« Strona Główna

szukamy: projekty ogrodów

projekty ogrodów - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Inne, Architekci, Projekty domów, Programy dla budownictwa, Budowa domów, Zakładanie ogrodów,


ArtOgrody projektowanie ogrodów Rzeszów

Projekty ogrodów oraz wizualizacje z kostki brukowej

www: http://www.artogrody.pl/

:: szczegóły

Projektowanie ogrodów

Proponujemy urządzanie ogrodów w Grudziądzu i najbliższych okolicach. Urządzamy ogrody i tereny zieleni od podstaw. Realizujemy projekty klientów oraz sugerujemy własne rozwiązania związane z ogrodami. Zajmujemy się pielęgnacją zieleni miejskiej oraz na prywatnych posesjach. Dokonujemy nasadzeń roślin rabatowych, krzewów, żywopłotów, drzew. Do oferowanych prac należą: nawożenie roślin, formowanie drzew i krzewów, przesadzanie roślin w skwerach, grabienie liści, odchwaszczanie. Wszystkie prace wykonujemy solidnie i tanio, bo zależy nam na opinii.

www: http://ogrody-grudziadz.pl

:: szczegóły

Projektowanie ogrodów Poznań

Propozycja Kompleksowego Ogrodu z Poznania, przedstawia usługi ogrodnicze. Dotyczą one projektowania szczególnych projektów ogrodów, ich wzorowego zakładania jak również pomocy w należytej pielęgnacji ogrodów. Bardzo dobra klasa realizowanych usług ogrodniczych to rezultat zdolności fachowców od ogrodów, pracujących w przedsiębiorstwie z Poznania. Niezwykle ważną funkcję ma tu również zapał, z jakim przystępują do każdego typu projektu.

www: http://www.kompleksowyogrod.pl

:: szczegóły

Altany Odgrodowe - drewniane lub murowane i altany z grillem

Altanki i Altany Ogrodowe w ostatnich czasach cieszą się sporą popularnością. Dostępne w różnych formach i stylach (altany drewniane, altany z grillem, murowane, kryte strzechą) stanowią atrakcyjną ozdobę ogrodu, miejsce dla odpoczynku czy organizację imprez dla znajomych. Dostępne projekty pozwalają na własną budowę pożądanej konstrukcji.

www: http://ogrodowealtany.pl/

:: szczegóły

biuro architektoniczne kraków

Kreujemy szczególne projekty domów, willi, rezydencji, obiektów użyteczności publicznej, obiektów usługowych, oraz ogrodów. Każdy ma odmienne marzenia i wiedząc o tym konstruujemy projekty dopasowane do potrzeb każdego z naszych odbiorców. Masz niepospolite upodobania - nasi architekci z radością wykonają dla Ciebie niestandardowy projekt. Wykonamy dla Ciebie projekt wnętrza, a także zaadaptujemy stary obiekt. Projekty sporządzane są z myślą, że każde miejsce winno mieć własną duszę.

www: http://arch-limba.pl/

:: szczegóły

Projektowanie ogrodów Piła

Profesjonaliści z Ogrodów Porosa mają świadomość, że piękne ogrody powstają z ciekawych projektów. Do swojej pracy podchodzą zatem z zaangażowaniem i znaczną sumiennością. Innowacyjność jest znaczącym atutem w tej profesji. Udostępniane jest projektowanie ogrodów dla Poznania, Olsztyna i pozostałych miejscowości Polski. Dobry projektant zieleni powinien posiadać wiele pomysłów na ogród i potrafić dostosować się do klienta.

www: http://www.porosa.pl

:: szczegóły

Ogrody nowoczesne

Projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, urządzanie ogrodów - firma INSPIRACJE w Warszawie jest nowoczesną pracownią projektową, specjalizującą się w prowadzeniu kompleksowych inwestycji w zakresie architektury krajobrazu. Do każdego projektu tworzymy wysokiej klasy wizualizacje, tak aby każdy nasz klient mógł w pełni poznać swój ogród, jeszcze przed jego realizacją. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

www: http://www.inspiracje.com.pl/

:: szczegóły

Sauny ogrodowe

Drewniane altany ogrodowe, drewniane domki letniskowe i sauny ogrodowe to asortyment firmy Jana Tomysa z Wielkopolski. Zapewniane domki letniskowe bardzo dobrze nadają się do odpoczynku nad jeziorem. Jan Tomys zapewnia własne projekty oraz korzysta z tych określanych przez klientów. Rzeźby mogą nadać jedyny w swoim rodzaju styl ogrodowi, podobnie jak gwarantowane tu pergole. Na witrynie demonstrowane są instrukcje montażu altan.

www: http://www.altanyogrodowe.com

:: szczegóły

Projekty wnętrz Łódź

Oferujemy usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz, a także projektowanie ogrodów . Proponujemy kompleksowy zakres usług projektowania wnętrz oraz ogrodów. Zlecone nam projekty wykonujemy profesjonalnie w ramach wytycznych i sugestii klienta. Nie masz pomysłów na remont mieszkania lub ogrodu wystarczy że zadzwonisz do naszego biura JnK-Studio.

www: http://www.jnk-studio.com/

:: szczegóły

ogrody przydomowe

Projektowanie i zakładanie ogrodów, realizacja, aranżacja terenów zieleni, Ogrodnik Trzebinia ul.Targowa 12A. W zakres działalności wchodzą zarówno ogrody przydomowe, jak i zagospodarowywanie terenów zieleni przy firmach. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi gospodarstwami szkółkarskimi i ogrodniczymi. Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas usługi. Pielęgnacja i ochrona roślin.

www: http://www.ogrody-projekty.com.pl/

:: szczegóły

Ogrody Wrocław

Oferta firmy Zielone Krajobrazy skierowana jest do osób prywatnych, architektów, deweloperów, firm oraz gmin i innych instytucji publicznych. Wykonujemy projekty ogrodów, inwentaryzacje dendrologiczne, projekty zieleni, aranżacje tarasów i balkonów oraz zajmujemy się kompleksową realizacją ogrodów i zieleni. W naszej pracy stawiamy na jakość, rzetelność, terminowość oraz dobre pomysły. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki stałej współpracy z Inwestorem w naszej pracowni powstają ciekawe i funkcjonalne wnętrza ogrodowe. Staramy się sprostać wszystkim wymaganiom i potrzebom Inw

www: http://www.zielonekrajobrazy.pl/

:: szczegóły

„Ogród z Klimatem” - Projektowanie ogrodów

Firma „Ogród z Klimatem” to między innymi profesjonalne projektowanie ogrodów i urządzanie terenów zieleni. Projektowanie ogrodów to przede wszystkim solidne rozplanowanie ogrodu. Samo projektowanie ogrodów poprzedza się rozeznaniem w terenie i odpowiedzenie sobie na pytanie, jakie są nasze środki finansowe, powinniśmy wiedzieć jaką mamy glebę. Ogród z Klimatem, ul. Balanówka 16, Kraków, 30-394 , 12 269 06 62.

www: http://ogrodzklimatem.pl/

:: szczegóły

Projektowanie ogrodów, Nowoczesne ogrody, Aranżacja tarasów

Kompleksowe projekty ogrodów, projekty wnętrz, realizacje - nowoczesna pracownia. Nowoczesne ogrody i nowoczesne wnętrza to Nasza specjalność. Przy projektowaniu ogrodów zwracamy ogromną uwagę na innowacyjność, ergonomię i funkcjonalność założenia. Zapewniamy realizacje ogrodu, projekty, nawodnienie, projektowanie. Zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu.

www: http://www.minimalstudio.pl/

:: szczegóły

Botanika - projektowanie ogrodów

W naszej ofercie znajduje się: Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów. Dobór roślin, zakładanie trawników. Projektowanie infrastruktury ogrodowej:systemów automatycznego nawadniania, zbiorników wodnych, oświetlenia, altan, pergoli itp. Oferujemy usługi na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Nadzór nad realizacją projektu. Aranżacje już istniejących ogrodów, z uwzględnieniem dotychczasowych nasadzeń; Uwzględnianie najnowszych trendów w stylizacji ogrodów. Projektowanie ogrodów dla osób, okazjonalnie i we własnym zakresie zajmujących się ich pielęgnacją. Doradztwo w zakresi

www: http://www.botanika.com.pl/

:: szczegóły

Architekt Kraków

Biuro architektoniczne G!Planet zostało założone przez absolwenta Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej mgr inż. arch. Bartłomieja Zięba. Biuro oferuje usługi związane z architekturą: gotowe projekty domów jednorodzinnych, indywidualne projekty architektoniczne i urbanistyczne, projekty ogrodów oraz projekty (aranżacja) wnętrz. Biuro angażuje się również w inicjatywy związane ze sztuką użytkową.

www: http://www.g-planet.pl

:: szczegóły

Pak-Glowacz - projektowanie zieleni

Pracownia architektury krajobrazu Głowacz to zespół kreatywnych projektantów posiadających duże doświadczenie w aranżacji ogrodów, parków, skwerów oraz innego rodzaju terenów zieleni.

www: http://www.pak-glowacz.pl/

:: szczegóły

Projekty domów | projektowanie ogrodów | aranżacja wnętrz

Domikrajobraz.pl to serwis promujący najnowsze trendy oraz najlepsze rozwiązania architektoniczno-budowlane domów, wnętrz i krajobrazu. Jeśli chcesz zobaczyć najlepsze gotowe projekty domów, zapoznać się z ofertą firm produkujących domy gotowe, interesuje Cię oryginalna aranżacja wnętrz i architektura krajobrazu – to tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

www: http://www.domikrajobraz.pl/

:: szczegóły

Projektowanie ogrodów | projekty ogrodów | ogrody | skalniaki

Wykonujemy projekty ogrodów na zamówienie. Każdy projekt ogrodu jest indywidualny, przygotowany na planie działki przesłanej przez klienta.

www: http://www.domyiogrody.pl/

:: szczegóły

Aranżacja wnętrz

Strona z programami dla budownictwa będąca jednocześnie sklepem z projektami budowlanymi. Posiadamy całą gamę programów do aranżacji wnętrz, pokoi, ogrodów, przestrzeni. Zaprojektuj sam swoją łazienkę, dobierz kolory, meble dla swojego pokoju. Dodatkowo wiele aplikacji wspomagających obliczenie kosztów budowy (kosztorysy) oraz profesjonalne projektowanie konstrukcji budowlanych.

www: http://www.budownictwo.swiatprogramow.info

:: szczegóły

Zakładanie ogrodów

Serwis poświęcony pielęgnacji, projektowaniu oraz zakładaniu ogrodów. Bogaty przegląd roślin. Oprócz porad ogrodniczych znajduje się tu szereg artykułów i aktulaności z branży ogrodniczej pogrupowanych w przyjazne podkategorie: oświetlenie, nawierzchnie, zieleń, kącik wypoczynkowy.

www: http://zielonyogrodek.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt