« Strona Główna

szukamy: okna szczecin

okna szczecin - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
zachodniopomorskie, Meble, Budowa domów, Szczecin, Budownictwo mieszkaniowe, Budownictwo jednorodzinne,


Okna Szczecin

Polecamy nowoczesne , energooszczędne okna z pcv , drewna i aluminium . Posiadamy szeroką gamę wszelkich dodatków okiennych . Nasza firma oferuje sprawny i fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych przez nas wyrobów .

www: http://www.oknaszczecin.pl/

:: szczegóły

Meble Kuchenne Szczecin

Przedsiębiorstwo BATI Szczecin ma w swoim asortymencie najwyższej jakości meble kuchenne firmy KAM dostępne w całej Europie, okna i drzwi PCV jednego z wiodących przedsiębiorstw w Polsce firmy DOBROPLAST, a także drzwi wewnętrzne firm DRE oraz PORTA, zapewniające najwyższą jakość docenianą w Polsce. Wszystkie produkty były nagradzane na targach budowlanych oraz są doceniane przez fachowców.

www: http://www.bati.szczecin.pl/

:: szczegóły

MATEK - Okna PCV, drzwi, parapety wewnętrzne, zewnętrzne, rolety

Firma MATEK istnieje od 1990 r. a od 1996 r. zajmuje się sprzedażą i montażem okien PCV w systemie VEKA, bram garażowych firmy Krispol, drzwi producentów GERDA, PORTA i KMT w tym drzwi wejściowe, zewnętrzne, wewnątrzlokalowe i przesuwne, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, rolety oraz żaluzje wszelkiego typu. Rejonem naszego działania jest Szczecin, Goleniów, Kamień Pomorski oraz inne miejscowości regionu zachodniopomorskiego.

www: http://www.matek.szczecin.pl/

:: szczegóły

szczecin okna

Zastosowane okucia i profile stowane sa również w oknach antywłamaniowych. System okien plastikowych z profilu Iglo 5 Drutex. Dobór kolorystyki okien oraz funkcjonalność pozwala dopasować okno do każdego otoworu okiennego. Niestandardowe wymiary i kształty. Okna z profilu drutex zapewniają mocną i stabilna konstrukcję Krótkie terminy.

www: http://www.akka.info.pl

:: szczegóły

OKNA SZCZECIN - rolety, parapety, drzwi, drutex okna

Akka jest firmą założoną w 1998 roku w Szczecinie, w Polsce. Aktualnie, firma rozwija swój rynek w Szwecji. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży okien i drzwi, jak również w handlu innymi materiałami budowlanymi. Wszystkie nasze wyroby wyprodukowane są w Polsce według wymogów klienta. Fabryki w Polsce są najwyższej jakości i często posiadają certyfikat ISO.

www: http://www.akka.net.pl/

:: szczegóły

okna Szczecin

Okna plastikowe wykonane sa z profilu firmy Drutex. Wielokomorowa budowa profilu pozwala na uzyskanie wysokich parametrów izolacyjności termicznej oraz doskonałej stabilności: dzięki układowi komór wewnątrzprofilowych, uszczelek oraz użyciu szyb termoizolacyjnych, dają możliwość znacznego zredukowania strat energii cieplnej oraz kosztów ogrzewania.

www: http://www.akka.boo.pl

:: szczegóły

rolety

Rolety materiałowe w prowadnicach, Suita (klejona do ramy okiennej), Passionata, Luisa (do sufitu lub ściany) - wszystkie oferowane rolety w pełnej gamie kolorystycznej.

www: www.akka.boo.pl/rolety.html

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt