« Strona Główna

szukamy: piaskowiec

piaskowiec - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Dekoracje ogrodowe, Zaopatrzenie budownictwa, świętokrzyskie, Ogólnobudowlane, Budowa domów, Hurtownie budowlane, Inne, Rzeszów, Inne,


Parapety granitowe Poznań

Wszystkie realizowane w firmie ONYX z okolic Poznania schody, blaty czy parapety to znakomitej klasy artykuły. Dzięki temu, że surowcami do ich stworzenia są granity oraz marmury, produkty te łączą wytrzymałość jak i bardzo dobry wygląd. Oprócz produktów jak kominki bądź też posadzki, eksperci z ONYX zajmują się też wykańczaniem domów. Elewacje z marmuru bądź granitu przez nich stworzone, nadadzą oryginalnego oblicza każdemu budynkowi.

www: http://www.onyxmarmury.pl

:: szczegóły

Cięcie wodą miedzi i kamienia

Firma Bramet k/Łodzi zajmuje się obróbką materiałów. Tniemy przede wszystkim kamień ( granit, marmur piaskowiec ) , aluminium, stal nierdzewną, tytan i gres.

www: http://www.ciecie.pl/

:: szczegóły

Kostka granitowa

Granit cieszy się coraz większą popularnością w branży budowlanej. znajduje wykorzystanie w aranżacji, wystroju wnętrz. Dzięki takim firmom jak Akropol możemy cieszyć się nim we własnym mieszkaniu, domu czy ogrodzie. Granit, marmur, piaskowiec to najpopularniejsze materiały w branży kamieniarskiej. Oferowane są w różnych kolorach i rodzajach, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie firmy.

www: http://www.akropol.pl/

:: szczegóły

Okładziny

Kamienie elewacyjne, płytki oraz wiele innych artykułów budowlanych znajdziesz w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej stronie, gdzie dobierzesz swoje elewacje, ściany, cokoły czy poroża.

www: http://www.nowaerakamienia.pl

:: szczegóły

STYLKAM Usługi Kamieniarskie Piotr Gluza

Usługi Kamieniarskie Wykonujemy elewacje, posadzki, ogrodzenia, grille ogrodowe, wędzarki, kominki, chodniki. Prowadzimy sprzedaż kamienia: piaskowiec, granit , marmur

www: http://www.stylkam.com/

:: szczegóły

OGRODZENIA Z KAMIENIA

Zajmujemy się: - ogrodzeniami, elewacjami z kamieni naturalnych(porfir, wapień, piaskowiec, łupek) - ozdabianiem ogrodu (grile, altanki, tarasy, schody, studnie, murki) - zdobieniem i wykończeniem wnętrz (dekoracje z kamienia, sufity podwieszane, ścianki, gładź)

www: http://www.frb-mkopec.pl/

:: szczegóły

Elewacje z kamienia

Firma Jarmur specjalizuje się m.in. w wykonywaniu, obok ogrodzeń, również elewacji z kamienia. Zapraszamy na naszą stronę internetową , gdzie znajda Państwo przykładowe nasze realizacje (Galeria). W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu spotkania, na którym przedstawimy bliżej naszą firmę oraz zakres prac. Do zobaczenia!

www: http://www.jarmur.pl

:: szczegóły

Interstone

Przedmiotem działalności firmy jest import i sprzedaż hurtowa kamienia naturalnego. Od 2007 roku na mocy porozumienia z hiszpańską firmą Cosentino, producentem Silestone®, Interstone jest jej wyłącznym przedstawicielem na Polskę.

www: http://www.silestone.com.pl/

:: szczegóły

Firmy Fortress oraz Nsi są godne polecenia

Od kilkunastu lat nasza firma zaopatruje się w produkty od firmy Fortress. Możemy każdemu polecić współprace z tą firmą.

www: http://www.ciekawe.spinacz.info/piaskowiec-s-5.html

:: szczegóły

Piaskowiec żółty - kamieniołom

Firma PIASMAR sp. j. Zbigniew i Ryszard Więcławek zajmuje się pozyskiwaniem oraz przerobem piaskowca z kopalni Długopole. Nasze wyroby to elementy murowe, elementy brukarskie, podłogi, kominki, okładziny, fasady, parapety, stoły ogrodowe oraz inne elementy małej architektury ogrodowej.

www: http://www.piaskowiec.biz

:: szczegóły

Piaskowiec

Piaskowiec najczęściej stosuje się w przydomowych ogrodach, w ogrodzeniach i w innych miejscach gdzie kamień narażony jest na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Bardzo często widzi się go w fontannach, gdzie się pięknie prezentuje szczególnie w pełnym słońcu. Piaskowce ze względu na swoją strukturę w małym stopniu ulegają wypłukiwaniu.

www: http://www.akropol.pl

:: szczegóły

Budowa kominków obudowy kominkowe cennik piaskowiec poznań gzymsy

Kominki, kamieniarstwo.Kamien naturalny,kamien ogrodowy,kamien elewacyjny.Kamien piaskowiec.Wyroby z kamienia naturalnego.Obudowy kominkowe. W naszej ofercie posiadamy : obudowy kominkowe, kominki, kamień elewacyjny, kamień ogrodowy. Wszystkie wyroby produkujemy w wlasnych piaskowców z kopalń: " Chełmska Góra" oraz "Grabowie"

www: http://www.piaskowce.com/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt