« Strona Główna

szukamy: pomiary

pomiary - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Podłogi, Ogólnobudowlane, Szkolenia BHP, małopolskie, Meble, Sklepy internetowe, Inne, Remonty i modernizacje, Inne, Budownictwo mieszkaniowe, Budownictwo jednorodzinne, Wyposażenie łazienek, Oświetlenie, mazowieckie, Wentylacja, Wynajem maszyn, Budowa domów, Wrocław, Instalacja elektryczna, Klimatyzacja, dolnośląskie, Instalatorstwo elektryczne,


PPHU LEDAR Gołofit Dariusz

Każdy właściciel domu jednorodzinnego doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że od czasu do czasu należy wykonać w nim większy lub mniejszy remont. Jeżeli więc musisz taki remont zrobić w swoim domu, zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą. Oferujemy nie tylko materiały budowlane, ale także pomiary, doradzamy w jaki sposób remont możesz przeprowadzić, a także na Twoje życzenie możemy też zaoferować ci firmę remontową, która szybko i sprawnie „uwinie się” z remontem. Zaloguj się na naszą

www: http://pphuledar.pl/

:: szczegóły

Konrad Sułkowski pomiary elektryczne Warszawa

Jeżeli szukasz doświadczonych specjalistów celu zlecenia wykonania okresowych pomiarów oświetlenia czy pomiarów instalacji elektrycznych w budynku to zachęcamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstw Konrad Sułkowski. Na stronie firmowej znajduje się nie tylko opis oferty, ale także prawne aspekty przeprowadzania pomiarów.

www: http://pomiaryelektryczne24.pl/

:: szczegóły

Kontrole urządzeń elektrycznych

Proponujemy Tobie idealnej jakości rozwiązania jeżeli chodzi o instalacje elektryczne, pomiary elektryczne i wiele więcej. Firma Elgon - Ex to wszystko co najlepsze, to wszystko z czego warto skorzystać. Polecamy najlepsze usługi w tej dziedzinie, sprawdzajcie co możemy zrobić dla Was

www: http://www.elgon-ex.pl/

:: szczegóły

Pomiary oświetlenia, pomiary termowizyjne, elektryk

Świadczymy profesjonalne pomiary oświetlenia ogólnego, awaryjnego i oświetlenia na stanowiskach pracy. Pomiary wykorzystywane są na potrzeby: Sanepidu, PIP, ekspertyz powykonawczych, raportów technicznych, audytu oświetlenia i okresowych sprawdzeń potwierdzających stan instalacji oświetleniowej.

www: http://www.termolight.com.pl

:: szczegóły

Bhp Strefa

Bezpieczna strefa jest Centrum Szkoleniowo-Usługowym, które oferuje swoim Klientom szkolenia BHP dla pracowników, kurs pierwszej pomocy, e-learning z obszaru BHP, usługi BHP, zarządzanie kadrami, pomiary środowiskowe i doradztwo w zakresie ochrony środowiska. Jesteśmy firmą szkoleniową, gdzie doradcy są doświadczeni, wykwalifikowani oraz angażują się w swoją pracę. Zależy nam, by nasi Klienci byli zadowoleni z naszej pomocy, dlatego zapewniamy im jak najlepszą obsługę BHP.

www: http://www.bhpstrefa.pl/

:: szczegóły

Usługi geodezyjne tarnów, geodeta tarnów, geodezja tarnów

Oferujemy szeroki zakres usług geodezyjnych t.j. pomiary sytuacyjno-wysokościowe, podziały i rozgraniczenia nieruchomości, tyczenia obiektów budowlanych. Obszar naszego działania to głównie powiat tarnowski ale wykonujemy prace na terenie całego województwa małopolskiego

www: http://geo-pomiar.net.pl/

:: szczegóły

ELEKTROTOM - Instalacje elektryczne pomiary termowizja

Zajmujemy się wykonywaniem kompletnych instalacji elektrycznych. Dokonujemy pomiary i badania za pomocą kamery termowizyjnej Nasza firma działa na rynku już blisko 10 lat.

www: http://elektrotom.org.pl/

:: szczegóły

Ściany działowe przesuwne

Ściany działowe Interwall to bardzo dobre rozwiązanie organizacyjne. Są one przesuwane i wyróżnia je duża izolacyjność akustyczna. Wykorzystywane są różne techniki podwieszania ścian. Niejednokrotnie zachodzi nagła potrzeba podziału przestrzeni użytkowej. Wtedy warto tutaj pojawić. Najpierw eksperci właściwie doradzą i zrobią pomiary. Wykonana zostanie wycenia. Potem Interwall przystępuje do robót.

www: http://www.interwall.pl

:: szczegóły

Dentonstudio - Meble kuchenne na wymiar

DS Denton Studio działa na terenie takich miast jak: Legnica, Złotoryja, Chojnów, Jelenia góra, Lubin. Zajmujemy się montażem mebli kuchennych, łazienkowych na wymiar. Nasza oferta obejmuje również: pomiary, projekty, doradztwo, montaż, AGD do zabudowy, blaty kuchenne z kamienia, akcesoria meblowe. Działamy na terenie miast takich jak: Legnica, Złotoryja, Chojnów, Jelenia Góra, Lubin

www: http://dentonstudio.pl

:: szczegóły

Osuszanie i ozonowanie.

Osuszanie domów na skutek powodzi, awarii sieci kanalizacyjnych, przeciekania dachów prowadzi firma Hydrotakt. Centrala jej znajduje się Warszawie, jednak osuszanie domów wykonywane jest na obrębie całego kraju. Poza osuszaniem firma proponuje pomiary wilgotności i ozonację. Osuszanie kierowane przez Hydrotakt z Warszawy ma na celu doprowadzenie do początkowego stanu sprzed zalania.

www: http://www.hydrotakt.pl

:: szczegóły

Projektowanie instalacji elektrycznych Łódź

Jako elektryk z długoletnim doświadczeniem, oferuję profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, serwis i naprawę urządzeń elektrycznych. Zajmuję się między innymi wykonywaniem instalacji elektrycznych i sieci teleinformatycznych zarówno w nowo wybudowanych obiektach, jak i remontami i modernizacjami instalacji już istniejących. Wykonuję pomiary elektryczne oraz badania skuteczności ochrony przeciwporażeniowej. Posiadam niezbędne uprawnienia i wystawiam faktury VAT. Trzonem działalności są instalacje elektryczne mieszkaniowe i przemysłowe, jednak firma skupia wokół siebie sprawdzonych fachow

www: http://www.elektryk.i-lodz.pl

:: szczegóły

Elektryk Łódź

Działamy 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych jak również firm, zakładów i obiektów publicznych. Świadczymy pełen zakres usług elektrycznych i instalatorskich. Nasza oferta cechuje się szybka realizacja jak również miłą i profesjonalna obsługą inwestora. Tylko nasza firma zapewnia gwarancję od 48 msc. do 15 lat potwierdzoną na piśmie. U nas rozłożymy Ci płatności na raty. Pamiętaj że tylko osoby z uprawnieniami zapewniają bezpieczeństwo oraz gwarancje prawidłowego wykonania. Terenem naszego działania jest Łódź. Serdecznie Zapraszam i Polecam.

www: http://www.elektryklodz.pl

:: szczegóły

mierzymy.pl - sklep geodezyjny - niwelator optyczny, kątomierz, teodolit

Sklep z profesjonalnym sprzętem geodezyjnym i budowlanym przyspieszającym pomiary. Profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich instrumentów. Największy wybór urządzeń uznanych producentów z Japonii, Szwajcarii, Niemiec i USA. Korzystne ceny, atrakcyjne promocje i najwyższy poziom obsługi. W sklepie znaleźć można pełną ofertę niwelatorów optycznych, zestawów niwelacyjnych, dalmierzy, laserów rotacyjnych, laserów liniowych, laserów krzyżowych, laserów punktowych, laserów płaszczyznowych, taśm stalowych, drogomierzy. Serwis gwarancyjny. Szybka wysyłka. Zapraszamy!

www: http://www.mierzymy.pl/

:: szczegóły

Pomiary elektryczne Poznań

Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub w jego okolicach i szukasz profesjonalnego, godnego zaufania elektryka jesteś na właściwej stronie.

www: http://www.elektryk.w.poznaniu.pl

:: szczegóły

Elektryk Warszawa

Usługi elektryczne i komputerowe zajmuje się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych i teletechnicznych w tym sieci komputerowych. Wykonujemy instalacje dla pojedynczych inwestorów (mieszkania, domy jednorodzinne) jak również firm, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Przeprowadzamy również pomiary instalacji elektrycznej. Zapewniamy solidny montaż oraz fachowe doradztwo techniczne. Posiadamy niezbędne wykształcenie, uprawnienia jak i praktyczne umiejętności co zapewnia rzetelną realizację zleconych prac.

www: http://www.instalacjeelektryczne.wwarszawie.pl

:: szczegóły

INSTALBAS

Jesteśmy firma zajmującą się kompleksową instalacją i remontem różnego rodzaju instalacji.Posiadamy niezbędne wykształcenie i uprawnienia do wykonywania instalacji elektrycznej do 1KV. Posiadane przez nas umiejętności gwarantują rzetelną i solidną realizacje powierzonych zadań. Naszym głównym celem jest satysfakcja inwestora i terminowość powierzonych zleceń.

www: http://www.instalbas.pl/

:: szczegóły

Montaż i elektryka Warszawa

Jesteśmy firmą elektryczną z długoletnim doświadczeniem na rynku. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów. Zajmujemy się min. wykonywaniem instalacji elektrycznych i sieci komputerowych w nowo wybudowanych obiektach oraz remontujemy i modernizujemy instalacje elektryczne już istniejące. Wykonujemy wszelkiego rodzaju pomiary elektryczne oraz badania skuteczności ochrony przeciwporażeniowej. Usługi wykonujemy bardzo solidnie co potwierdzają otrzymane przez nas referencje. Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Nasze usługi wykonujemy na terenie miasta Warszawa.

www: http://www.elektryk.wwarszawie.pl

:: szczegóły

Pracownia Geodezyjna Geomiar Pabianice

Geodezja. Mapy w wersji tradycyjnej i numerycznej-cele projektowe. Sporządzanie map do celów prawnych i z podziałami nieruchomości. Wznowienia granic działek i rozgraniczenia nieruchomości. Geodezyjna obsługa budownictwa jedno i wielorodzinnego: mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków wraz z przyłączami, pomiary inwentaryzacyjne budynków i sieci, uzbrojenia terenu (odbiory). Obsługa geodezyjna budowy sieci: gazowych, energetycznych, telekomunikacyjnych, wodociągowych, kanalizacyjnych.

www: http://www.geomiar.pl

:: szczegóły

Certyfikaty energetyczne Szamotuły

"Energo-Winstal" jest firmą usługową i wykonuje: pomiary elektryczne, certyfikaty energetyczne oraz sporządza świadectwa energetyczne. Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe. Oferta firmy skierowana jest do osób prywatnych, deweloperów i zarządców nieruchomości. Działamy na terenie Wielkopolski głównie w Poznaniu i Szamotułach.

www: www.energo-winstal.pl

:: szczegóły

Elcom- profesjonalne usł‚ugi elektryczne, instalacje elektryczne

->Instalacje elektryczne i odgromowe ->Pomiary i przeglądy instalacji elektrycznych i odgromowych ->Dokumentacja powykonawcza ->Projekty instalacji elektrycznych i odgromowych ->Usuwanie usterek i konserwacje ->Ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych i odgromowych ->Konserwacje instalacji i urządzeń elektrycznych ->Usuwanie awarii w instalacji elektrycznej administracyjnej

www: http://www.phu-elcom.pl/

:: szczegóły

Usługi elektryczne - instalacje i pomiary elektryczne, usługi remontowe

Działająca od 1986r firma Inselekt wykonuje usługi remontowo-budowlane, instalacje oraz pomiary elektryczne. Firma działa na terenie woj. śląskiego i okolic

www: http://www.inselekt.pl/

:: szczegóły

Instalacje elektryczne

Firma Energo-IT to kompleksowe usługi elektryczne. Wykonujemy instalacje, pomiary i przeglądy elektryczne oraz instalacje teletechniczne na terenie Poznania.

www: www.instalacje-elektryczne.poznan.pl

:: szczegóły

Wektoryzacja map Warszawa

Wykonujemy wszelkie prace inżynieryjno geodezyjne na terenie Warszawy. Współpracujemy z biurami projektowymi osobami prywatnymi i firmami. Atrakcyjne terminy i ceny usług. Zapraszamy.

www: http://www.geodeta-warszawa.pl

:: szczegóły

ZWoNo - Produkcja Luster - Szklarstwo

Nasza firma zajmuje się produkcja luster gotowych oraz pod indywidualne zamówienie klienta. Oferujemy nie tylko produkcje ale również pomiary i montaż luster przygotowanych pod zabudowę w łazience. W Galerii znajdziesz zdjęcia luster jak również nasz aktualny katalog.

www: http://www.zwono.com.pl/

:: szczegóły

Pomiary oświetlenia, pomiary natężenia oświetlenia, oświetlenie, śląsk

Wykonujemy pomiary oświetlenia, pomiary natężenia oświetlenia stanowisk pracy, dróg ewakuacyjnych, ciągów komunikacyjnych itp. Pomiary oświetlenia wykonujemy przy użyciu luksomierzy, które zostały zatwierdzone przez Główny Urząd Miar.

www: http://www.pomiary-oswietlenia.slask.pl/

:: szczegóły

pomiary elektryczne, usługi elektryczne, instalacje elektryczne, prąd

Wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty.

www: http://www.pomiary-elektryczne.slask.pl/

:: szczegóły

DORMET - Warszawa - Producent Drzwi

Produkcja i sprzedaż drzwi Warszawa - Józefów.Drzwi antywłamaniowe, drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne - wysoka odporność na włamanie, dowolność formy, wzorów i wymiarów produkowanych drzw. Całościowa opieka nad klientem - pomiary na miejscu, dobór odpowiedniego modelu drzwi, sprawny transport oraz profesjonalny montaż produktów. Drzwi objęte 24 miesięczną gwarancją. Doradztwo odnośnie odpowiedniego modelu drzwi. Zamki antywłamaniowe - doradztwo techniczne oraz dobór z własnego asortymentu lub montaż powierzonego sprzętu. Serwis drzwi

www: http://www.dormet.com.pl

:: szczegóły

Elektryka elektroinstalacje pomiary Hertom

Firma HERTOM działa na rynku od 2007 roku. Właścicielem firmy jest Tomasz Herman. HERTOM to młode i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży usług elektroinstalacyjnych. Przedmiotem działalności firmy HETROM jest: * projektowanie i wykonawstwo w zakresie telekomunikacji, informatyki i energetyki, * usługi pomiarowe w dziedzinie telekomunikacji, informatyki i energetyki, * usługi w dziedzinie montażu elektroniki. Usługi projektowe świadczone przez HERTOM dotyczą: * projektów koncepcyjnych, * założeń techniczno – ekonomicznych, * projekt

www: http://www.hertom.pl/

:: szczegóły

instalacje elektryczne w Warszawie

Nasza firma elektryczna powstała w odpowiedzi na ciągle rosnące zapotrzebowanie na solidne usługi elektryczne na terenie naszego kraju a w szczególności na terenie woj. mazowieckiego i w Warszawie. Dewizą naszej firmy jest profesjonalizm, a w szczególności terminowość. Nasze usługi obejmują montaż instalacji elektrycznych w pełnym zakresie jak i instalacji komputerowych, domofonowych, wideo domofonowych oraz wszelkie pozostałe instalacje teletechniczne. Wykonujemy również pomiary instalacji elektrycznych i pomiary natężenia oświetlenia. Nasze usługi wykonujemy głownie na terenie Warszawy i woj

www: http://www.elektrycy.warszawa.pl

:: szczegóły

Wentylacja

Specjalizacja Mk-Went to wentylacja i klimatyzacja. W ofercie też certyfikaty energetyczne oraz audyty energetyczne. Pomiary hałasu, pomiary oświetlenia, badanie instalacji odgromowej, pomiary elektryczne. Zapraszamy audyty i certyfikaty energetyczne Warszawa.

www: http://www.mkwent.com.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt