« Strona Główna

szukamy: rusztowania budowlane

rusztowania budowlane - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Remonty i modernizacje, Stal budowlana, Budowa domów, Maszyny budowlane, Inne, Inne,


Rusztowania elewacyjne

W każdej pracy budowlanej niezbędne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu, w zależnie od rodzaju realizowanych prac. Zajmujemy się wynajmem rusztowań elewacyjnych stworzonych w systemie plettac SL70. FIrma MAZBUD pomaga również w ich montażu i demontażu.

www: http://mazbud-rusztowania.pl

:: szczegóły

Rusztowania budowlane

Wszelkiego rodzaju firmy budowlane zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się sprzedażą oraz dzierżawą rusztowań i osprzętu do rusztowań. W naszej ofercie znajdą Państwo także rusztowania elewacyjne, fasadowe, przejezdne, przejezdne aluminiowe, oraz siatki do rusztowań. Zapraszamy małe i średnie firmy.

www: http://www.ruszbud.pl

:: szczegóły

siatki rusztowaniowe i osłony

Techno-tex zajmuje się wykonywaniem nadruków reklamowych na siatkach osłonowych na rusztowania oraz na pełnych osłonach rusztowaniowych. Składamy Państwu ofertę zakupu bardzo wysokiej jakości siatek oraz osłon wraz z wykonaną na nich reklamą Państwa firmy. Naszym atutem jest wysoka jakość oferowanych wyrobów, terminowość, rzetelność oraz stosowanie farb o wysokiej przyczepności, gwarantujących Państwu trwałość nadruku odpowiadającą żywotności samej siatki.Jest to wyjątkowo ciekawa, skuteczna, a jednocześnie stosunkowo tania forma reklamy, nie tylko dla firm z branży budowlanej.

www: http://www.techno-tex.eu/

:: szczegóły

Drabiny - aluminiowe, drewnanie, do domu i do pracy

Drabina, czyli prosta konstrukcja, dzięki której można wspiąć się wyżej. Narzędzie często wykorzystywane w pracach budowlanych, ale także w życiu codziennym. Kilka przydatnych informacji na temat drabin i nie tylko.

www: http://www.drabiny.slask.pl

:: szczegóły

Rusztowania

Rusztowania - konstrukcja wykorzystywana w budownictwie. Istnieje wiele rodzajów rusztowań. Jakich? Warto się tego dowiedzieć, zanim przystąpimy do budowy np. domu. Opis rusztowań oraz sposoby ich wykorzystywania.

www: http://www.rusztowania.sreo.info

:: szczegóły

Rusztowania

Rusztowania - opis rodzajów rusztowań stosowanych w budownictwie. Rodzaje drabin, podestów, materiały z jakich są najczęściej wykonane. Przykłady zastosowań rusztowań i drabin w przemyśle oraz życiu codziennym.

www: http://www.rusztowania.slnc.info

:: szczegóły

Axor Rentals - Wypożyczalnia maszyn budowlanych, wynajem, sprzedaż, najem

Axor Sp. z o. o. zajmuje się wypożyczaniem i sprzedażą maszyn budowlanych.W ofercie znajdują się między innymi: podnośniki, rusztowania, koparki, betoniarki i wiele innych

www: http://axor-maszyny.pl/

:: szczegóły

Tytanium: rusztowania, ogrodzenia budowlane, elektronarzędzia, sprężarki, nagrzewnice

W chwili obecnej posiadamy 11 oddziałów na terenie całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć w kilka godzin zamówiony przez Państwa produkt w niemalże dowolne miejsce Polski. W najbliższym czasie otwarte zostaną kolejne oddziały w Polsce, a na rok 2008 planujemy szeroką i dynamiczną ekspansję również na rynki wschodnie.

www: http://www.tytanium.com.pl/

:: szczegóły

Rusztowania i szalunki budowlane

Ostap.pl posiada w swojej ofercie rusztowania, szalunki oraz ogrodzenia budowlane.

www: http://www.ostap.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt