« Strona Główna

szukamy: projektanc

projektanc - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Kuchnie, Inne, Projektowanie obiektów, Architekci,


Kuchnie MEBLOBUK - producent mebli kuchennych

Podstawa sukcesu firmy Meblobuk jest perfekcyjne projektowanie i wykonywanie mebli kuchennych dla indywidualnego klienta w technice litych frontów drewnianych, fornirowanych oraz laminatu. Działalność handlowa, oparta jest na istnieniu 20 salonów firmowych, rozmieszczonych na terenie całego kraju. W każdym z salonów zatrudnieni SA profesjonalni projektanci. Nasza firma w ramach założonych zadań współpracuje z renomowanymi producentami farb, okuć, elementów wyposażenia oraz sprzętu AGD. Produkcja mebli kuchennych odbywa się w Skórzewie, gdzie znajduje się siedziba firmy. Obecnie firma Meblobuk

www: http://www.meblobuk.com.pl/

:: szczegóły

MD KAM - Kamień ogrodowy,Kostka granitowa,Nawierzchnie kamienne,Elewacje kamienne

Jesteśmy firmą stworzoną po to, by realizować Państwa marzenia o pięknym domu i ogrodzie.Prowadzimy skład kamieni ogrodowych i kostki granitowej. Wykorzystując Państwa sugestie, nasi projektanci wymyślą, a nasi brukarze i kamieniarze zrealizują państwa pomysły.

www: http://www.mdkam.pl/

:: szczegóły

Projektowanie wnętrz

Biuro projektów Intercomfort to projektowanie wnętrz i obiektów na najwyższym poziomie. Projektanci wnętrz zatrudnieni w naszej firmie to doskonały miks doświadczenia i nowoczesnej myśli. Razem z projektowaniem oferujemy wykonanie oraz sprzedaż mebli i przedmiotów sztuki użytkowej. Firma Intercomfort sprosta każdemu wyzwaniu.

www: http://www.intercomfort.pl/

:: szczegóły

Pracownia Architektury - budynki, projekty wnętrz, certyfikaty

Projekty domów, rezydencji, zabudowy wielorodzinnej, budynki komercyjne, użyteczności publicznej, projekty wnętrz, certyfikaty energetyczne - Kraków/Polska.

www: http://www.pracownia-projekty.pl/

:: szczegóły

Villusion

Villusion to grupa projektantów z Warszawy. Profil działalności rozciąga się przez wszystkie elementy związane z procesem budowlanym. Dbając o jakość prowadzonych projektów polecamy swe usługi począwszy od doradztwa, organizacji procesu inwestycyjnego, uzyskiwaniu uzgodnień i decyzji po nadzory nad realizacją inwestycji. Jesteśmy do państwa dyspozycji w czasie trwania całego procesu inwestycyjnego

www: http://www.villusion.eu/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt