« Strona Główna

szukamy: kowalstwo artystyczne

kowalstwo artystyczne - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Stal budowlana, Inne, Kowalstwo, Inne, Meble, Warszawa, Inne,


Kowalski - balustrady Rzeszów

Firma KOWALSKI powstała w 2008 roku z pomocą [url=http://www.kowalski-metaloplastyka.pl]Towarzystwa ALTUM ? Programy Społeczno-gospodarcze[/url] oraz środkom pozyskanym z funduszy unijnych. Przyznane środki pozwoliły na zakup specjalistycznych urządzeń potrzebnych do produkcji głównie szeroko pojętej metaloplastyki.

www: http://www.kowalski-metaloplastyka.pl

:: szczegóły

INTERFERRO - Kowalstwo Artystyczne, kamienie naturalne Toruń

Firma Inter-Ferro zajmuje się już od wielu lat kowalstwem artystycznym, budujemy ogrodzenia najwyższej jakości wykańczając je kamieniem naturalnym. Nasz kamień nadaje się również do ozdoby w ogrodzie.

www: http://interferro.pl/

:: szczegóły

Balustrady tarnów

TOMPOL to dynamiczna firma skupiająca w swojej ofercie kowalstwo artystyczne i ślusarstwo z jednej strony, a wynajem samochodów z drugiej. Stawiamy na stały rozwój i udoskonalanie ? nasze produkty są najwyższej jakości, charakteryzuje je niepowtarzalne wzornictwo i profesjonalne wykonanie, natomiast wynajem samochodów przystosowany jest do wymagań klienta ? mamy pojazdy osobowe i dostawcze - przewidujemy zarówno długi, jak i krótki okres najmu. Zapraszamy!

www: http://www.tompolskrzyszow.pl

:: szczegóły

Kowalstwo Artystyczne, Metaloplastyka

Info-Met- kowalstwo artystyczne, metaloplastyka. Wykonujemy usługi w zakresie kowalstwa i wszelkie prace ślusarskie oraz inne na zamówienie klienta.

www: http://www.metaloplastyka.info

:: szczegóły

Grzegorz Ciechomski kowalstwo artystyczne - metaloplastyka

Zajmuję się kowalstwem artystycznym. W kuźni wykonuję zarówno nowoczesne przedmioty z żelaza jak i wyroby kute tradycyjnymi metodami kowalskimi. Poza balustradami, bramami i ogrodzeniami mogę wykonać drobne przedmioty: kute gwoździe, ozdobne haczyki, przybory kominkowe. Pracuję bazując na projekcie wykonanym na indywidualne zamówienie lub przekazanym przez klienta. Mogę doradzić w doborze stylu balustrady do charakteru wnętrza i zaproponować różne metody wykończenia. Osobom mieszkającym w domach z ogrodem proponuję ciekawe podpory pod rośliny, kute kwietniki i zestawy metalowych mebli ogrodowy

www: http://www.ciechomski.com/

:: szczegóły

Ogrodzenie i brama

Firma Almet jest producentem balustrad kutych, bram ogrodzeniowych, ogrodzeń ozdobnych, przęseł z metalu oraz lamp kutych. Specjalizujemy się w kowalstwie artystycznym oraz metaloplastyce. Wykonujemy unikatowe realizacje w stylu secesja. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju jak i poza granicami.

www: http://www.almet.com.pl

:: szczegóły

KOWADŁO - KUŹNIA ARTYSTYCZNA - KOWALSTWO ARYSTYCZNE

KOWADŁO - KUŹNIA ARTYSTYCZNA (Pracownia Kowalstwa Artystycznego Poznań) oferuje produkty wykonywane tradycyjnymi metodami kowalskimi: kute balustrady wewnętrzne i zewnętrzne, ogrodzenia, kute bramy, meble, kraty oraz inne przedmioty dekorowania wnętrz. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz profesjonalne projekty.

www: http://www.kowadlo.com.pl/

:: szczegóły

Kowalstwo artystyczne meble

Firma Croll-Art specjalizuje się w wytwarzaniu wyrobów kutych i ozdobnych elementów wyposażenia wnętrz. W asortymencie firmy odnajdziemy stylowe ogrodzenia, bramy wjazdowe i balustrady oraz meble metalowe. Wszystkie wyroby wytwarzane są za pomocą tradycyjnych technik kowalskich.

www: http://www.croll-art.pl

:: szczegóły

metaloplastyka

Firma Stalplast oferuje wszelkie elementy kute: balustrady kute oraz ogrodzenia kute. Głównymi dziedzinami naszej działalności jest: kowalstwo artystyczne oraz metaloplastyka. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej.

www: http://www.stalplast.pl/

:: szczegóły

Elementy kute SOBOLEWSKI, hurt i detal!

Kowalstwo Artystyczne Sobolewski - oferujemy elementy kute do bram i ogrodzeń, balustrad. Detal i hurt. Ręczne wykonanie i tradycyjne metody. Na nasze elementy kute - długoletnia gwarancja! Promocje! Zobacz ofertę

www: http://www.elementy-kute.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt