« Strona Główna

szukamy: krispol

krispol - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
wielkopolskie, śląskie, Okna PCV,


Krispol - bramy, okna i rolety

Firma KRISPOL jest producentem bram przemysłowych i garażowych, okien i drzwi PCV, fasad, witryn, a także rolet zewnętrznych i krat rolowanych.

www: http://krispol.pl

:: szczegóły

SYSTEMO - bramy garażowe, przemysłowe, ogrodzenia, kraty rolowane

Firma Systemo specjalizuje się w zakresie dystrybucji i montażu bram garażowych oraz przemysłowych, szlabanów przemysłowych, bram ogrodzeniowych oraz sprzedaży systemów ogrodzeń i automatyki bramowej. Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak Normstahl, Krispol, Nice, Came i Dea. Swoim Klientom oferujemy krótkie terminy realizacji, szybkie dostawy, realizacje nietypowych zamówień oraz atrakcyjne ceny.

www: http://www.systemo.com.pl/

:: szczegóły

Wiesław Sokołowski

Firma Wiesław Sokołowski powstała w 1995 roku w Białymstoku. W pierwszych latach działalność firmy ograniczała się do sprzedaży i montażu okien i drzwi renomowanej firmy Thermoplast. Z czasem firma Wiesław Sokołowski rozszerzyła swoją działalność o współpracę z kolejnymi znanymi producentami. Przy wyborze partnerów handlowych, zawsze decydowała jakość produkowanych towarów i profesjonalizm we wzajemnej współpracy. Stosując takie założenia, firma rozpoczęła współpracę z firmami: Krispol, Szynaka-Meble, EBKE, CAL, Internorm, Duratherm, Adeco.

www: http://www.oknaidrzwi.eu/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt