów Radomsko

Kotły gazowe marki Buderus optymalnie wykorzystują opałowy gaz, dzięki czemu oferują wysoki komfort ogrzewania oraz ciepłą wodę użytkową. Kotły gazowe wiszące znajdują zastosowanie w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach. Kotły gazowe nazywa się ekologicznymi, ponieważ takie jest spalanie gazu: ekonomiczne. W kotle pozostaje jedynie niewielka ilość osadów, a co za tym idzie nie ma potrzeby częstego czyszczenia kotła gazowego. Montujemy kotły gazowe Buderus.

www: http://www.kotly-co.org

:: szczegóły

ogrzewanie-lodz.com.pl

Z radością przedstawiamy Ci spółkę Pro-term z Łodzi, posiadającą ponad 15-letnie doświadczenie w dystrybucji między innymi elementów do instalacji centralnego ogrzewania w domach jak również w montowaniu armatury wodn. kan. W tym miejscu znajdziesz: grzejniki, grzejniki łazienkowe, kotły grzewcze, gazowe ogrzewacze wody, kolektory słoneczne. Po więcej wiadomości dotyczących bieżącej propozycji firmy Pro-term dowiecie się zaglądając na naszą witrynę w internecie.

www: http://ogrzewanie-lodz.com.pl/

:: szczegóły

Serwis kotłów Kraków

Jesteśmy rodzinną firmą założoną przez mojego ojca w 1985 roku. Po wielu latach prowadzenia tej działalności nabraliśmy dużej praktyki w serwisowaniu urządzeń gazowych i wykonywaniu instalacji gazowych. Naszą specializacją są gazowe przepływowe podgrzewacze wody użytkowej, popularnie zwane piecykami łazienkowymi i kotły gazowe centralnego ogrzewania.

www: http://www.uslugi-gazownicze.com

:: szczegóły

Komiz Heating Solutions

Informacje zebrane przez właściciela firmy od producentów i użytkowników kotłów CO z kraju pozwoliły na opracowanie nowoczesnej konstrukcji pieca, który będąc nadal kotłem z automatycznym podawaniem paliwa pozostaje konstrukcją prostą a zarazem innowacyjną. Współpraca z najlepszymi w Polsce specjalistami zajmującymi się cięciem laserowym, zaginaniem elementów, spawaniem, malowaniem proszkowym pozwala oferować Państwu nowoczesny produkt, o najwyższej jakości.

www: http://www.komiz.pl/

:: szczegóły

Pompy ciepła Kraków

Serwis poświęcony energooszczędnym i przyjaznym środowisku technologiom stosowanym w szeroko rozumianej branży grzewczej i wentylacyjnej. STTM specjalizuje się w instalacjach grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii, a w szczególności pompach ciepła i kolektorach słonecznych. W naszej ofercie znajdują się m.in. pompy ciepła, kolektory słoneczne, zbiorniki buforowe, zbiorniki cwu, kotły gazowe, kotły na biomasę, klimakonwektory, systemy ogrzewania podłogowego, piece na pelety i drewno.

www: http://www.sttm.com.pl/

:: szczegóły

Kolektory słoneczne Białystok

Kompleksowa obsługa urzadzeń cieplno-mechanicznych w energetyce zawodowej i przemysłowej w zakresie remontów, montaży i modernizacji, kompleksowy serwis linii technologicznych. Dążymy do tego, aby usługi wykonywane na rzecz Klientów były naszym najlepszym świadectwem.

www: http://www.ferrox.pl

:: szczegóły

Kotły gazowe i instalacje

Niewielu klientów sprowadza kotły gazowe z sieci, ale tak w zasadzie to najrozsądniejszy sposób na nabycie takiego wyposażenia, albowiem jest on niesłychanie łatwy i przyjemny.

www: http://akwa-terma.com.pl

:: szczegóły

Usługi hydrauliczne w Warszawa

Usuwamy wszelkie usterki i awarie hydrauliczne, podejmujemy się kompleksowego wykonania instalacji sanitarnych zarówno w budynkach nowo powstających jak i modernizacje instalacji już istniejących. Zapewniamy bezpłatne doradztwo i profesjonalny dobór urządzeń takich jak kotły, pompy czy grzejniki przy zastosowaniu profesjonalnych programów komputerowych i sprawdzonej praktyki inżynierskiej. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi hydrauliczne i instalatorskie na terenie miasta Warszawie i w jej okolicach.

www: http://www.hydraulicy.warszawa.pl

:: szczegóły

Hydraulik Warszawa

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług hydraulicznych. Hydrauliką zajmujemy się od wielu lat, posiadamy niezbędne do wykonywania zawodu uprawnienia i doświadczenie. Podejmujemy się typowych usług hydraulicznych, jak usuwanie awarii hydraulicznych a także prace remontowo-wykończeniowe. Nasze usługi świadczymy w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Głównym przedmiotem naszej działalności jest montaż instalacji centralnego ogrzewania i instalacji wodno kanalizacyjnych. Montujemy także instalacje grzewcze, gazowe, sanitarne, kotły, kotłownie olejowe i gazowe. Polecamy i instalujemy przede

www: http://www.hydraulik.i-wawa.pl

:: szczegóły

Grzejniki, kotły, solary, bojlery, zasobniki

Piece, grzejniki, kotły,kolektory słoneczne,pompy, purmo,płytowe,łazienkowe,ogrzewanie podłogowe,piece gazowe,nagrzewnice,piece co,pex-al-pex,solary to tylko niektóre pozycje z oferty sklepu internetowego Northbud Ogrzewanie. Wykonujemy również instalacje sanitarne i grzewcze bardzo szybko i tanio. Polecamy także workowany węgiel i ekogroszek z polskich i czeskich kopalni o wysokiej kaloryczności, dostarczany błyskawicznie na paletach pod wskazany adres na terenie kraju

www: http://www.northbud.pl/

:: szczegóły

Kocioł żeliwny

firma RZ oferuje żeliwne kotły żeliwne CHK. Zalety kotłów: Człony i drzwi kotła wykonane ze zwartej i odpornej na korozję ferrytyczno-perlitycznej konstrukcji żeliwnej, zapewniają bezawaryjną pracę. Komora spalania całkowicie otoczona wodą zapobiega kondensacji oraz wycisza dźwięki powstałe w wyniku wrzenia bądź zmiany objętości metalu. Obudowa malowana proszkowo o najwyższej jakości wykończeniu powierzchni

www: http://www.r-z.pl

:: szczegóły

Piece co

Ogrzewanie, jakie jest proponowane w sieci, zawsze spełnia całkowite potrzeby klienta. Dzięki ogrzewaniu umilimy sobie wieczory chłodu zimowego. Jeżeli masz już dosyć chłodu i zimna panującego w twoim domu, musisz zdecydować się na inwestycje, które pomoże usprawnić ogrzewanie twojego domu.

www: http://www.instalacje-co.eu

:: szczegóły

kotly.com - Technika grzewcza, kotły c.o., grzejniki, kolektory słoneczne

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem Techniki Grzewczej z wieloletnim doświadczeniem. Tutaj znajdziesz odpowiednie do Twoich potrzeb Kotły, Kolektory słoneczne oraz Grzejniki Centralnego Ogrzewania, a także wszelki osprzęt. Proszę przejrzeć ofertę sklepu internetowego WWW.KOTLY.COM która wyczerpująco opisuje wszystkie produkty.

www: http://www.kotly.com/

:: szczegóły

Biomasa

Oferujemy pelet, pompy ciepła, kotły na biomasę, armaturę grzewcza i systemy solarne.

www: http://www.herz.com.pl

:: szczegóły

prity.com.pl - Piece kominkowe, piece wolnostojące

prity.com.pl - Piece kominkowe, piece wolnostojące, piece z płaszczem wodnym, piece z piekarnikiem, kuchnie grzewcze, kozy, kotły CO, wkłady kominkowe, płaszcz wodny, wyłączny importer Prity.

www: http://www.prity.com.pl/

:: szczegóły

http:www.cazbud.prv.pl

Serwis instalator partner handlowy Buderus Viessmann Weishaupt Richmond Junkers instalacje urządzenia gazowe olejowe grzewcze hydrauliczne

www: http://www.cazbud.prv.pl/

:: szczegóły

Grzejniki aluminiowe

Ekosklep z urządzeniami wykorzystującymi darmową energię. Oferujemy m.in. grzejniki aluminiowe, Grzejniki dekoracyjne, Grzejniki konwektorowe, Grzejniki łazienkowe, Grzejniki płytowe, Grzejniki Vertikal, Grzejniki żeliwne. Oferujemy także regulatory, akumulatory oraz kompletne zestawy. Oferujemy również urządzenia wykorzystujące energię słoneczną - kolektory słoneczne, energię geotermiczną - pompy ciepła, enegię biomasy - kotły na biomasę. Grzejnik aluminiowy jest bardzo ciekawym rozwiązaniem do domu ponieważ ma kilka podstawowych naprawdę ważnych zalet. Prócz tego że aluminium jest lekkie pos

www: http://ekosklep.ekologika.com.pl

:: szczegóły

viessmann Poznań

Firma Andrzejewski & Gawron Systemy Grzewcze oferuje najnowocześniejsze technologie grzewcze, najkorzystniejsze ceny i gwarancję wysokiej jakości usług. Kotły grzewcze rozmaitych firm: Viessmann, Vaillant, Junkers.

www: http://Systemy-grzewcze.com.pl

:: szczegóły

Montaż kotłowni, Junkers, Termet, Vaillant, SaunierDuval, Warszawa

Wykonujemy instalacje grzewcze, centralnego ogrzewania i sanitarne. Modernizujemy starsze układy grzewcze, jak i zakładamy nowe. Montujemy kompletne kotłownie, Montujemy i serwisujemy kotły gazowe, olejowe, elektryczne, zasilane propanem i zasilane innymi nośnikami energii. Także wymienaimy piece na nowszej generacji, kondensacyjne i z zamkniętą komora spalania. Posiadamuy odpowiednie doświadczenie, na rynku działamy już od ponad 10 lat. współpracujemy i posiadamy autoryzację firm takich jak: Vaillant, Junkers, Saunier Duval, Termet, Buderus, Viessmann, Kospel, Biawar, Kermi, Purmo, Ge

www: http://www.blachnio.republika.pl/

:: szczegóły

Kominki Mora

Firma Mora to istniejący od 50 lat producent doskonałej klasy pieców i kształtek do instalajci c.o. w korzystnych cenach. Posiadamy przeszło 300 kwalifikowanych serwisów na obszarze całego kraju.

www: http://www.mora.com.pl

:: szczegóły

Sklep instalacyjny Poznań

Mikas Instalacje s.c. to sklep hydrauliczno-instalacyjny działający na terenie Poznania. W swej ofercie posiada szereg artykułów z zakresu techniki grzewczej (kotły, junkersy, grzejniki) i gazowej (kuchenki, ogrzewacze, piece). Firma zajmuje się dystrybucją armatury łazienkowej i sanitarnej, wanien, kabin, zlewów i baterii oraz sprzedażą elementów instalacji centralnego ogrzewania, gazowych i sanitarnych.

www: http://www.mikas.com.pl/

:: szczegóły

eKomin.pl - Piece kominkowe, kominy, wkłady, kotły CO

eKomin.pl - Piece kominkowe, piece wolnostojące, kominki elektryczne, piece kaflowe, kotły CO, kominy, wkłady kominowe, kozy, sklep - wszystko dla instalatorów i użytkowników.

www: http://www.ekomin.pl/

:: szczegóły

Piece CO

Serwis poświęcony dystrybutorom kotłów centralnego ogrzewania, pieców co, kominków z płaszczem wodnym i solarów firmy HKS Lazar. Jeśli chcesz mieć stronę w domenie kotly-lazar.pl lub kominki-lazar.pl skontaktuj się proszę z działem handlowym. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.kotly-lazar.pl

:: szczegóły

P.H.U. San-Gaz sklep internetowy

sklep internetowy oferuje: kotły gazowe, zasobniki, kotły na paliwa stałe, kotły na ekogroszek, systemy kominowe, gazowe przepływowe ogrzewacze wody, klimatyzatory, systemy solarne, grzejniki oraz pełne wyposażenia kotłowni.

www: http://hydraulik.radom.pl

:: szczegóły

.:NIBE-BIAWAR - kolektory słoneczne, kotły, piece

Nibe Heating jest największym wytwórcą produktów grzewczych na rynku lokalnym. Przez lata produkcja ewoluowała od podstawowych produktów grzewczych do nowoczesnych technologicznych rozwiązań w zakresie ogrzewania. Oprócz ciągłego poszerzania oferty, jednym z podstawowych priorytetów firmy jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych wyrobów. Oferujemy m.in. kotły grzewcze, piece centralnego ogrzewania, elektryczne ogrzewacze wody i pompy ciepła NIBE.

www: http://www.biawar.com.pl/

:: szczegóły

Ekowat - Ogrzewanie Hal - Ogrzewanie Promiennikowe - Kotły Parowe - Kotłownia Diatermiczna

Ogrzewanie Hal - Ogrzewanie Promiennikowe - Kotły Parowe - Kotłownia Diatermiczna - Usługi najwyższej jakości potwierdzone wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.ekowat.com.pl

:: szczegóły

Solar-Pro Energia słońca dla każdego

Nasza firma zapewnia: doradztwo techniczne, odpowiedni dobór urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie ekologicznych źródeł energii takich jak kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, ekologiczne kotły C. O. na paliwa stałe. W swojej ofercie posiadamy jedyny na świecie kolektor słoneczny próżniowy płaski TS 400. Nasze produkty cechuje: wysoka estetyka, innowacyjna technologia, wysoka wydajność i sprawność oraz 12 lat gwarancji i 30 lat doświadczenia.

www: http://www.solar-pro.pl/

:: szczegóły

Wyposażenie łazienek

Katalog firm budowlanych. Nie jesteś zdecydowany? Potrzebujesz znaleźć firmę? Doradzimy ci gdzie klinkier, jaki dystrybutor hydroizolacji jest w twoim regionie, gdzie jest firma sprzedająca kotły, jaki dystrybutor gazobetonu jest najlepszy. Wpisy budowlane, znajdź najtańsze materiały. Wpisy nie tylko z branży budowlanej.

www: http://www.linkbud.bud.neteasy.pl

:: szczegóły

Kolektory słoneczne, pompy ciepła

Strona InstalacjeBudowlane.pl jest internetowym katalogiem firm branży budowlanej i instalacji wewnątrz budynków. Posiadamy wiele materiałów na temat stawiania własnego domu, ocieplania, remontów, renowacji i konserwacji. Zapraszamy do odwiedzin!

www: http://www.instalacjebudowlane.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt