« Strona Główna

szukamy: producent mebli warszawa

producent mebli warszawa - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Utrzymanie domów, Inne, Meble, Meble,


producent, studio mebli - garderoby, drzwi, drzwi ekskluzywne, szafy,

Nasza firma istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Od samego początku postawiliśmy na jakość wykonywanych usług i satysfakcję naszych Klientów. Zgodnie z naszą myślą przewodnią z pasją podchodzimy do wszystkich powierzanych nam projektów. Każde zlecenie traktujemy jak prawdziwe wyzwanie i dokładamy wszelkich starań aby zrealizować nawet najbardziej wyszukane i wymagające projekty.

www: http://www.jax.pl/

:: szczegóły

stoliki

Firma ACTIVEREST jako przedstawiciel kilku producentów, oferuje Państwu najwyższej jakości zestawy do wypoczynku, stoliki oraz pufy. Naszą ofertę ciągle poszerzamy o nowe modele i tkaniny obiciowe. Oferowane przez przedsiębiorstwo stoliki dzielimy na: ławy drewniane - idealne do zestawów mebli stylowych oraz stoliki ze szkła - charakteryzujące się nowoczesnym wyglądem i mnogością kształtów. Jedne i drugie charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz jakością wykończenia.

www: http://www.activerest.pl/meble/stoliki/

:: szczegóły

meble biurowe

Oferta Soarco obejmuje kilka systemów mebli biurowych i gabinetowych oraz ścianek działowych i krzeseł umożliwiających funkcjonalne i estetyczne wyposażenie powierzchni biurowych. Meble są przeznaczone do wyposażenia pojedynczych pokoi biurowych i gabinetów jak i przestrzeni "open space".

www: http://www.soarco.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt