« Strona Główna

szukamy: ogrzewanie

ogrzewanie - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Łódź, Wyposażenie łazienek, Projekty domów, łódzkie, Wkłady kominkowe, Lublin, Grzejniki, Klimatyzacja, Armatura, Hydrauliczne, Woda i kanalizacja, Utrzymanie domów, Sklepy AGD/RTV, Budownictwo mieszkaniowe, Ogrzewanie kominkowe, Wentylacja, Centralne ogrzewanie, Pompy, Hurtownie budowlane, Drewno, Inne, Sklepy internetowe, Inne, Inne, Budowa domów, Kominki, Piece, Kominki, Instalacja elektryczna, Grzejniki,


Ekologiczne piece c.o. Windhager

Wyobraź sobie piec centralnego ogrzewania w domu całkowicie bezobsługowy: tylko włączasz i sterujesz ogrzewaniem. To właśnie najnowocześniejsze i unikalne rozwiązania stosowane w piecach i kotłach Windhager pozwalają cieszyc się wygodą użytkowania i oszczędnościami! Piece Windhager cechuje wszechstronność: potrzebują małej powierzchni montażowej, wymiana pojemnika popiołu odbywa się około raz w roku, a bieżący załadunek paliwa jest w pełni zautomatyzowany. Co najważniejsze, piece Wind Hager pozw

www: http://www.windhager.pl/

:: szczegóły

Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych R.S. Machaczka Stanisław

Sprawdź ofertę Przedsiębiorstwa Instalacji Sanitarnych R.S. MACHACZKA. To firma, która posiada ogromne doświadczenie w branży wod kan gaz w Krakowie, ponieważ funkcjonuje nieprzerwanie od 1975 roku. Machaczka specjalizuje się w instalacjach sanitarnych, instalacjach grzewczych i instalacjach wod kan gaz. Kraków jest siedzibą firmy – to w tym mieście realizowane są zlecenia.

www: http://machaczka.pl/

:: szczegóły

Klimatyzacja Warszawa

Jak buduje się nowiusieńki budynek, to wiadomym jest, że wygodną na gorące dni będzie klimatyzacja warszawa oraz, że towarzyszyć powinna jej dobrze wykonana także wentylacja warszawa. Bardzo często już wszystkie te elementy włącza się w projektach budowlanych, dzięki czemu nie ma problemu z ich późniejszym wykonaniem. W wypadku budowy budynku najlepiej wszystko od razu sporządzić, bez konieczności późniejszego przerabiania czegokolwiek. Taniej wszystko także wyjdzie, jeżeli wszystko wykona się od razu. Ale, gdy posiada się leciwy budynek, to dobrze wykonana klimatyzacja będzie od nas wymagała

www: http://www.cool-system.pl

:: szczegóły

TAPIS.PL - ekologiczne ogrzewanie

Tapis.pl to założona w 1990 roku firma, zajmująca się produkcją i montażem saun i kominków. Oferujemy także szeroką gamę wkładów grzewczych i pieców kominkowych oraz grilli ogrodowych. Nasze produkty to najwyższa jakość w korzystnej cenie.

www: http://www.tapis.pl/

:: szczegóły

Kotły centralnego ogrzewania Bełchatów ogrzewanie Bełchatów Radomsko

Kotły gazowe marki Buderus optymalnie wykorzystują opałowy gaz, dzięki czemu oferują wysoki komfort ogrzewania oraz ciepłą wodę użytkową. Kotły gazowe wiszące znajdują zastosowanie w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach. Kotły gazowe nazywa się ekologicznymi, ponieważ takie jest spalanie gazu: ekonomiczne. W kotle pozostaje jedynie niewielka ilość osadów, a co za tym idzie nie ma potrzeby częstego czyszczenia kotła gazowego. Montujemy kotły gazowe Buderus.

www: http://www.kotly-co.org

:: szczegóły

ogrzewanie-lodz.com.pl

Z radością przedstawiamy Ci spółkę Pro-term z Łodzi, posiadającą ponad 15-letnie doświadczenie w dystrybucji między innymi elementów do instalacji centralnego ogrzewania w domach jak również w montowaniu armatury wodn. kan. W tym miejscu znajdziesz: grzejniki, grzejniki łazienkowe, kotły grzewcze, gazowe ogrzewacze wody, kolektory słoneczne. Po więcej wiadomości dotyczących bieżącej propozycji firmy Pro-term dowiecie się zaglądając na naszą witrynę w internecie.

www: http://ogrzewanie-lodz.com.pl/

:: szczegóły

Klimatyzacja szczecin

HEAT to firma, która wyraźnie pokazuje, że jeśli w grę wchodzi chociażby wentylacja, to bez większego cienia wątpliwości nie ma sobie równych. A więc zapoznaj się bliżej z ofertą HEAT, a pewnie będziesz usatysfakcjonowaną osobą.

www: http://www.heatszczecin.pl

:: szczegóły

Panele Fotowoltaiczne, Fotowoltaika Gdynia

Doradzamy inwestorom w podjęciu decyzji związanych z wyborem optymalnych rozwiązań dotyczących zapotrzebowania na energię w nowych i remontowanych budynkach.

www: http://www.panelefotowoltaiczne.biz

:: szczegóły

Kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne

Doradzamy inwestorom w podjęciu decyzji związanych z wyborem optymalnych rozwiązań dotyczących zapotrzebowania na energię w nowych i remontowanych budynkach. Dzięki oferowanym przez nas produktom, wykorzystującym odnawialne źródła energii, skutecznie obniżamy rachunki za energię. Nasze instalacje fotowoltaiczne pozwalają nie tylko zaoszczędzić wydatki na energię elektryczną, ale dzięki nowym przepisom stać się dodatkowym źródłem dochodu przez wiele lat. Montowane przez nas systemy to nowoczesne i ekologiczne rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego dodatkowo poprawiające komfort życia.

www: http://www.ecoenergysystems.pl/

:: szczegóły

Kolektory słoneczne Katowice

Bogaty zakres świadczeń przedstawia ETG-System - Ogrzewanie Katowice. Tyczą się one takiego rodzaju ofert jak "klimatyzacja Śląsk" lub "pompy ciepła Śląsk". Na witrynie on line są one w szczegółach zaprezentowane.

www: http://www.etg-system.pl

:: szczegóły

Instalacje Warszawa

Nagle popsuło Ci się c.o? Nie znasz się, która firma hydrauliczna okaże się w stanie gotowości? Zależy Ci na szybkiej naprawie i niskich cenach? Wybierz Heating Systems. Wymienione plusy posiada hydrauliczna firma Heating Systems. Od ponad kilku lat znajduje się w stolicy Polski. Jej niezastąpieni fachowcy zajmą się montażem instalacji wewnętrznych i instalacji zewnętrznych, nowych grzewczych instalacji, instalacji solarnych. W swojej wielkiej ofercie mają również nowoczesne technologie takie jak węzły CO2, rekuperacja, kotłownie a także pompy ciepła.

www: http://heatingsystems.pl

:: szczegóły

Prandelli Polska - systemy instalacji sanitarnych

Producent systemów rur i złączek z tworzyw sztucznych przeznaczonych do tworzenia instalacji sanitarnych i grzewczych m.in. ogrzewanie podłogowe. W ofercie także rozdzielacze, złączki żeliwne.

www: http://www.prandelli.pl/

:: szczegóły

Doradztwo odnośnie dociepleń w domach jednorodzinnych

Zajmuję się analizami w zakresie systemów grzewczych oraz ociepleń budynków. Świadczę usługi polegające na obliczaniu zapotrzebowanie na ciepło (rocznego) i moc źródła ciepła. Mam uprawnienia do wystawiania świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Pomagam w wybieraniu najbardziej opłacalnego kotła centralnego ogrzewania, najbardziej opłacalnej izolacji, oraz najtańszej taryfy energetycznej, dla konkretnego budynku. Tylko odpowiednio wybrane źródło ciepła daje najbardziej opłacalny koszt zakupu i później użytkowania.

www: http://krzysztoflis.pro

:: szczegóły

Stiebel Eltron - bojlery elektryczne i przepł‚ywowe podgrzewacze wody

Bojlery elektryczne Stiebel Eltron, bojlery elektryczne Kraków przepływowe podgrzewacze wody Stiebel Eltron, elektryczne ogrzewanie wody, jaki kupić bojler do ogrzewania wody, bojler elektryczny, przepływowy podgrzewacz wody, jaki kupić przepływowy podgrzewacz wody, montaż bojlerów, instalacje elektryczne do bojlerów, dobór i sprzedaż bojlerów Kraków

www: http://pieceakumulacyjne-stiebeleltron.pl/strona,bojlery-i-podgrzewacze-wody

:: szczegóły

DomInnowacji.pl - Innowacje dla domu i ogrodu

DomInnowacji.pl to budowlany portal prasowy dotyczący aktualnych informacji z rynku mieszkaniowego, budownictwa, a także serwujący rady dotyczące aranżacji wnętrz, wyposażenia łazienki czy kuchni po innowacyjne produkty gospodarstwa domowego i RTV. Dom Innowacji to taki dom, który jest energooszczędny, ekologiczny, zdrowy, funkcjonalny i komfortowy oraz zoptymalizowany pod kątem potrzeb inwestora. Własny Dom Innowacji można kreować od detalu, od wyjątkowej aranżacji wnętrza, aż po używanie innowacyjnych materiałów budowlanych.

www: www.dominnowacji.pl

:: szczegóły

Kleszczów Gmina okolice firmy kolektory dotacje Bełchatów

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat oczywistym stało się, że dotychczasowe, konwencjonalne źródła energii będą powoli, ale coraz bardziej sukcesywnie zastępowane przez nowe, odnawialne źródła energii. Mowa o darmowej energii słonecznej. F.H.U. WOJTO powstała, aby umożliwiać coraz większej rzeczy osób korzystanie z darmowych źródeł energii odnawialnej. Co na tym zyskacie? Przede wszystkim niższe rachunki za ogrzewanie Waszego domu.

www: http://kleszczow.com/

:: szczegóły

Klimatyzacja, ogrzewanie - sklep

Sklep internetowy KlimaExpert.pl oferuje klimatyzatory, kurtyny powietrzne, nagrzewnice, osuszacze powietrza i promienniki podczerwieni. W sklepie urządzenia firm Frico, Sonniger, Aqua-air, Master, Desa, LG, Airwell, Fuji Electric, Termex, Steel mobile. Oferowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością i niezawodnością.

www: http://www.klimaexpert.pl/

:: szczegóły

Komiz Heating Solutions

Informacje zebrane przez właściciela firmy od producentów i użytkowników kotłów CO z kraju pozwoliły na opracowanie nowoczesnej konstrukcji pieca, który będąc nadal kotłem z automatycznym podawaniem paliwa pozostaje konstrukcją prostą a zarazem innowacyjną. Współpraca z najlepszymi w Polsce specjalistami zajmującymi się cięciem laserowym, zaginaniem elementów, spawaniem, malowaniem proszkowym pozwala oferować Państwu nowoczesny produkt, o najwyższej jakości.

www: http://www.komiz.pl/

:: szczegóły

Ogrzewanie za pomocą pompy ciepła

Decydując o rodzaju centralnego ogrzewnaia dobrze jest zlecić audyt energetyczny co pozwoli dokładnie przewidzieć zapotrzebowanie na ciepło i określić wymagania stawiane instalacji. Koszt instalacji pompy ciepła jest znaczny jednak jej energooszczędność umożliwia odbić sobie początkowy wydatek po około 10 do 15 latach.

www: http://xn--pompa-ciepa-25b.wroclaw.pl

:: szczegóły

projekty wnętrza

Po obejrzeniu tej strony wnętrze twojego mieszkania nabierze nowego blasku. Codziennie umieszczamy odkrywcze materiały, które posiadają dużo pomocnych treści. Przed każdym remontem wskazane jest obejrzeć naszą witrynę.

www: http://muratordom.pl/

:: szczegóły

Płaszcz wodny

Temat ? ogrzewanie kominkowe wciąż na czasie. Rzecz jasna jest zimno, a ten fakt na pewno wyzwala w społeczeństwie potrzebę rozmawiania oraz przeglądania informacji na temat różnorakich systemach grzewczych, i w tym wypadku ogrzewanie kominkowe pasuje idealnie. I nie pozostaje nam nic innego, niż ponownie rozważyć wszystkie negatywy i plusy, jakie ma ogrzewanie kominkowe.

www: http://grupamakroterm.com.pl

:: szczegóły

DYNAMICZNE PIECE AKUMULACYJNE KRAKÓW

DYNAMICZNE PIECE AKUMULACYJNE KRAKÓW - zapraszamy do sklepu internetowego [url=http://www.grzejemy.pl]www.grzejemy.pl[/url], w którym znajdziecie Państwo różne modele dynamicznych pieców akumulacyjnych w bardzo dobrych cenach. W ofercie posiadamy produkty takich firm jak: Inproel, Aeg, Stiebel Eltron, Dimplex, Thermoval, [url=http://grzejemy.pl/pl/c/Dynamiczne-piece-akumulacyjne-wg-mocy/59]DYNAMICZNE PIECE AKUMULACYJNE KRAKÓW[/url] Dynamiczne piece akumulacyjne Kraków - dobór, sprzedaż, dostawa oraz montaż - 5 lat gwarancji.

www: http://grzejemy.pl/pl/c/Dynamiczne-piece-akumulacyjne-wg-mocy/59

:: szczegóły

Pompy ciepła

Każdy kto chociaż raz miał do czynienia z tematem budownictwa od wewnątrz, ten wie, że ocieplanie domu do łatwych czynności nie należy. Elewacje, okna, kaloryfery oraz...pompy ciepła! To jest recepta na to, żeby twój dom zawsze był ogrzany prawidłowo. Z firmą instal Heating to wszystko ma sens. Kto jak kto, ale po trzynastu latach na rynku, oni dobrze wiedzą czego aktualnie potrzebujesz.

www: http://www.instalheating.pl/

:: szczegóły

Hydraulik Kraków

Jesteśmy zakładem z 24 letnią tradycją. W trakcie tych lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Nasza oferta to głównie: instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacyjne (kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa), instalacje gazowe, instalacje co, ogrzewanie podłogowe wodne oraz montaż kotłowni. Pomagamy także w doborze odpowiednich urządzeń grzewczych itp. Naszą specjalnością jest wykonawstwo instalacji sanitarnych w budownictwie jedorodzinnym, wielorodzinnym, usługowym itp.

www: http://www.zisozog.pl/

:: szczegóły

Wkłady kominkowe i kominki Śląsk

Nowoczesne wkłady kominkowe norweskie, pełen asortyment i największy wybór wkładów Dovre, doświadczenie i fachowa obsługa pracowników. Piękne stylowe kominki. Rewelacyjne wkłady kominkowe norweskie Dovre. Żeliwo pierwsza klasa!!! Wszystkie wkłady kominkowe mają nowoczesne systemy, od 100% doprowadzenia powietrza z zewnątrz, do specjalnych systemów dopalania spalin. Od 100% doprowadzenia powietrza na palenisko i kurtynę powietrzną po systemy dopalania spalin, skutecznie podnoszących sprawność

www: http://www.kominkimyslowice.pl/wklady-kominkowe

:: szczegóły

Ogrzewanie Podłogowe

Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem kompletnych instalacji ogrzewania podłogowego. Naszą zaletą jest kompleksowość oferty - wykonawstwo ogrzewania podłogowego oraz jednoczesne wylanie posadzki anhydrytowej w ramach jednego projektu.

www: http://www.ogrzewaniepodlogowe.wroclaw.pl/

:: szczegóły

Pompy ciepła Kraków

Serwis poświęcony energooszczędnym i przyjaznym środowisku technologiom stosowanym w szeroko rozumianej branży grzewczej i wentylacyjnej. STTM specjalizuje się w instalacjach grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii, a w szczególności pompach ciepła i kolektorach słonecznych. W naszej ofercie znajdują się m.in. pompy ciepła, kolektory słoneczne, zbiorniki buforowe, zbiorniki cwu, kotły gazowe, kotły na biomasę, klimakonwektory, systemy ogrzewania podłogowego, piece na pelety i drewno.

www: http://www.sttm.com.pl/

:: szczegóły

Ogrzewanie słoneczne

Naszym głównym produktem są systemy grzewcze składające się z Trzech Źródeł Ciepła, oparte na działaniu Odnawialnych Źródeł Energii. Wszystkie produkty powstały w oparciu o mnogość lat doświadczenia i działania firmy na terenie Polski oraz za granicą. Jako pierwsi opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek palenisko z płaszczem wodnym do pracy w układzie zamkniętym. Kolejną innowacją było zbudowanie systemów Zintegrowanego Ogrzewania, które obecnie pojawiają się w ofertach wielu firm.

www: http://www.makroterm.pl/

:: szczegóły

Kolektory słoneczne płaskie i próżniowe – Hewalex

Hewalex – polski producent kolektorów słonecznych o największym udziale w rynku. Oferujemy kompletne zestawy słoneczne, jak również poszczególne komponenty. Skorzystaj z darmowego źródła energii, jakim jest Słońce. Ekologia – oszczędność – przyszłość.

www: http://www.hewalex.pl/

:: szczegóły

Inteligentny budynek » Endraxa, Automatyka domu

Inteligentny budynek to kosmiczne rozwiązania dla ludzi idących z duchem czasu. Automatyka budynku dla firm, instytucji i osób prywatnych. Ciekawe rozwiązania, czyli inteligentne instalacje inteligentnego budynku. Najwyższa, jakość realizacji! Automatyka budynku to sterowanie oświetleniem, klimatyzacją, żaluzjami, ogrzewaniem i wentylacją. Szukasz właśnie takiej firmy jak nasza. EnDraxa stworzy dla Ciebie inteligentny dom marzeń. Naszą ofertę kierujemy dla każdego. Realizujemy zlecenia z całej Polski. Stosujemy produkty wiodących firm: ABB, Berker, Satel.

www: http://www.endraxa.pl/inteligentny_budynek

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt