« Strona Główna

szukamy: montaż oczyszczalni

montaż oczyszczalni - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo mieszkaniowe, mazowieckie, Inne, Inne, Inne, Woda i kanalizacja,


Oczyszczalnie biologiczne. Eko-Instal

Roman & Zbigniew Eko-Instal posiada w swojej ofercie usługi montażu i serwisu przydomowych oczyszczalni. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, pracujący w firmie specjaliści chętnie udzielą pomocy w uzyskaniu dotacji na montaż oczyszczalni ekologicznej i dopełnieniu wszelkich formalności. Głównym obszarem działalności firmy Roman & Zbigniew Eko-Instal jest dystrybucja systemów kanalizacji zewnętrznej, kanalizacji wewnętrznej, kanalizacji niskoszumowej, oczyszczalni ścieków, drenaży i systemów odprowadzenia wody deszczowej.

www: http://eko-instal.eu

:: szczegóły

Oczyszczalnie ścieków w Wielkopolsce

Eko-Mik.pl - Przedsiębiorstwo EKOMIK zajmuje się pracami ziemnymi na terenie województwa wielkopolskiego. Nasze główne usługi to: sprzedaż i instalacja oczyszczalni ścieków przedsiębiorstwa EKOPOL, pracę koparką, układanie kostki brukowej, nawadnianie ogrodów. Oczyszczalnie ścieków Poznań i cała wielkopolska.

www: www.eko-mik.pl

:: szczegóły

Szamba betonowe | produkcja, sprzedaż, montaż | EKO-TRANS, Wielogóra k

Firma Eko-Trans produkuje, transportuje i montuje wysokiej jakości szamba betonowe na terenie całej Polski. Dokładamy dużych starań aby nasze wyroby były wytrzymałe oraz wodoszczelne. Zbiorniki są produkowane według projektów technicznych z najwyższej jakości materiałów, beton B25, kruszywo dolomitowe, plastyfikator, stal. Wszystkie materiały do produkcji są sprowadzane i kupowane od wieloletnich sprawdzonych na rynku partnerów(beton z betoniarni, stal z huty itp.)

www: http://www.szambo.go3.pl/

:: szczegóły

Sotralentz - oczyszczalnie ścieków

Sotralentz zajmuje się produkcją i sprzedażą przydomowych i przyzagrodowych oczyszczalni ścieków, biooczyszczalni, szamb ekologicznych, biopreparatów, zbiorników na olej opałowy, opakowań, pojemników i paletopojemników. Należą do nich: kontenery, cysterny, beczki i kanistry. Dzięki rozwiniętej sieci przedstawicieli firma jest w stanie zapewnić każdemu inwestorowi doradztwo, projektowanie i montaż instalacji na terenie całego kraju.

www: http://www.sotralentz.pl

:: szczegóły

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, oczyszczalnia ścieków przydomowa

Oferyjemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. Ekologiczna oczyszczalnia. Oczyszczalnia ścieków przydomowa. Sprzedaż, montaż i serwis.

www: http://www.mareco.com.pl/przydomoweoczyszczalnie.php

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt