« Strona Główna

szukamy: projekty domów

projekty domów - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Kuchnie, Remonty i modernizacje, Utrzymanie domów, dolnośląskie, małopolskie, Zakładanie ogrodów, Architekci, Projektowanie obiektów, Inne, Inne, Kredyty hipoteczne, kujawsko-pomorskie, Domy z bali, Warszawa, Mieszkania, Działki, Domy z drewna, Deweloperzy, Budownictwo jednorodzinne, Budownictwo mieszkaniowe, Domy, Budowa domów, Projekty indywidualne, Instalatorstwo elektryczne, Instalacja elektryczna, Projekty domów, Inne,


Inteligentny Dom Łódź

INTDOM to inteligentne rozwiązania automatyki dla Twojego domu. Popraw standard życia dzięki zastosowaniu technologii!Realizujemy systemy automatyki domów, które dzięki przemyślanemu połączeniu typowych instalacji domowych, oferują znacząco wyższy komfort życia, jak również podnoszą bezpieczeństwo przy jednoczesnej redukcji kosztów. Opierając się na wymaganiach Klienta, wykonujemy projekty technologiczne wszelkich instalacji domowych, ogrodowych czy basenowych. W dalszej fazie współpracy podłącz

www: http://www.intdom.pl/

:: szczegóły

Nadzory budowlane Poznań

Firma ABO Andrzej Boruszak Nadzór Inwestorski Poznań to wszechstronna paleta usług z zakresu projektowania. Kierownik Budowy Poznań – posiadam obowiązujące pozwolenia do prowadzenia budów. Wszystkie przedstawiam na mojej stronie korporacyjnej. Nadzory Budowlane Poznań – w obszarze monitorowania budów posiadam długie doświadczenie. Przeglądy Techniczne Budynków Poznań – naszym kontrahentom gwarantujemy okresowe kontrole budynków.

www: http://www.abodom.pl

:: szczegóły

Internetowy Katalog Projektów Domów

Czyżbyś poszukiwał gotowego projektu domu? Nie wiesz do kogo pójść by mieć pełne przekonanie, że projekt będzie solidny i dokładnie przygotowany? Kłopot rozwiązany! Internetowa baza projektów domów ikpd.pl jest dostępna dla wszystkich i posiada rozmaite propozycje. Wystarczy przeznaczyć kilka chwil aby wybrać projekt własnego wyśnionego domu. Od małych domków jednorodzinnych po ogromne posiadłości, wszystko gotowe do zrealizowania. Gorąco promujemy możliwość, dzięki której można zobaczyć wartość potencjalnej budowy. Zachęcamy do naszej bazy gotowych projektów domów!

www: http://ikpd.pl/

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych Wrocław

Firma budowlana Domowa Budowa Wrocław buduje nowe domki jednorodzinne według schematu gotowego projektu domu. Budujemy w atrakcyjnych cenach do stanu surowego lub deweloperskiego. Polecamy usługi budowlane takie jak: tynkowanie, murowanie, prace dekarskie, usługi geodezyjne, wykonanie fundamentów. Sprzedajemy działki budowlane bez pośredników. Wszystkie koszty podlegają negocjacją.

www: http://www.domowa-budowa.pl/

:: szczegóły

Biuro projektowe

Biuro trudni się wykonywaniem projektów indywidualnych oraz adaptacji gotowych projektów domów. Architekt z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z błyskotliwymi inżynierami, tworzą innowacyjne konstrukcje, które spełniają wszelkie wymagania inwestora. Nasze biuro projektowe, podczas wykonywania zlecenia, dużą wagę kładzie na to, aby koszty budowy były jak najmniejsze oraz by budynek generował niskie koszty eksploatacyjne w przyszłości. W trakcie projektowania ściśle współpracujemy z inwestorem, dzięki czemu jest on zawsze zadowolony z uzyskanego efektu końcowego.

www: http://www.tom-arch.pl

:: szczegóły

Architekt Wrocław

Zapraszamy na witrynę internetową naszego wrocławskiego biura architektonicznego yv design. Jesteśmy pracownią oferującą kompleksowe usługi obejmujące projekty architektoniczne a także projekty wnętrz. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zapraszamy!

www: http://www.yvdesign.pl/

:: szczegóły

Projektowanie budynków

Tworzymy projekty różnorodnych obiektów komercyjnych na terenie całej Polski. Na indywidualne zamówienie zaprojektujemy projekty hoteli, projekty biur, zakładów produkcyjnych i usługowych, obiektów handlowych, domów weselnych restauracji, barów, dyskotek, browarów, piekarni, stolarni i auto serwisów. W naszej ofercie znajdą Państwo również gotowe, powtarzalne projekty obiektów komercyjnych we wszystkich wymienionych wyżej kategoriach.

www: http://www.kbprojekt.eu/

:: szczegóły

Projekty Domów GALERIA DOMÓW

Projekty domów jednorodzinnych parterowych i z poddaszem. Gotowe projekty domów nowoczesnych i tradycyjnych. Projekty domów z kosztorysem.

www: http://www.galeriadomow.pl

:: szczegóły

Projekty domĂłw jednorodzinnych, bliĹşniakĂłw, garaĹźy, altan | DOBRY

Wydawnictwo Dobry Dom w sprzedaży posiada: projekty gotowe domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, murowanych i drewnianych, altan ogrodowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych itd. Wydawnictwo Dobry Dom działa na rynku od 1998r co sprawia, że ma ugruntowaną pozycję na rynku jako solidny partner w szeroko pojętym zakresie usług związanych ze sprzedażą gotowych projektów domów.

www: http://dobry-dom.pl/

:: szczegóły

Projekty wnętrz kuchni

Strona internetowa pracowni projektowej z Katowic. Pracownia zajmuje się wystrojem wnętrz publicznych, takich jak biura, pokoje hotelowe czy kawiarnie, jak również wnętrz domów i mieszkań. Na stronie zbiór fotografii i trójwymiarowych renderów e zrealizowanych projektów. Strona prezentuje również proces współpracy z projektantem oraz mieści dane adresowe, potrzebne do umówienia się na spotkanie. Pierwsza wizyta darmowa w ramach ustalenia zakresu usługi i oszacowana kosztu zamówienia.

www: http://www.widstudio.eu

:: szczegóły

Zbigniew Szewczyk - Domy z bali i domy z drewna

Budujemy domy z bali, domy z drewna, karczmy, restauracje, zajazdy, hotele według tradycyjnej technologii na terenie całego kraju. Budujemy w oparciu o projekty zarówno gotowe jak i indywidualne. Oddajemy do użytku domy z bali pod klucz. W swojej ofercie posiadamy: - domy z bali całoroczne i domy z bali letniskowe, - dobudowy z bali do istniejących domów, - obiekty z bali turystyczne i gastronomiczne (hotele, bary i zajazdy), - elementy architektury ogrodowej. Zapraszamy na naszą stronę www

www: http://kanadyjskiedomy.pl/

:: szczegóły

Projekty i aranżacja wnętrz

Strona zawiera ofertę biura architektury wnętrz z Katowic. Pracownia zajmuje się w tworzeniu wnętrz prywatnych domów i mieszkań. Na stronie pokazana została galeria realizacji podzielona na kategorie tematyczne oraz dane kontaktowe.

www: http://www.architektura-wnetrz.slask.pl

:: szczegóły

Domy z bali, domy z drewna, całoroczne domy z bali

Nasze domy budujemy z naturalnych, pełnych, okrągłych bali o średnicy od 30 cm do 45 cm, nie poddanych jakiejkolwiek obróbce mechanicznej. Ścięte pnie drzew są jedynie okorowywane, a dalej w pełni odrysowywane, ręcznie wycinane i pasowane. Dzięki tej technologii każdy z naszych domów jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Posiadamy gotowe projekty, ale potrafimy dostosować każdy projekt i realizację do Państwa marzeń.

www: http://www.logs.com.pl/

:: szczegóły

DomInnowacji.pl - Innowacje dla domu i ogrodu

DomInnowacji.pl to budowlany portal prasowy dotyczący aktualnych informacji z rynku mieszkaniowego, budownictwa, a także serwujący rady dotyczące aranżacji wnętrz, wyposażenia łazienki czy kuchni po innowacyjne produkty gospodarstwa domowego i RTV. Dom Innowacji to taki dom, który jest energooszczędny, ekologiczny, zdrowy, funkcjonalny i komfortowy oraz zoptymalizowany pod kątem potrzeb inwestora. Własny Dom Innowacji można kreować od detalu, od wyjątkowej aranżacji wnętrza, aż po używanie innowacyjnych materiałów budowlanych.

www: www.dominnowacji.pl

:: szczegóły

Projekty Domów

Nabycie projektu, to na nieszczęście nie jest jedynie dobór praktycznego budynku. Projekt taki musi realizować rygorystyczne warunki, zawierać komplet dokumentacji ogólnobudowlanej oraz przede wszystkim być zgodny z pewnymi normami. Dzięki portalowi e-projekty wszystko zostało zebrane w jednym miejscu, by w granicach jednej strony odkryć wszystko ważne. Wielość gotowych projektów, jakie można wyszukać dzięki zaawansowanych funkcji szukania, klasyfikacja na pożyteczne kategorie, jak i również wsparcie pracowników, są to cechy, które to powodują, iż zaufało nam już sporo klientów.

www: http://www.e-projekty.pl/

:: szczegóły

biuro architektoniczne kraków

Kreujemy szczególne projekty domów, willi, rezydencji, obiektów użyteczności publicznej, obiektów usługowych, oraz ogrodów. Każdy ma odmienne marzenia i wiedząc o tym konstruujemy projekty dopasowane do potrzeb każdego z naszych odbiorców. Masz niepospolite upodobania - nasi architekci z radością wykonają dla Ciebie niestandardowy projekt. Wykonamy dla Ciebie projekt wnętrza, a także zaadaptujemy stary obiekt. Projekty sporządzane są z myślą, że każde miejsce winno mieć własną duszę.

www: http://arch-limba.pl/

:: szczegóły

Projektowanie ogrodów Piła

Profesjonaliści z Ogrodów Porosa mają świadomość, że piękne ogrody powstają z ciekawych projektów. Do swojej pracy podchodzą zatem z zaangażowaniem i znaczną sumiennością. Innowacyjność jest znaczącym atutem w tej profesji. Udostępniane jest projektowanie ogrodów dla Poznania, Olsztyna i pozostałych miejscowości Polski. Dobry projektant zieleni powinien posiadać wiele pomysłów na ogród i potrafić dostosować się do klienta.

www: http://www.porosa.pl

:: szczegóły

Ogrody nowoczesne

Projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, urządzanie ogrodów - firma INSPIRACJE w Warszawie jest nowoczesną pracownią projektową, specjalizującą się w prowadzeniu kompleksowych inwestycji w zakresie architektury krajobrazu. Do każdego projektu tworzymy wysokiej klasy wizualizacje, tak aby każdy nasz klient mógł w pełni poznać swój ogród, jeszcze przed jego realizacją. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

www: http://www.inspiracje.com.pl/

:: szczegóły

dom budowa

Zakup domu, zawiła pożyczka w banku, a może kredyt hipoteczny? Teksty i wskazówki, jak zadbać o zdobycie funduszy na budowę własnego domu możesz znaleźć na tym blogu. Wszystko na pojedynczej stronie pozwala na błyskawiczne przemieszczanie się między różnorodnymi kategoriami związanymi z szeroko rosławionym budownictwem. Najlepsze projekty domów opatrzone komentarzami architekta, dostęp do archiwalnych tekstów jak i funkcjonalne i czytelne menu- wszystko, żeby budowa domu była prostrza.

www: http://dom-budowa.aa1.cba.pl/dom-budowa.php

:: szczegóły

Projekty domów

Mprojekt proponuje Państwu nowatorskie rozwiązania, w takich dziedzinach jak projekty domów. Jeżeli więc interesują Cię nowe technologie, nie chcesz tracić czasu na chodzenie po biurach projektów, to znajdź wymarzony projekt przez internet

www: http://mprojekt.pl/

:: szczegóły

Aranżacje wnętrz

Studio architektury specjalizujące się w aranżacji wnętrz mieszkań, domów, apartamentów, a także projektach domów jednorodzinnych oraz projektach aranżacji wnętrz budynków usługowych.

www: http://aranzacjewnetrz.eu/

:: szczegóły

Domy na każdą kieszeń

Chcesz zbudować dom, ale szukasz oszczędności? Nie martw się, jest wiele rozwiązań, które pozwalają obniżyć koszty budowy i eksploatacji domu, bez obniżania jego funkcjonalności. Sprawdź ofertę zawierającą projekt domów na każdą kieszeń, którą przygotowała dla Ciebie firma Horyzont. Z usług biura projektowego Horyzont skorzystało już wielu klientów. Za ofertą Horyzontu przemawia różnorodność projektów, atrakcyjne ceny oraz profesjonalizm wykonania każdego projektu.

www: http://www.horyzont.com/

:: szczegóły

aranżacja domu Kraków

Zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą naszej firmy projektującego meble kuchenne. Każdy projekt kuchni który sporządzamy jest zbudowany przez wykwalifikowanych projektantów. Meble kuchenne w naszym biurze projektowym 4FunStudio staramy się robić z troską o najmniejsze szczegóły. Oprócz urządzania projektów kuchni, Biuro 4FunStudio wykonuje aranżację mieszkań a także domów.Biuro projektowe 4FunStudio ma swoją placówkę na ulicy Szybkiej 21 w Krakowie (Nowa Huta, os. Bieńczyce). Zapraszamy wszystkich do kontaktu z nami. Gwarantujemy, że nasze projekty przypadną Wam do gustu.

www: http://www.4funstudio.pl

:: szczegóły

projekty domów piętrowych

Na pewno fantazjujesz o tym, żeby zamieszkać jak najdalej od szumu w spokojnej i cichej okolicy. Sposobem na zrealizowanie tego marzenia jest wybudowanie domu. My stawiamy krok w przód i udostępniamy ci projekty domów piętrowych. Każdy projekt jest dopracowany do perfekcji.

www: http://projekty.muratordom.pl/kolekcja_pietrowe,3.htm

:: szczegóły

projekty wnętrza

Po obejrzeniu tej strony wnętrze twojego mieszkania nabierze nowego blasku. Codziennie umieszczamy odkrywcze materiały, które posiadają dużo pomocnych treści. Przed każdym remontem wskazane jest obejrzeć naszą witrynę.

www: http://muratordom.pl/

:: szczegóły

Gotowe projekty oryginalnych domów

Prezentowana witryna www przynależy do Pracowni Projektowej I.M. Projekty. Polecamy łatwą wyszukiwarkę idealnego projektu przyszłego domu. Ciekawy dział promocje nieustannie uzupełniamy o wyjątkowe oferty. Polecamy wyjątkowe gotowe projekty domów oraz garaży samochodowych. Naszym celem jest sprawna odpowiedź na wymagania naszych klientów. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty dostępnej na portalu.

www: http://www.improjekty.pl/

:: szczegóły

Projekty Dworów - Projekty dworków i domów w stylu dworkowym

We współpracy z portalem Budujemy Dwór wystartował serwis poświęcony projektom domów w stylu dworu. Serwis Projekty Dworów - Studio Hussar swoją obecnością wypełnia lukę jaka w tym zakresie istniała na rynku. Już nie trzeba szukać stylowego projektu na chybił-trafił w ogólnobranżowych serwisach projektowych. Od dziś wystarczy zajrzeć do nas by mieć wgląd w wyselekcjonowaną pod względem stylu i równocześnie największą ofertę tematyczną na rynku.

www: http://www.projektydworow.pl/

:: szczegóły

Tworzymy projekty i budujemy domy jednorodzinne pod klucz

Oferta firmy Amade zajmującej się przede wszystkim projektowaniem i budową domów jednorodzinnych na terenie Wielkopolski. Aktualnie firma posiada w swojej ofercie pięć różnych projektów domów parterowych lub z poddaszem użytkowym już od 82 m2 powierzchni użytkowej.

www: http://amade.pl/

:: szczegóły

Projekty domów

Projekty.muratordom.pl jest serwisem na którym prezentujemy kolekcję gotowych projektów domów przygotowanych przez profesjonalnych architektów. To największy polski serwis na którym znajdziesz nie tylko projekty domów, ale także projekty garaży i projekty budynków usługowych. Możesz u nas nie tylko kupić projekt, ale także skorzystać z pomocy naszych doradców. Jeżeli masz problem z wyborem to nasi architekci pomogą Ci wybrać projekt tak by spełniał Twoje wymagania. Prezentujemy także artykuły i porady z których warto skorzystać przed zakupem gotowego projektu. Zapraszamy!

www: http://projekty.muratordom.pl

:: szczegóły

ogrody przydomowe

Projektowanie i zakładanie ogrodów, realizacja, aranżacja terenów zieleni, Ogrodnik Trzebinia ul.Targowa 12A. W zakres działalności wchodzą zarówno ogrody przydomowe, jak i zagospodarowywanie terenów zieleni przy firmach. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi gospodarstwami szkółkarskimi i ogrodniczymi. Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas usługi. Pielęgnacja i ochrona roślin.

www: http://www.ogrody-projekty.com.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt