« Strona Główna

szukamy: remonty Kraków

remonty Kraków - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Prace na wysokości, Budownictwo mieszkaniowe, Budowa domów, Inne, Ogólnobudowlane, Kraków, Wykańczanie domów, Remonty i modernizacje,


Remonty Kraków

Zrealizujemy kompleksowe usługi adaptacyjne i budowlane. W trakcie realizacji zlecenia naszym priorytetem jest spełnienie wymagań klienta. Aby móc sprostać oczekiwaniom zleceniodawcy dbamy o to aby nasi pracownicy bądź współpracownicy byli prawdziwymi fachowcami. Przez cały czas realizacji zlecenia będziemy na bieżąco doradzać odnośnie zakupu odpowiednich materiałów.

www: http://krakowremonty.net/

:: szczegóły

Dom-Term - docieplenia elewacji, budowa domów, dachy, remonty, rusztowania, okna - Kraków, małopolsk

Zakres naszej działalności to przede wszystkim kompleksowa budowa domów dla inwestorów indywidualnych, ale także prace ogólno-remontowe. Montujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, elektryczne, systemy solarne oraz wykonujemy docieplenia budynków. Działamy na terenie Krakowa, małopolski oraz sąsiednich województw. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji!

www: http://www.dom-term.pl

:: szczegóły

EL-MAX Prace Wysokościowe

Firma EL-max Prace Wysokościowe trudni się zleceniami wykonywanymi za pomocą technik alpinistycznych. Dzięki dostępowi linowemu dostajemy się w najbardziej niedostępne miejsca. Łącząc prace alpinistyczne oraz prace ogólnobudowlane jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdemu zleceniu. Działamy głównie na południu Polski z siedzibą w mieście Kraków. Posiadamy rzesze zadowolonych klientów, czego najlepszym dowodem są referencje.

www: http://el-max.com.pl/

:: szczegóły

Kompleksowe remonty mieszkań, wnętrz, firm, Kraków

Socrates Sp. z o.o. to firma remontowo-wykończeniowa, która wykonuje zlecenia na terenie Krakowa i okolic. Zatrudniamy świetnych fachowców, zapewniamy kompetentną, uczciwą i odpowiedzialną obsługę. Realizujemy indywidualne projekty, wykonane przez Państwa oraz przez zatrudnionych przez Państwa architektów, dekoratorów wnętrz lub sami, proponujemy Państwu, sporządzenie takiego projektu, przez naszych specjalistów. Zapraszamy, do skorzystania, z naszej oferty.

www: http://remonty.socrates.biz.pl/

:: szczegóły

Portal Budowlany - Zlecenia budowlane, Firmy Budowlane, Us�ugi budowl

Szukasz zleceń budowlanych ? Buduj z nami stronę www i korzystaj z naszej Giełdy zleceń. Nasz portal zapewni Tobie ciągłość zleceń przez cały rok. Zlecenia budowlane selekcjonowane i zawsze aktualne z Warszawy , Poznania , Gdańska , Szczecina , Wrocławia , Krakowa, Łodzi i Katowic Zlecenia budowlane, zlecenia na prace, zlecenia na remonty, zlecenia na usługi budowlane, zlecę , zleceniodawcy, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Szczecin, Wrocław, Kraków, Łódź, Katowice

www: http://www.wielkiebudowanie.pl/

:: szczegóły

Remonty Kraków

Remonty Kraków. Oferujemy remonty oraz wykończenia wnętrz, łazienek, remont całych mieszkań, malowanie, flizowanie, układanie paneli, sufity podwieszane, ścianki gipsowe i inne. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.e-remonty.pl/

:: szczegóły

Elewacje Kraków

Elewacje MAZBUD oferuje usługi budowlane i remontowe.Wykonujemy kompleksowo docieplenia i elewacje budynków (własne rusztowanie), jak również prace im towarzyszące: remonty elewacji, izolacje ścian fundamentowych, montaż elementów orynnowania, gładzie gipsowe oraz profesjonalne układanie płytek. Adoptujemy również poddasza wg. projektów klienta lub z wykorzystaniem naszego doświadczenia.Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i firm, budujących i remontujących domy, mieszkania oraz elewacje budynków.Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu.

www: http://mazbud-elewacje.pl

:: szczegóły

Remonty Kraków

Chcesz mieć zrobione wykończenie w sposób niestandardowy zadzwoń. - gładzie , malowanie,tapetowanie - układanie paneli - flizowanie - Ciekawe propozycje aranżacji wnętrz.

www: http://www.hydraulika.webpark.pl/

:: szczegóły

Sufity podwieszane z płyt kg, sufity mineralne, Armstrong

Wykonujemy sufity podwieszane z płyt kg, systemy suchej zabudowy, sufity mineralne, gładzie gipsowe oraz inne usługi remontowe. Działamy na rynku już ponad dziesięć lat i posiadamy spore doświadczenie, co przekłada się na solidność wykonywanych przez nas zleceń. Zawsze dokładamy starań, aby wykonywane przez nas zlecenia były zrealizowane fachowo i zakończone w terminie, co potwierdzają nasi klienci w wystawionych nam referencjach.

www: http://www.sufitypodwieszane.org.pl/

:: szczegóły

Firma remontowa, remonty kraków

Firma Remontowa remontuje i wykańcza domy, mieszkania i lokale , remonty kompleksowe ,flizowanie łazienek ,tarasów,schodów ,parapetów ,flizowanie kuchni i inne nietypowe prace remontowe związane z wykończniem wnętrz

www: http://www.remonty.098.pl

:: szczegóły

Remonty Poznań

Mieszkasz we Poznaniu? Planujesz remont? Szukasz fachowca? Tutaj znajdziesz solidnych specjalistów i tanie ekipy remontowe. Wykończenia i aranżacje wnętrz, remonty kompleksowe, prace hydrauliczne, kładzenie glazury i terakoty, izolacje, montaż okien i drzwi. Zobacz dostępne oferty z Poznania.

www: http://www.favore.pl/uslugi/remontowe,Poznań.html

:: szczegóły

Firma remontowo-budowlana "ULMAR-BUD"Kraków

Firma remontowo-wykończeniowa świadczy usługi w zakresie ,flizowanie,zabudowy g/k,docieplenia poddaszy,malowanie ,gładź gipsowa,kompleksowe wykończenia wnętrz.Terenem naszej działalności jest Kraków i województwo małopolskie.Faktury VAT,umowa ,pisemna gwarancja.

www: http://www.ulmarbud.tnb.pl/

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt