« Strona Główna

szukamy: rusztowanie

rusztowanie - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Zaopatrzenie budownictwa, Kraków, Maszyny budowlane, Budowa domów, Inne,


Rusztowania, rusztowanie, szalunki - KrakĂłw - MONTER

Firma Monter Rusztowania i Szalunki istnieje na polskim rynku od 2004 roku. Jest jednym z najbardziej liczących się w kraju dostawców kompleksowych rozwiązań, wspierających branżę budowlaną w zakresie budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego. Oferujemy: rusztowania elewacyjne, rusztowania typu Plettac, Layher, Rux , Bosta, Szalunki ścienne, szalunki stropowe, tymczasowe ogrodzenia budowlane, zsypy do gruzu, zabezpieczenia drogowe

www: http://monterbudowy.pl/

:: szczegóły

rusztowanie, drabiny

Firma oferuje najbogatszy w kraju wybór drabin i rusztowań, rozmaitych producentów. Wieloletnie zaznanie w branży oraz szeroki wybór, aprobuje nam zaoferować wszelkiemu Klientowi to, co najlepiej odpowiada jego żądaniom i możliwościom pieniężnym. Cechuje nas duża giętkość działania, dzięki czemu likwidujemy wszelki problem. Posiadamy dostatnie zaplecze sprzętowe w aspekcie rusztowań fasadowych, przejezdnych aluminiowych i stalowych. Rozporządzamy doświadczonymi ekipami montażystów. Przeprowadzamy też projekty rusztowań.

www: http://www.dmn.pl

:: szczegóły

Elewacje Kraków

Elewacje MAZBUD oferuje usługi budowlane i remontowe.Wykonujemy kompleksowo docieplenia i elewacje budynków (własne rusztowanie), jak również prace im towarzyszące: remonty elewacji, izolacje ścian fundamentowych, montaż elementów orynnowania, gładzie gipsowe oraz profesjonalne układanie płytek. Adoptujemy również poddasza wg. projektów klienta lub z wykorzystaniem naszego doświadczenia.Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i firm, budujących i remontujących domy, mieszkania oraz elewacje budynków.Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu.

www: http://mazbud-elewacje.pl

:: szczegóły

Rusztowania - szalunki

W naszej ofercie znajdą Państwo rusztowania renomowanych i cenionych firm na krajowym rynku. W naszym sklepie internetowym oferujemy najlepszej jakości rusztowania, doka, layher, plettac, szalunki. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów (rusztowanie, deskowanie) oraz krótkie terminy realizacji złożonego przez Państwa zamówienia. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

www: http://telka.eu/

:: szczegóły

Rusztowania

Rusztowania - opis rodzajów rusztowań stosowanych w budownictwie. Rodzaje drabin, podestów, materiały z jakich są najczęściej wykonane. Przykłady zastosowań rusztowań i drabin w przemyśle oraz życiu codziennym.

www: http://www.rusztowania.slnc.info

:: szczegóły

Rusztowania fasadowe

Poprzez rusztowania (a właściwie rusztowanie) rozumie się konstrukcję budowlano - remontową, wzniesioną tymczasowo na wysokość ponad dwóch metrów, czyli poza zasięgiem rąk stojącego na ziemi robotnika.

www: http://www.rusztowania.6th.pl

:: szczegóły

Studniarstwo studnie głębinowe

Firmy i zakłady studniarskie zajmują się w głównej mierze wykonaniem projektu studni wierconych oraz jego realizacją.

www: http://www.studniarstwo.ciw.pl

:: szczegóły

E-Budowlany.com - Start | Sposób dodania strony | Regulamin | Kontakt