« Strona Główna

szukamy: ogrzewanie budynku

ogrzewanie budynku - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Centralne ogrzewanie, Pompy, Piece, Instalacja elektryczna, Inne,


Klimatyzacja Warszawa

Jak buduje się nowiusieńki budynek, to wiadomym jest, że wygodną na gorące dni będzie klimatyzacja warszawa oraz, że towarzyszyć powinna jej dobrze wykonana także wentylacja warszawa. Bardzo często już wszystkie te elementy włącza się w projektach budowlanych, dzięki czemu nie ma problemu z ich późniejszym wykonaniem. W wypadku budowy budynku najlepiej wszystko od razu sporządzić, bez konieczności późniejszego przerabiania czegokolwiek. Taniej wszystko także wyjdzie, jeżeli wszystko wykona się od razu. Ale, gdy posiada się leciwy budynek, to dobrze wykonana klimatyzacja będzie od nas wymagała

www: http://www.cool-system.pl

:: szczegóły

Doradztwo odnośnie dociepleń w domach jednorodzinnych

Zajmuję się analizami w zakresie systemów grzewczych oraz ociepleń budynków. Świadczę usługi polegające na obliczaniu zapotrzebowanie na ciepło (rocznego) i moc źródła ciepła. Mam uprawnienia do wystawiania świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Pomagam w wybieraniu najbardziej opłacalnego kotła centralnego ogrzewania, najbardziej opłacalnej izolacji, oraz najtańszej taryfy energetycznej, dla konkretnego budynku. Tylko odpowiednio wybrane źródło ciepła daje najbardziej opłacalny koszt zakupu i później użytkowania.

www: http://krzysztoflis.pro

:: szczegóły

Inteligentny budynek » Endraxa, Automatyka domu

Inteligentny budynek to kosmiczne rozwiązania dla ludzi idących z duchem czasu. Automatyka budynku dla firm, instytucji i osób prywatnych. Ciekawe rozwiązania, czyli inteligentne instalacje inteligentnego budynku. Najwyższa, jakość realizacji! Automatyka budynku to sterowanie oświetleniem, klimatyzacją, żaluzjami, ogrzewaniem i wentylacją. Szukasz właśnie takiej firmy jak nasza. EnDraxa stworzy dla Ciebie inteligentny dom marzeń. Naszą ofertę kierujemy dla każdego. Realizujemy zlecenia z całej Polski. Stosujemy produkty wiodących firm: ABB, Berker, Satel.

www: http://www.endraxa.pl/inteligentny_budynek

:: szczegóły

.:NIBE-BIAWAR - kolektory słoneczne, kotły, piece

Nibe Heating jest największym wytwórcą produktów grzewczych na rynku lokalnym. Przez lata produkcja ewoluowała od podstawowych produktów grzewczych do nowoczesnych technologicznych rozwiązań w zakresie ogrzewania. Oprócz ciągłego poszerzania oferty, jednym z podstawowych priorytetów firmy jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych wyrobów. Oferujemy m.in. kotły grzewcze, piece centralnego ogrzewania, elektryczne ogrzewacze wody i pompy ciepła NIBE.

www: http://www.biawar.com.pl/

:: szczegóły

Grinn - sterownik rolet

Producent bezprzewodowych systemów inteligentnego budynku. Bezprzewodowe sterowanie roletami, oświetleniem i ogrzewaniem. Zdalny odczyt liczników w inteligentnym domu. Systemy wbudowane - projektowanie oparte o mikrokontrolery i układy FPGA. Projektowanie inteligentnych systemów, układów opartych o mikrokontrolery, obwodów drukowanych.

www: http://www.grinn.pl/

:: szczegóły

ekoENERGIA - vortal użytkowników ogrzewania słonecznego i czystego pow

Jak radykalnie obniżyć wydatki związane z ogrzewaniem pomieszczeń? Ogrzewanie słoneczne, sezonowe magazynowanie ciepła, pompy ciepła, pasywne ogrzewanie słoneczne, gruntowy wymiennik ciepła, kolektory słoneczne, kominki w domu. Jako zapewnić odpowiednią jakość powietrza do oddychania w pomieszczeniach? Wentylacja mechaniczna, rekuperacja, turobowenty, właściwy skład powietrza do oddychania, Jak budować domy ekologiczne, pasywne i energooszczędne? Materiały budowlane, okna, termoizolacje, ustawienie budynku względem stron świata, przykłady. Poradniki: termoizolacji, inwestora budynku jed

www: http://ekoenergia.polska-droga.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt