« Strona Główna

szukamy: projektowanie wnętrz kraków

projektowanie wnętrz kraków - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Zakładanie ogrodów, Inne, Wyposażenie łazienek, Projekty domów, Inne, Projekty indywidualne, Projektowanie obiektów, Architekci,


Zakładanie Ogrodów Kraków

Projektowanie i zakładanie ogrodów to nasza pasja. Ogrody wymagają dużej wiedzy i zaangażowania. W naszej pracy korzystamy z pomocy sztabu specjalistów zajmujących się aranżacją ogrodów i terenów zielonych. Świadczymy także usługi pielęgnacyjne ogrodów

www: http://www.rem-ogrody.wbud.pl/

:: szczegóły

Architektura wnętrz Kraków

Studio projektowe Grid to firma, która robi projekty z zakresu architektury i wzornictwa już od roku 2002. Architektura wnętrz jest coraz mocniej pożądana przez właścicieli mieszkań. Ale Pracownia Grid wykonuje też projekty wnętrz użyteczności publicznej, jak np. firmy. Studio proponuje także projektowanie produktu ? wspiera przedsiębiorstwa na polu reklamy i poligrafii. Co więcej firma oferuje wzornictwo przemysłowe, czyli wykonuje projekty małych przedmiotów codziennego użytku oraz wielkogabarytowych obiektów dla przemysłu. W znanych miastach niesamowicie popularna jest architektura wnętrz.

www: http://www.grid.com.pl

:: szczegóły

Biuro Architektoniczne Krzysztof S. Białka - Kraków

Firma - „Biuro Architektoniczne Krzysztof S. Białka architekt” wykonuje projekty budynków o szerokim zastosowaniu. Firma stawia na jakość wykonywanych usług, każde zlecenie traktuje indywidualnie, dzięki czemu projekty budynków współgrają z otaczającym je krajobrazem. Biuro Architektoniczne Krzysztof S. Białka dba o każdy detal projektu zaczynając od uzyskania niezbędnych dokumentów i opracowań potrzebnych do projektowania a kończąc na realizacji projektu.

www: http://www.kb-architekt.pl/

:: szczegóły

Projektowanie wnętrz Kraków - Altro Studio

Projektowanie wnętrz Kraków Projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych wykonywane przez profesjonalnych architektów w Krakowie. Tworzymy zespół zajmujący się projektowaniem wnętrz oraz projektowaniem budynków, ale też szeroko pojętym designem, grafiką i sztukami wizualnymi. Projektujemy nietuzinkowe nowoczesne wnętrza o alternatywnym charakterze.

www: http://altrostudio.com.pl/

:: szczegóły

architekt wnętrz kraków

Dream Design to projektowanie wnętrz z wielką pasją i prawdziwym zaangażowaniem. Dbamy o to, by nasze wnętrza były innowacyjne a zarazem pełne funkcjonalnych rozwiązań. Nie boimy się nowoczesnych technologii. Łączymy swoją wiedzę w dziedzinie projektowania wnętrz oraz mebli.

www: http://dreamdesign.net.pl

:: szczegóły

Architekt Kraków

Biuro architektoniczne G!Planet zostało założone przez absolwenta Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej mgr inż. arch. Bartłomieja Zięba. Biuro oferuje usługi związane z architekturą: gotowe projekty domów jednorodzinnych, indywidualne projekty architektoniczne i urbanistyczne, projekty ogrodów oraz projekty (aranżacja) wnętrz. Biuro angażuje się również w inicjatywy związane ze sztuką użytkową.

www: http://www.g-planet.pl

:: szczegóły

Wnętrza Kraków, projektowanie wnętrz

Autorska pracownia Signatura proponuje projektowanie wnętrz dla inwestorów prywatnych i korporacyjnych. Wnętrza sklepów, salonów, biur, restauracji, gabinetów spa, kamienic, hoteli, domów, apartamentów i wiele innych znajdziesz w ofercie pracowni. Zapraszamy!

www: http://www.signatura.pl/

:: szczegóły

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz, modernizacja, aranżacja wnętrz to nasza specjalność. Zaprojektujemy wnętrze Twojego mieszkania, biura, restauracji, pubu.

www: http://www.smi.com.pl

:: szczegóły

Projektowanie wnętrz Kraków

Projektowanie wnętrz jest sposobem wyrażenia Twojego stylu życia, dlatego tak ważne jest dostosowanie wszelkich detali wnętrza do Twoich potrzeb, uwzględniając jego charakter i przeznaczenie tak, aby stworzyć niepowtarzalny wygląd pomieszczenia, zaznaczający Twoją indywidualność i styl.

www: http://www.wnetrz.projektowanie.budhelp.pl

:: szczegóły

projektowanie wnętrz Kraków

Zajmuję się projektowaniem oraz aranżacją wnętrz. Stworzę idealne wnętrze dostosowane do Państwa stylu oraz potrzeb. W moich projektach odnaleźć można nowoczesne style i trendy oraz stare, prowansalskie klimaty.

www: http://www.arturpajak.pl/

:: szczegóły

Nowoczesny design, aranżacje, wystrój wnętrz

AMADEOSTUDIO design & art. Pracownia architektury wnętrz. Specjalizujemy się w projektowaniu, aranżacji oraz modernizacji wnętrz mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej. Fotorealistyczne wizualizacje wnętrz. Gwarantujemy profesjonalizm, niepowtarzalny design i konkurencyjne ceny. W ofercie także malarstwo obrazów olejnych na zamówienie.

www: http://www.amadeostudio.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt