« Strona Główna

szukamy: projektowanie budynków

projektowanie budynków - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Zakładanie ogrodów, Projektowanie obiektów, Budownictwo jednorodzinne, Klimatyzacja, Inne, małopolskie, Architekci, Projekty domów, Inne, Oprogramowanie, Projekty indywidualne, Instalatorstwo elektryczne, Instalacja elektryczna,


Wolfsystem - domy ekologiczne

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową różnego rodzaju budynków. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, ale w naszej ofercie znajdują się również: domy jednorodzinne, ekologiczne, pasywne, budynki specjalistyczne, zbiorniki żelbetonowe, hale, biogazownie, stajnie, ujeżdżalnie, wiaty, silosy i inne. Budujemy i projektujemy z najróżniejszych materiałów: od konstrukcji stalowych czy płytowych przez beton czy żelbeton aż po drewno. Firma Wolfsystem istnieje już od 1966r. wiec naszą mocną stroną na pewno jest doświadczenie.

www: http://www.wolfsystem.pl

:: szczegóły

Projektowanie budynków

Tworzymy projekty różnorodnych obiektów komercyjnych na terenie całej Polski. Na indywidualne zamówienie zaprojektujemy projekty hoteli, projekty biur, zakładów produkcyjnych i usługowych, obiektów handlowych, domów weselnych restauracji, barów, dyskotek, browarów, piekarni, stolarni i auto serwisów. W naszej ofercie znajdą Państwo również gotowe, powtarzalne projekty obiektów komercyjnych we wszystkich wymienionych wyżej kategoriach.

www: http://www.kbprojekt.eu/

:: szczegóły

Biuro Architektoniczne Krzysztof S. Białka - Kraków

Firma - „Biuro Architektoniczne Krzysztof S. Białka architekt” wykonuje projekty budynków o szerokim zastosowaniu. Firma stawia na jakość wykonywanych usług, każde zlecenie traktuje indywidualnie, dzięki czemu projekty budynków współgrają z otaczającym je krajobrazem. Biuro Architektoniczne Krzysztof S. Białka dba o każdy detal projektu zaczynając od uzyskania niezbędnych dokumentów i opracowań potrzebnych do projektowania a kończąc na realizacji projektu.

www: http://www.kb-architekt.pl/

:: szczegóły

Zakładanie ogrodów Warszawa - Oaza ogrody

Zajmujemy się zakładaniem ogrodów na terenie Warszawa i Kazimierza Dolnego. Prace wykonujemy zgodnie ze propozycjami naszych klientów. Staramy się je dopasować do charakteru budynków, oraz terenów sąsiadujących. Dążymy do tego aby ogród był "bezobsługowy" tzn. aby jego konserwacja była możliwie mało czasochłonna. Stosujemy tylko sprawdzony i najwyższej jakości materiał szkółkarski. Rzetelna obsługa i najlepszy sprzęt ogrodniczy zapewnią profesjonalne, zgodne ze sztuką ogrodniczą wykonanie zlecenia.

www: http://www.oazaogrody.pl

:: szczegóły

Projektowania i budowy hal stalowych Generalny wykonawca PB Pabich

Oferujemy realizację inwestycji w systemie Generalnego Wykonawstwa w zakresie projektowania, budownictwa przemysłowego, inżynieryjnego oraz produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Świadczymy profesjonalne, kompleksowe usługi budowlane. Jeżeli interesuje Państwa budowa hali stalowej, logistycznej, produkcyjnej, sportowej, budynku biurowego, magazynu wysokiego składowania, stacji paliw, parkingów, modernizacja budynków istniejących, dostawa i montaż konstrukcji stalowych - Serdecznie Zapraszamy

www: http://www.pabich.com.pl/

:: szczegóły

Projektowanie wnętrz Kraków - Altro Studio

Projektowanie wnętrz Kraków Projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych wykonywane przez profesjonalnych architektów w Krakowie. Tworzymy zespół zajmujący się projektowaniem wnętrz oraz projektowaniem budynków, ale też szeroko pojętym designem, grafiką i sztukami wizualnymi. Projektujemy nietuzinkowe nowoczesne wnętrza o alternatywnym charakterze.

www: http://altrostudio.com.pl/

:: szczegóły

Biuro Projektów TNS Projekt - Projektowanie instalacji elektrycznych, automatyka budynkowa

TNS Projekt Sp. P. oferuje kompleksowe wykonywanie projektów i kosztorysów instalacji oraz sieci elektrycznych, teletechnicznych i automatyki. Świadczymy również usługi w zakresie audytów instalacji elektrycznych, umożliwiających wskazanie konkretnych rozwiązań technicznych, organizacyjnych i formalnych, które mogą spowodować znaczące obniżenie kosztów energii elektrycznej. Oferujemy również programowanie, wizualizacje i uruchomienia systemów automatyki budynków.

www: http://www.tnsprojekt.pl/

:: szczegóły

Adaptacja projektów Nieporęt

Prowadzimy adaptacje gotowych planów domków jednorodzinnych a także indywidualnych. Pomagamy w załatwianiu dokumentacji. Projektujemy też wszelkie instalacje i sieci. Zajmujemy się podziałami gruntów i obsługą geodezyjną budowy. Świadczymy usługi w zakresie audytów energetycznych budynków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na GeminiProjekt.pl

www: http://geminiprojekt.pl

:: szczegóły

Klimatyzacja Kielce

Nie można zaprzeczyć, iż systemy klimatyzacji maja wyjątkowo istotną rolę do spełenienia. Ich najważniejszym zadaniem jest ochłodzenie i oczyszczenie powietrza. W pomieszczeniu, gdzie są umieszczone wytwarzają one wyjątkowo korzystne środowisko pracy. Prawidłowa wentylacja i klimatyzacja jest doskonałym rozwiązaniem dla budynków, w których codziennie przebywa się dużo. Już wiele lat paramy się projektowaniem i montażem instalacji wentylacyjnych w budynkach. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych urządzeń do klimatyzacji na nadchodzący sezon. instalujemy wentylacje n

www: www.klimazone.pl

:: szczegóły

Świadectwa Energetyczne IRMA Projekt

IRMA Projekt to wyspecjalizowana firma zajmująca się profesjonalnym doradztwem i projektowaniem. Wykonujemy świadectwa energetyczne dla budynków i lokali. Przygotowujemy projekty instalacji teletechnicznych i elektrycznych . Działamy na terenie Warszawy i okolic.

www: http://www.irmaprojekt.eu

:: szczegóły

ORTHO-ARCHITEKCI,ARCHITEKT KRAKÓW,ARCHITEKCI KRAKÓW,PROJEKTY DOMÓW

Architekci Kraków-biuro architektoniczne w Krakowie zajmujące się projektowaniem budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, biurowych, użyteczności publicznej, domy jednorodzinne,projekty domów Kraków

www: http://www.ortho-architekci.pl/

:: szczegóły

Projekty domów Kielce

Strona Zawierająca projekty domów, budynków gospodarczych, wiat, garaży, domów jednorodzinnych, bliźniaków, domów jednokondygnacyjnych, domów wielokondygnacyinych. zajmuje się także projektowaniem chal przemysłowych, budynków inwentarskich, stodół, obór i innych budynków gospodarczych. Pracownia architektoniczna sprosta każdemu zleceniu.

www: http://jarbud.info

:: szczegóły

Moons Wizualizacja i projekty wnętrz, projektowanie przemsłowe

Moons zajmuje się wizualizacją i projetowaniem. Tworzymy projekty przemysłowe mebli, urządzeń, wnętrz, budynków.

www: http://www.moons.pl

:: szczegóły

Projekty domów

Pracownia ETN Gliwice - projekty domów. Projektowanie domów jednorodzinnych, sprzedaż gotowych projektów. Domy jednorodzinne i wielorodzinne - typowe projekty domów jednorodzinnych. Przebudowy budynków i budowli oraz realizacje, wnętrza mieszkalne i sklepowe, indywidualne projekty domów.

www: http://www.domyetn.pl/

:: szczegóły

projektowanie architektury, projektowanie wnętrz

ARCH - DECO to biuro architektoniczne oferujące kompleksową obsługę projektową inwestycji budowlanych w zakresie architektury i wnętrz począwszy od faz przygotowawczych inwestycji po nadzorowanie i prowadzenie budowy łącznie z zastępstwem inwestorskim, generalnym wykonawstwem

www: http://www.realizacje-architektoniczne.info/

:: szczegóły

Grinn - sterownik rolet

Producent bezprzewodowych systemów inteligentnego budynku. Bezprzewodowe sterowanie roletami, oświetleniem i ogrzewaniem. Zdalny odczyt liczników w inteligentnym domu. Systemy wbudowane - projektowanie oparte o mikrokontrolery i układy FPGA. Projektowanie inteligentnych systemów, układów opartych o mikrokontrolery, obwodów drukowanych.

www: http://www.grinn.pl/

:: szczegóły

Autodesk, AutoCAD LT, BIM, modelowanie, projekt budowlany

Oprogramowanie AutoCAD firmy Autodesk to wiodąca w świecie, rozbudowana aplikacja typu CAD do dwuwymiarowego szkicowania, szczegółowego kreślenia, dokumentowania projektu oraz podstawowego kreślenia trójwymiarowego. BIM to tworzenie i wykorzystywanie skoordynowanych i spójnych informacji o projekcie budowlanym, zebranych w jednym modelu cyfrowym.

www: http://techcad.pl

:: szczegóły

IntelINSTAL - inteligentne budynki. Projektowanie, budowa, instalacje, nadzór, serwis

Inteligentny dom od projektu po oddanie inwestorowi. Indywidualne projekty budynków, wnętrz, automatyki budynków, instalacji elektrycznych. EiB, LCN, LonWorks, Teletask...

www: http://www.intelinstal.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt