« Strona Główna

szukamy: pex

pex - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Hurtownie budowlane, Woda i kanalizacja, Wentylacja, Chemia budowlana, Centralne ogrzewanie, Grzejniki, Sklepy, Budowa domów,


Bramy stalowe

STAL IMPEX Sp. z o.o. jest producentem wysoko przetworzonych metali ocynkowych w postaci kształtowników – rur a także profili stalowych. Firma STAL IMPEX istnieje na rynku od 1997 roku. Początkowo firma zajmowała się importem rur i konstrukcji stalowych. Obecnie firma posiada trzy linie technologiczne do tworzenia rur i profili a także agregat cięcia wzdłużnego. Umożliwia to produkcję dużego asortymentu profili i szybką realizację zamówień. W ofercie firmy znajdują się wyłącznie wyroby wysokiej jakości. Klientami STAL IMPEX Sp. z o.o. są zarówno firmy polskie jak i zagraniczne. Wyrob

www: http://www.stalimpex.eu

:: szczegóły

Prandelli Polska - systemy instalacji sanitarnych

Producent systemów rur i złączek z tworzyw sztucznych przeznaczonych do tworzenia instalacji sanitarnych i grzewczych m.in. ogrzewanie podłogowe. W ofercie także rozdzielacze, złączki żeliwne.

www: http://www.prandelli.pl/

:: szczegóły

Rekuperatory & Klimatyzacja Wipex Podkarpackie

Centrale rekuperacyjne oraz klimatyzatory proponowane przez firmę Wipex zaliczają się do najnowszej generacji urządzeń klimatyzacyjno wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze zainteresowanych w obrębie profesjonalnego montażu instalacji rekuperacyjnej.

www: http://wipex-lancut.pl/

:: szczegóły

Dreimpex Materia�y budowlane, Gda�sk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto.

Firma istnieje na rynku od 1992 roku.W ofercie posiadamy materiały budowlane i opałowe.Wykonujemy usługę oklejania krawędzi płyt, oraz montaż okien i drzwi. Współpracujemy z renomowanymi producentami wyrobów budowlanych. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

www: http://dreimpex.pl/

:: szczegóły

Grzejniki, kotły, solary, bojlery, zasobniki

Piece, grzejniki, kotły,kolektory słoneczne,pompy, purmo,płytowe,łazienkowe,ogrzewanie podłogowe,piece gazowe,nagrzewnice,piece co,pex-al-pex,solary to tylko niektóre pozycje z oferty sklepu internetowego Northbud Ogrzewanie. Wykonujemy również instalacje sanitarne i grzewcze bardzo szybko i tanio. Polecamy także workowany węgiel i ekogroszek z polskich i czeskich kopalni o wysokiej kaloryczności, dostarczany błyskawicznie na paletach pod wskazany adres na terenie kraju

www: http://www.northbud.pl/

:: szczegóły

UNISAN - armatura hydrauliczna

Internetowa hurtownia z armaturą hydrauliczno-sanitarną. Technika grzewcza, gazowa, wodna. Manometry, reduktory ciśnienia, rury i kształtki stalowe, rury i kształtki alu-pex, zawory, wodomierze, taśma denso. Internetowa Hurtownia Hydrauliczna UNISAN zaprasza.

www: http://www.unisan.net.pl/

:: szczegóły

Skład Budowlany

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą zlokalizowaną na terenie miasta Legionowo. Oferujemy sprzedaż materiałów budowlanych takich jak: gazobeton, poroton, cement, cegła, styropian, wełna, folia izolacyjna, wapno, bloczki fundamentowe.

www: http://www.solid-bud.com.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt