« Strona Główna

szukamy: obróbka skrawaniem

obróbka skrawaniem - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Narzędzia dekarskie, Budowa domów, Inne, Kraków, Inne, Inne,


KUBEX - toczenie

Toczenie jest jednym z rodzajów obróbki metali skrawaniem. Obecnie odbywa się ono w przeważającej mierze na wyspecjalizowanych maszynach sterowanych numerycznie - tokarkach CNC. Takie właśnie maszyny znajdują się w parku maszynowym przedsiębiorstwa Kubex, dzięki czemu firma realizuje wszelakiego rodzaju zamówienia na części i podzespoły do maszyn wykonywane z metali lub ich stopów.

www: http://www.kubex.com.pl/

:: szczegóły

Obróbka metalu

Spółka Obróbka Skrawaniem Wrocław oferuje doskonałej klasy obejmy zaciskowe, jak również wszechstronne usługi z dziedziny, jaką jest obróbka metalu – wpisz w wyszukiwarkę „narzędziownia” i wejdź na niniejszą witrynę WWW!

www: http://www.daga.com.pl

:: szczegóły

Projektowanie urządzeń

Imponujący wachlarz usług w zakresie automatyki przemysłowej w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie realizację projektów z branży mechanicznej. Polecamy projektowanie urządzeń i maszyn oraz obróbkę skrawaniem w Poznaniu. Oferujemy też remonty maszyn. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby naszych klientów, dlatego posiadamy w swojej ofercie bogatą gamę rozwiązań przy realizacji każdego powierzonego nam zadania.

www: http://www.aeprojects.pl

:: szczegóły

Stigma Łódź

Zakład Narzędziowy Stigma S.C. powstał w 1995 roku w Łodzi. Od początku specjalizował się w bardzo precyzyjnej obróbce materiałów metodami takimi jak obróbka skrawaniem (toczenie, frezowanie i wiercenie na wiertarkach koordynacyjnych), szlifowanie (płaszczyzn, otworów i wałków) czy elektrodrążenie. Przygotowujemy formy wtryskowe, jak również wykrojniki, tłoczniki i oprzyrządowanie produkcyjne. Wyroby nasze cechują się chirurgiczną precyzją, wysoką jakością wykonania oraz dużą trwałością.

www: http://zakladnarzedziowy.com.pl

:: szczegóły

Frezowanie CNC

Narzędziownia jest częścią Zakładu Produkcyjno Usługowo Handlowego Amstal znajdującego się w Giebułtowie koło Krakowa. W ofercie firmy znaleźć można takie usługi jak: frezowanie, toczenie, spawanie, wiercenie, szlifowanie obróbka skrawaniem, obróbka elekrtoerozyjna i inne. Narzędziownia oferuje projektowanie detali i możliwość ich wizualizacji w przestrzeni 3D. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze Klient może liczyć na fachową doradę przez cały proces produkcji: począwszy od zaprojektowania aż do wdrożenia.

www: http://www.narzedziownia24.pl/

:: szczegóły

PW. METPOL

Firma "METPOL" jest firmą z wieloletnią tradycją(rok zał. 1992). Posiadamy nowoczesne maszyny oraz profesjonalnych pracowników wykonujących najróżniejsze zlecenia. Pracujemy nad wszystkimi elementami solidne i co najważniejsze TERMINOWO. Opieramy się na dokumentacji klienta, a także proponujemy własne rozwiązania. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z materiałów: stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, mosiądz, tworzywo sztuczne Naszymi klientami są firmy z następujących branż: -hutnictwo -odlewnictwo -górnictwo Z terenu śląska i małopolski. Przesyłaj

www: http://www.pwmetpol.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt