« Strona Główna

szukamy: ocieplanie

ocieplanie - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo mieszkaniowe, Materiały izolacyjne, łódzkie, Łódź, Pompy, dolnośląskie, Maszyny budowlane, Wykańczanie domów, Wrocław, Ziemne prace, Inne, Inne, Budowa domów, Remonty i modernizacje, Ogólnobudowlane,


Ocieplanie poddasza pianą Śląsk- PUR-THERM ECO

Firma Pur Therm Eco zajmuje się wykonawstwem izolacji natryskowych na terenie Śląska. Podstawowymi naszymi usługami są izolacje pianami PUR obiektów przemysłowych jak i domów prywatnych. U nas możesz wykonać skuteczne ocieplanie poddasza pianą, dojazd i wycena na terenie śląska GRATIS.

www: http://pur-therm.pl/

:: szczegóły

Climowool - ocieplanie budynków, docieplenia i izolacja poddaszy domów

Climowool sp. z o.o. producent wełny ocieplającej służącej do izolacji cieplnej i akustycznej. Nasze produkty w pełnej gamie służą między innymi do docieplania dachów, stropodachów i poddaszy oraz do izolacji cieplnej elewacji i ścianek działowych budynków jedno i wielorodzinnych. Zapraszamy na nasza stronę WWW.

www: http://www.climowool.pl/

:: szczegóły

Remonty i wykończenia wnętrz - I-KIN Piotr Winnicki

Firma I-KIN Piotr Winnicki to firma remontowo-budowlana. Chętnie podejmiemy się wykonania dowolnych robót budowlanych. Malowanie, gipsowanie, ocieplanie domów, położenie glazury i terakoty, kompleksowe urządzenie łazienki to dla nas codzienność.

www: http://www.remoncik24.pl/

:: szczegóły

Ocieplanie dachów i poddaszy | AGMAinvest

Firma budowlana AGMAinvest została założona w 2009 roku. Oferujemy Państwu szeroki zakres kompleksowych usług budowlanych: od budowy domów i budynków po usługi wykończeniowe. Mocnym punktem naszej oferty jest ocieplanie dachów i poddaszy pianką poliuretanową metodą natrysku. Posiadamy doświadczoną ekipę budowlaną oraz profesjonalne i nowoczesne zaplecze sprzętowe. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty.

www: http://agmainvest.pl/ocieplanie-dachow-i-poddaszy/18

:: szczegóły

Izolacja natryskowa

Przedsiębiorstwo Tech-Spray to firma proponująca systemy termoizolacyjne. Można tu zagwarantować sobie piankowanie oraz malowanie za pomocą agregatów malarskich. Wejdź na witrynę, by zobaczyć video pokazujące ocieplanie pianką poliuretanową oraz odmienne typy prac realizowane przez fachowców. Pianka izolacyjna pozwala na lepsze zagospodarowanie energii cieplnej.

www: http://www.tech-spray.eu

:: szczegóły

Usługi ciesielsko-dekarskie Poznań

Przedsiębiorstwo Marwer oferuje kompleksowe usługi ogólnobudowlane. W branży działamy od 1998 roku i pozostajemy dynamicznie rozwijającą się firmą. Nasze bogate doświadczenie i zespół wykwalifikowanych pracowników gwarantuje, że zlecenie zostanie rzetelnie wykonane. Mogą Państwo liczyć nie tylko na naszą pomoc w zakresie budowy, remontu czy wykończenia domu, ale również w kwestii zaproponowania najlepszego rozwiązania technicznego. Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów z drewna. Oferujemy również dachy ciesielsko-dekarskie.

www: http://marwer.info

:: szczegóły

tynki gipsowe wrocław

Funkcjonujemy już od wielu lat i aktywnie posuwamy naszą strukturę, osiągając inwestycje w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Nasze główne cele to przede wszystkim atrybut, gwarancja i zgodność realizacji z nowoczesnymi technologiami.Dokonujemy świadczenia w duzym zakresie prac budowlanych zarówno w nowym budownictwie jak również remontów czy unowocześniania starszych obiektów.

www: http://www.tynki-wroclaw.com.pl/

:: szczegóły

Marbud - docieplanie stropodachów wentylowanych

Marbud - docieplanie wentylowanych stropodachów metodą nadmuchu pneumatycznego. Metoda pneumatycznego nadmuchu gwarantuje brak jakichkolwiek mostków termicznych przestrzeni docieplanej, oraz zachowuje ciągłość izolacji, co jest nie możliwe do uzyskania w tradycyjny sposób np. przez układania wełny z rolki. Materiały izolacyjne: wełna mineralna, styropapa, papa termozgrzewalna

www: http://stropodachy-docieplenia.pl/

:: szczegóły

Ekodocieplenia- ekologiczne docieplanie budynków celuloza

Oferujemy metodę wdmuchiwania celulozy, jako najbardziej ekologiczną na rynku usług budowlanych.

www: http://ekodocieplenia.com/

:: szczegóły

Usługi remontowe Poznań

Oferta dla osób lub firm poszukujących firm remontowych. Polecamy profesjonalne ocieplanie budynków na terenie Poznania i okolic. Do dociepleń wykorzystujemy wełnę mineralną i styropian. Dysponujemy własnymi rusztowaniami. Oprócz tego oferujemy różnego rodzaju remonty: tynki akrylowe, mozaikowe, sylikonowe, malowanie, montaż instalacji hydraulicznych, a także przystosowanie do celów mieszkalnych strychów.

www: http://www.ocieplenia-domow.pl

:: szczegóły

Firma Remontowa Łódź

Firma Remontowo-Budowlana Perfekt - Wykonuje remonty i wykończenia domów, mieszkań, biur jak również innych obiektów. Firma oferuje świadczenie usług renowacyjnych i wykończeniowych, wewnątrz i na zewnętrz budynków. Obszar naszej działalności to woj. łódzkie, a szczególnie Pabianice, Łódź, Bełchatów, Łask i okolice. Polecamy nasze usługi remontowo-budowlane!

www: http://www.perfekt-remonty.pl

:: szczegóły

Pompy ciepła

Każdy kto chociaż raz miał do czynienia z tematem budownictwa od wewnątrz, ten wie, że ocieplanie domu do łatwych czynności nie należy. Elewacje, okna, kaloryfery oraz...pompy ciepła! To jest recepta na to, żeby twój dom zawsze był ogrzany prawidłowo. Z firmą instal Heating to wszystko ma sens. Kto jak kto, ale po trzynastu latach na rynku, oni dobrze wiedzą czego aktualnie potrzebujesz.

www: http://www.instalheating.pl/

:: szczegóły

Dachy Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce >> Krycie dachów nowych i starych, naprawy i remonty dach

Dach jest jednym z elementów, bez których nie mogli byśmy żyć. Przy wyborze pokrycia podaje czynniki korzystne jak i nie korzystne, doradza lub odradza zależnie od potrzeb i możliwości danej budowy. Użycie produktów renomowanych producentów daje nam spokój zapewniony przez gwarancję, którą producenci potrafią dać na nawet 50 lat! Stanisław Garnek jako dekarz z wieloletnim doświadczeniem cieszy się bardzo dobrą opinią pośród osób, które miały z nim okazję współpracować.

www: http://www.uslugi-dekarskie.com

:: szczegóły

.: Budowa domów Poznań

Specjalnością firmy UNIDOMEX z Poznania jest budowa domów i obiektów handlowych. Firma przeprowadza także kapitalne remonty domów i mieszkań. UNIDOMEX posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Dewizą firmy jest rzetelność, wysoka jakość wykonywanych prac oraz krótkie terminy realizacji.

www: http://www.unidomex.pl/

:: szczegóły

Osuszanie

Strona internetowa omawia najczęściej stosowane sposoby służące osuszaniu piwnic. Przedstawione zostały także metody pomiaru wilgotności w pomieszczeniach jak i techniki izolacji podziemnych części budynków.

www: www.osuszanie.snk.pl

:: szczegóły

Tepo-Max: podnośniki koszowe Lublin

Wynajem 24h na dobę! Tel: 502 234 651. 24-200 Bełżyce, ul. T. Kościuszki 157. Oferujemy: pielęgnację zieleni - wycinka drzew; malowanie, mycie okien i elewacji; ocieplanie budynków; prace blacharsko - dekarskie; montaże i konserwacje reklam; konserwacja oświetlenia zewnętrznego; usuwanie sopli i nawisów śnieżnych; odśnieżanie dachów.

www: http://www.tepo-max.pl/

:: szczegóły

Remonty Rzeszów

Kierunkiem działania firmy PROEFECT Rzeszów są kompleksowe usługi remontowe i wykończenia wykonywane na terenie województwa podkarpackiego, w tym: układanie płytek, malowanie, docieplanie budynków, układanie płytek, instalacje elektryczne. Głównym założeniem oferty firmy jest jakość, trwałość oraz terminowe wykonanie każdej inwestycji.

www: http://www.proefect.pl/

:: szczegóły

Asbud

Jesteśmy firmą z branży budowlanej. Realizujemy indywidualne zlecenia na budowy domów i innych obiektów oraz kompleksowe roboty wykończeniowe, zajmującą się ocieplaniem i docieplaniem domów i mieszkań oraz wykonujemy elewacje, montażem okładzin kamiennych. Posiadamy własną mieszalnię farb oraz tynków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. budowlane.

www: http://www.asbud-budownictwo.pl/

:: szczegóły

Apartament - tynki dekoracyjne, remonty, ocieplenia poddaszy

Firma Apartament z Siedlec to wykonuje suche tynki oraz tynki dekoracyjne. Zastosowanie nowoczesnego sprzętu pozwala na wykonawstwo prac tynkarskich metodą bezpyłową także w niskich temperaturach, dzięki wykorzystaniu urządzeń grzewczych. Firma zajmuje się również szeregiem innych prac wykończeniowych i remontowych. Oferta Apartamentu to profesjonalne ocieplanie poddaszy, montaż drzwi i okien oraz wszelkie prace malarskie.

www: http://www.apartament.siedlce.pl

:: szczegóły

Firma budowlana M1 Wrocław - usługi budowlane i budowa domów pod klucz

Firma budowlana M1 Wrocław poleca roboty i usługi budowlane. <a href="http://www.budowlane.wroclaw.pl/firma_budowlana_budowa_domu_domow.html" title="Usługi budowlane i Budowa domów - Firma budowlana M1 Wrocław">budowa domów jednorodzinnych - Wrocław i okolice</a>. Polecamy takie prace jak: roboty ziemne, murowanie, usługi dekarskie, wylewanie posadzek, ocieplanie budynków, układanie kostki brukowej, usługi tynkarskie. Atrakcyjne ceny. Sprawdź sam!

www: http://www.budowlane.wroclaw.pl

:: szczegóły

MAR IV MAL - usługi ogólnobudowlane

Wykonujemy: Posadzki, tynki gipsowe maszynowe, podwieszane sufity [wymyślne], sufity amstrąga, poddasza z PKG, wstawianie drzwi, szpachlowanie, malowanie, wentylacja wewnętrzna, panele podłogowe-ścienne, terakota, glazura, tapetowanie, elewacje (docieplanie budynków), murowanie (ogrodzenia z klinkieru), hydraulika, elektryka itp.

www: http://www.mar-iv-mal.pl/

:: szczegóły

Usługi Budowlane Żory Jarosław Wagner - firma budowlana Żory

Firma budowlana Żory. Usługi Budowlane Jarosław Wagner wykonuje takie usługi jak: budowa domów "pod klucz", prace blacharsko-dekarskie, docieplanie budynków, montaż stolarki drzwiowej i okiennej, wykonanie suchych tynków, zabudowy z płyt kartonowo - gipsowych, sufity podwieszane. Remonty i wykończenia.

www: http://www.uslugi-budowlane.org/

:: szczegóły

Budownictwo w Polsce i na świecie-Informacje Budownictwo

Portal Budowlany - budownictwo, oferty pracy, architektura. Serwis poświęcony jest budownictwu oraz wszytkim dziedzinom pokrewnym. Na stronach portalu znaleźć moĹźna porady z zakresu budownictwa, oferty pracy, aktualności oraz informacje dotyczące budownictwa.

www: http://www.budowlancy.info

:: szczegóły

Izoterm - Henryk Kozłowski - systemy termiczne, izolacje termiczne, otuliny, płyty poliuretanowe

Izoterm - Henryk Kozłowski - systemy izolacyjne i termiczne.zajmujemy się między innymi: izolacje, otuliny , ocieplanie, izoterm, systemy dociepleń, izoterm, Henryk Kozłowski, budowa, docieplenie, Płyty poliuretanowe, płyty termoizolacyjne, pianka poliuretanowa, Izoterm-Foot, Izoterm-Dach, płyty na tarasy, płyty na podłogi. izolacja termiczna. ocieplanie dachów i ścian, ocieplanie zbiorników , ocieplanie rur. otuliny PU, izolacja rur i zbiorników, docieplanie dachów. Łódź, łódzkie.

www: http://www.izoterm.pl

:: szczegóły

wykończenie wnętrz, płot, podbitki, tynki, wykończeniówka, elewacja, szpachlowanie, ocieplanie, mal

RawDom oferuje usługi ogólnobudowlane, budowlane, remonty, wykończeniówka, usługi montażowe i inne roboty budowlane, wykonanie wnętrz.

www: http://rawdom.pl

:: szczegóły

FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA :: JERZY BANDURSKI

brukowanie, roboty brukarskie, kuźnia raciborska, Specjalizujemy się w robotach brukarskich, ponadto oferujemy kompleksowe usługi ogólnobudowlane. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu prac związanych z budową, remontem, ocieplaniem, modernizacją i adaptacją budynków.

www: http://brukowanie.com.pl

:: szczegóły

Docieplenia mieszkań

Jesteśmy firmą z branży budowlanej, zajmującą się ocieplaniem i docieplaniem domów i mieszkań. Posiadamy własną mieszalnię farb oraz tynków. Oferujemy także w bardzo konkurencyjnych cenach dociepalnie i ocieplanie a także tynki oraz inne materiały budowlane np. firmy Kreisel. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

www: http://www.jackbud.com.pl/

:: szczegóły

docieplanie

Nasza firma zajmuje się docieplaniem mieszkań, budynków i domów. W swojej ofercie mamy także sprzedaż po konkurencyjnych cenach materiałów budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.ocieplanie.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt