« Strona Główna

szukamy: mieszkania Katowice

mieszkania Katowice - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo mieszkaniowe, Biura nieruchomości, Budownictwo jednorodzinne, Mieszkania, Wynajem nieruchomości, Rzeczoznawcy, Działki,


Nieruchomości Chrzanów - nieruchomości malopolska, mieszkania na sprzedaż.

Firma KRISBUD oferuje nabycie nieruchomości mieszkaniowych oraz przemysłowych, a także ruchomości w postaci maszyn budowlanych i urządzeń. Sprzedaż mieszkań na terenie powiatu chrzanowskiego, województwa małopolskiego. Mieszkania niedaleko od Krakowa i Katowic w bardzo przystępnych cenach dogodnej lokalizacji i spokojnej okolicy. Z nami masz mozliwość posiadania własnych czterech kątów.

www: http://nieruchomosci.krisbud.pl/

:: szczegóły

Mieszkania Katowice

Spółka Dombud oferuje sprawnie działający, efektywny system pracy, wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę, oraz możliwość negocjacji terminów i cen. Firma posiada kilkudziesięcioletnią tradycję działań na rynku budowlano-instalacyjnym. Jest to spółka z bardzo mocną pozycją na rynku mieszkań. Spółka Dombud zapewnia bezpośrednią, elastyczną współpracę z inwestorami na przestrzeni całego procesu inwestycyjnego, oraz bazę sprawdzonych podwykonawców w zakresie specjalistycznych branż. Największe inwestycje to mieszkania na Śląsku, mieszkania w Katowicach oraz mieszkania w Rudzie Śląskiej.

www: http://www.dombud.pl

:: szczegóły

Biuro nieruchomości Katowice

Nasze Biuro Nieruchomości KATEX powstało w 2003 roku. Naszym klientom pomagamy przy kupnie, sprzedaży oraz wynajmie mieszkań. W związku z tym iż jesteśmy na rynku od wielu lat, nasze usługi wykonujemy skutecznie i rzetelnie. Nasi klienci otrzymują od nas wsparcie w całym procesie transakcji, począwszy od wyszukiwania nieruchomości, poprzez negocjowanie warunków, aż do momentu podpisania aktu notarialnego. Na naszej stronie internetowej, mogą Państwo zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

www: http://www.katex.nieruchomosci.pl

:: szczegóły

Mieszkania Katowice

Mieszkanie na wynajem, dom wystawiony na sprzedaż, biuro pod wynajem, działka na sprzedaż - na REW1.com znajdziesz takie oferty dotyczące terenu całej Polski orz świata. Szukając najlepszej oferty zachęcam zajrzeć właśnie ten portal, który odwiedzają ludzie z całego świata.

www: http://rew1.com/pl/catalog/?qsearch-t_city=4348367

:: szczegóły

Firma El-MAX - Elektryk katowice

Jestem jednoosobową firmą prowadzącą usługi z zakresu elektryki oraz prac budowlanych na terenie całego śląska, głównie Katowic. Charakteryzuje mnie dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych mi zadań, które wynikają z mojego zamiłowania i pasji jaką jest elektryka, w mieszkaniach, dużych domach czy też zakładach pracy. Zapraszam na moją stronę.

www: http://www.el-max.pl

:: szczegóły

Nieruchomości mieszkania domy lokale

BROKER - Agencja Obrotu Nieruchomościami Katowice Chorzów - Zaprasza do zapoznania się z ofertą naszej firmy

www: http://www.broker.slask.pl/

:: szczegóły

Nieruchomości mieszkania domy lokale

BROKER - Agencja Obrotu Nieruchomościami Katowice Chorzów - Zaprasza do zapoznania się z ofertą naszej firmy

www: http://www.broker.slask.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt