« Strona Główna

szukamy: oprogram

oprogram - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Instalacja elektryczna, Biura nieruchomości, Inne, Sklepy internetowe, Oprogramowanie, Programy dla budownictwa,


Cięcie wodą

Water-jet.eu to sklep internetowy posiadający w swojej ofercie urządzenia tnące strumieniem wody. Digima APW posiada pięć osi, pięcio osiową głowicę do cięcia wodą, różne typy stołów oraz specjalną pompę. Dodatkowo sklep oferuje w sprzedaży części zamienne. Na witrynie znajduje się instrukcja instalacji i oprogramowania maszyny.

www: http://www.water-jet.eu/

:: szczegóły

Portal Korporacyjny ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. to firma informatyczna działająca na rynku podkarpackim od 1966 roku. Usługi oferowane przez ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. to gama specjalistycznych procesów, takich jak audyty oprogramowania, szkolenia, outsourcing informatyczny i wydruki masowe. ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada systemy cdn, optima, cdn xl, podpis elektroniczny, strony www, kasy fiskalne, strony internetowe, sieci komputerowe, serwery telekomunikacyjne, centrale telefoniczne. Firma działa na terenie Rzeszowa, Krosna, Przemyśla, Sanoka.

www: http://www.zetorzeszow.pl/

:: szczegóły

pomiary elektryczne, usługi elektryczne, instalacje elektryczne, prąd

Wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty.

www: http://www.pomiary-elektryczne.slask.pl/

:: szczegóły

Agencja nieruchomości

Zależy Ci na szybkim i wygodnym programie do obsługi twojego biura nieruchomości? Nasze oprogramowanie daje Ci możliwość pracy zdalnej - Aby pracować na programie wystarczy jedynie dostęp do Internetu i zainstalowany program Agencja3000 na komputerze (np. na laptopie). Dzięki tej opcji, pośrednik, logując się poza swoim biurem, ma możliwość wglądu do bazy danych, może edytować i wprowadzać zmiany w ofertach oraz raportować na bieżąco swoją pracę.

www: http://www.agencja3000.com

:: szczegóły

Partnersoft - Norma PRO i Norma Standard

Prowadzimy szkolenia i <a href="http://www.partnersoft.pl/?Dane=Podstrona&ID=Kontakt">kursy z kosztorysowania</a> i planowania wspomaganego komputerem. Dostarczamy oprogramowanie do kosztorysowania, harmonogramowania i projektowania. W ofercie: szkolenia Norma Pro i Norma Standard, <a href="http://www.partnersoft.pl/?Dane=Szkolenia">szkolenia AutoCAD</a>, Harmonogram, Planista, MS Project, Sekocenbud, Buduj z głową. Zapraszamy.

www: http://www.partnersoft.pl/

:: szczegóły

Oprogramowanie i szkolenia dla budownictwa

NORMA STANDARD umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Może być wykorzystywana do tworzenia {przedmiarów|obmiarów} kosztorysów inwestorskich, ofertowych i powykonawczych.

www: http://www.partnersoft.biz

:: szczegóły

Ozorków mocne komputery niskie ceny profesjonalny Bit Serwis

Oferujemy mocne komputery, sprzedajemy notebooki i palmtopy, w sprzdaży - kasy fiskalne, oprogramowanie, sprzedaż akcesori komputerowych, upgrde (rozbudowa) komputerów. Naprawiamy - odzyskujemy dane, wdrażamy i budujemy sieci komputerowe

www: http://bitserwis.pl

:: szczegóły

płyty główne

Polecamy oprogramowanie, gry komputerowe, grafika, szafy rack.

www: http://www.sraczka.mycyberway.com

:: szczegóły

Autodesk, AutoCAD LT, BIM, modelowanie, projekt budowlany

Oprogramowanie AutoCAD firmy Autodesk to wiodąca w świecie, rozbudowana aplikacja typu CAD do dwuwymiarowego szkicowania, szczegółowego kreślenia, dokumentowania projektu oraz podstawowego kreślenia trójwymiarowego. BIM to tworzenie i wykorzystywanie skoordynowanych i spójnych informacji o projekcie budowlanym, zebranych w jednym modelu cyfrowym.

www: http://techcad.pl

:: szczegóły

INTERsoft - oprogramowanie dla inżynierów i architektów - Intellicad

Firma INTERsoft Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1997 roku. Jest producentem profesjonalnego oprogramowania dla budownictwa. W ofercie INTERsoft znajdują się programy z zakresu CAD/CAE, programy od użytku domowego oraz programy edukacyjne. Firma świadczy również usługi w zakresie projektów informatycznych, wizualizacji architektonicznych oraz obliczeń konstrukcyjnych. INTERsoft Sp. z o.o. jest również członkiem ITC i tym samym, jedynym na terenie Polski producentem programu IntelliCAD.

www: http://www.intersoft.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt