« Strona Główna

szukamy: obudowy kominkowe

obudowy kominkowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Sklepy internetowe, Centralne ogrzewanie, lubuskie, Piece, Inne, zachodniopomorskie, Kominki, Inne, Kominki,


Piece kominkowe

W ostatnich latach ogrzewanie kominkowe staje się coraz bardziej popularne, zapewnia bowiem tanie źródło ciepła, poza tym jest to rozwiązanie proekologiczne, a kominek stanowi niewątpliwie ozdobę każdego wnętrza. Bardzo szeroki wybór typów i modeli, takich jak: nowoczesne kominki, rustykalne, kominki klasyczne, stylowe, portale czy wręcz kominki futurystyczne, pozwala dopasować wygląd kominka do wystroju wnętrza i stylistyki domu czy mieszkania.

www: http://nowoczesnekominki.mblog.pl/

:: szczegóły

Chesney"s - kominki,kominki angielskie, obudowy kominkowe

Firma KODO kozłowski & domiński jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę tej najstarszej angielskiej firmy zajmującej się produkcją kominków i akcesoriów kominkowych. Chesney"s została założona w 1983 roku i od tego czasu stała się czołowym dostawcą zabytkowych kominków w Wielkiej Brytanii. Wiele kominków Chesney"s jest obecnie dostępnych w krajowej i zagranicznej sieci wybranych, niezależnych przedstawicielstw. Początkowo firma sprzedawała wyłącznie antyczne kominki. Chesney"s nadal utrzymuje w sprzedaży kilkaset oryginalnych kominków. Firma ponadto stworzyła niepowtarzal

www: http://www.ekskluzywnekominki.pl/

:: szczegóły

polskiekominki

Montaż kominków. Posiadamy duży wybur wkładów kominkowych, obudów, akcesori kominkowych, wszystko w atrakcyjnych cenach. Ciągłe promocje i rabaty. Dostawa na terenie całego kraju gratis.

www: http://www.polskiekominki.redcart.pl/

:: szczegóły

Pellets

Firma Wentor zajmuje się sprzedażą kominków. W ofercie posiada także kominki i piecyki na pellet. Zastosowanie pelletu jako surowca opałowego w odpowiednim kominku zredukuje znacznie koszt ogrzania domku jednorodzinnego i wydatek poniesiony na kominek szybko się zwróci. Piecyki MCZ na pellet poddają się programowaniu tak jak klasyczne piecyki, bez konieczności rezygnowania z płomienia obecnego w tradycyjnym piecyku na opał. Wybierając pellet, ma się do czynienia ze spalaniem czyściejszym w porównaniu z paliwem stałym.

www: http://wentor.com.pl

:: szczegóły

Dostawa 24H kominek, kominki, piece kozy, wkłady kominkowe

Działalność handlową prowadzimy od 1996 roku. Zapraszamy do kominki galeria. Sprzedajemy piece kozy, żeliwne, kominki, piece kominkowe, wkłady kominkowe, kozy. Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24, w ofercie mamy również: kratki, do kominka, drewno kominkowe, obudowy kominkowe, piece wolnostojące, kominki narożne. Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości jotul, spartherm, supra kominki, obudowy kominków, kominki ogrodowe. W naszym sklepie można zobaczyć, kupić: wkłady, drewno opałowe, kominki nowoczesne, kozy kominki, biokominki, kominki kozy, projekty kominków, kominki cennik,

www: http://www.szalonymax.pl

:: szczegóły

Kompleksowe wyposażenie łazienek, kominki, obudowa kominkowa, obudowy kominkowe, urządzenia grzewc

Firma TOPAZ powstała w 1978 roku. Od założenia działała w branży kamieniarskiej - dało to podstawy do prowadzonej do dziś produkcji obudów kominkowych. Od 1991 roku działalność została rozszerzona o kompleksowe wyposażenie łazienek, natomiast od 1998 firma specjalizuje się w branży kominkowej i sanitarnej. TOPAZ jest obecnie importerem i dystrybutorem urządzeń grzewczych i sanitarnych najlepszych światowych producentów.

www: http://kominki-montaz-warszawa.2y2.eu/

:: szczegóły

Topaz kominki, obudowy kominkowe, obudowa kominkowa, kompleksowe wyposażenie łazienek, urządzenia sa

Firma TOPAZ powstała w 1978 roku. Od założenia działała w branży kamieniarskiej - dało to podstawy do prowadzonej do dziś produkcji obudów kominkowych. Od 1991 roku działalność została rozszerzona o kompleksowe wyposażenie łazienek, natomiast od 1998 firma specjalizuje się w branży kominkowej i sanitarnej. TOPAZ jest obecnie importerem i dystrybutorem urządzeń grzewczych i sanitarnych najlepszych światowych producentów.

www: http://supra.groupnet.pl

:: szczegóły

Kominki, urządzenia sanitarne, grzewcze, obudowy kominkowe, wyposażenie łazienek, obudowa kominkow

Prowadzimy sprzedaż kominków, obudów kominkowych, wyposażenia łazienek, urządzeń grzewczych oraz sanitarnych. Firma Topaz jest na chwilę obecną importerem oraz dystrybutorem najlepszych światowych producentów.

www: http://edilkamin.groupnet.pl

:: szczegóły

KOM-BUD KOMINKI - Białogard , Gryfice , Kołobrzeg , Zachodniopomorskie

KOM-BUD KOMINKI Białogard, Gryfice, Kołobrzeg Zachodniopomorskie - - sprzedaż , montaż , projektowanie , doradztwo - oferujemy obudowy , wkłady , systemy kominowe , kominki - konkurencyjne ceny , montaż do 72 godzin

www: http://www.kbkominki.pl/

:: szczegóły

Budowa kominków obudowy kominkowe cennik piaskowiec poznań gzymsy

Kominki, kamieniarstwo.Kamien naturalny,kamien ogrodowy,kamien elewacyjny.Kamien piaskowiec.Wyroby z kamienia naturalnego.Obudowy kominkowe. W naszej ofercie posiadamy : obudowy kominkowe, kominki, kamień elewacyjny, kamień ogrodowy. Wszystkie wyroby produkujemy w wlasnych piaskowców z kopalń: " Chełmska Góra" oraz "Grabowie"

www: http://www.piaskowce.com/

:: szczegóły

BM&Partner - Kominki, Kamień naturalny, Okna

Polecamy: kominki, wkłady kominkowe, obudowy kominkowe, ponad 300 rodzajów z Polski, Norwegii, Francji i inne. W ofercie również: marmur, granit, trawertyn, idealny na parapety, schody, blaty. Posiadamy również w sprzedaży okna PCV, Alu i drewniane polskich i niemieckich firm.

www: http://www.bmpartner.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt