« Strona Główna

szukamy: oczyszczalnie przydomowe

oczyszczalnie przydomowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo jednorodzinne, Budownictwo mieszkaniowe, Inne, Inne, Inne, Woda i kanalizacja,


Przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz szamba dla domów

Greenea z Gorzowa proponuje Klientom bardzo szeroki wybór zbiorników na szambo z tworzywa i przydomowe oczyszczalnie: oczyszczalnie mechaniczno-biologiczne a także oczyszczalnie rozsączające. Produkty, które proponujemy w naszej ofercie można wykorzystywać na szambo, obornik płynny, wodę opadową. Proponujemy Klientom pojemniki wielu kształtów i litraży proponujemy zbiorniki magazynowe owalne a także płaskie o wielu wysokościach pojemniki z plastiku oraz żywicy z włóknem szklanym.

www: http://www.greenea.com.pl/

:: szczegóły

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Satysfakcja naszych klientów celem naszej firmy. Posiadamy duże doświadczenie w branży związanej z odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków bytowych. Jednym z naszych wyrobów jest ekologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków. Następnym produktem którym mamy jest ekologiczny zbiornik do gromadzenia ścieków bytowych. Również przedsiębiorstwo dysponuje separatorami tłuszczu i oleju, które używa się wszędzie tam, gdzie pojawiają się ścieki zawierające składniki ropopochodne. Proponowane przez firmę studzienki kanalizacyjne idealnie nadaje się do instalacji w gruntach niestabilnych. Działamy szybko

www: www.wid-bud.pl

:: szczegóły

Oczyszczalnie biologiczne. Eko-Instal

Roman & Zbigniew Eko-Instal posiada w swojej ofercie usługi montażu i serwisu przydomowych oczyszczalni. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, pracujący w firmie specjaliści chętnie udzielą pomocy w uzyskaniu dotacji na montaż oczyszczalni ekologicznej i dopełnieniu wszelkich formalności. Głównym obszarem działalności firmy Roman & Zbigniew Eko-Instal jest dystrybucja systemów kanalizacji zewnętrznej, kanalizacji wewnętrznej, kanalizacji niskoszumowej, oczyszczalni ścieków, drenaży i systemów odprowadzenia wody deszczowej.

www: http://eko-instal.eu

:: szczegóły

Przydomowe Oczyszczalnie - JFC Polska

Oferujemy świetliki dachowe do zastosowania w rolnictwie, które zmniejszają zachorowalność zwierząt, eliminują nadmiar wilgotności, umożliwiają równomierne nasłonecznienie jak również są źródłem gospodarności. Polecamy także przydomowe oczyszczalnie dla gospodarstw domowych, szamba jak również zbiorniki na sól i piasek o kubaturze 100 i 175 litrów. Na każdy produkt udzielamy gwarancję.

www: http://www.jfcpolska.pl

:: szczegóły

Sklep internetowy eko-online - Strona główna

Firma AquaSystem oferuje Państwu, przydomowe oczyszczalnie ścieków typu SBR oraz oczyszczalnie drenażowe, biopreparaty do szamb i oczyszczalni.

www: http://www.ekoonline.pl/

:: szczegóły

Sotralentz - oczyszczalnie ścieków

Sotralentz zajmuje się produkcją i sprzedażą przydomowych i przyzagrodowych oczyszczalni ścieków, biooczyszczalni, szamb ekologicznych, biopreparatów, zbiorników na olej opałowy, opakowań, pojemników i paletopojemników. Należą do nich: kontenery, cysterny, beczki i kanistry. Dzięki rozwiniętej sieci przedstawicieli firma jest w stanie zapewnić każdemu inwestorowi doradztwo, projektowanie i montaż instalacji na terenie całego kraju.

www: http://www.sotralentz.pl

:: szczegóły

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, oczyszczalnia ścieków przydomowa

Oferyjemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. Ekologiczna oczyszczalnia. Oczyszczalnia ścieków przydomowa. Sprzedaż, montaż i serwis.

www: http://www.mareco.com.pl/przydomoweoczyszczalnie.php

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt